Ar gerai miegoti nuogi? 10 privalumų miegoti plika

Ditch PJ! Nors mažiau nei 10% Amerikos gyventojų miegoti nuogas, tai moksliškai įrodytas faktas, kad miega nuogas yra gerai. Daugelis iš mūsų tik miegoti nuogas įdomus tarp lapų tiek, bet čia yra dešimt priežasčių, kodėl jums turėtų būti miego nuogas, kiekvieną naktį:

1. Jūs miegosite geriau

Pirmasis ir paprastas atsakymas, kodėl jums turėtų miegoti nuogas, kad jums geriau išsimiegoti. Kiekvienas žmogus turi geras miegas, bet, kiek kartų jūs atsibudę, nes esate pernelyg karšta arba todėl, kad jūsų pižamos gavo susukti aplink jus? Miegoti nuogas ir šios problemos išnyksta.

2. Jis pagerina pasitikėjimą savimi

Dar vienas didžiausių privalumų miega nuogi, kad ji pagerins jūsų pasitikėjimą savimi. Praleisti laiką be jokių drabužių padės jums tapti labiau patenkintas savo kūno. Kai jaučiatės patogiai ir atsipalaidavusi apie save, tada jums bus labiau pasitikintys ir laimingi taip pat apskritai.

load...

3. Ji pagerins jūsų odą

Privalumai miega nuogas taip pat geriau odą. Miega nuogas suteikia jūsų odai galimybę kvėpuoti ir jums nereikės prakaituoti naktį tiek daug. Daugelis žmonių, kurie spuogai ant savo kūno, pranešė, žymus pagerėjimas, kai jie pradėjo miegoti be pižamos.

4. Jis bus sulėtinti senėjimo procesą

Jūsų kūnas išskiria anti-senėjimo ir augimo hormonų naktį, bet tik tada, jei esate ne per karšta. Organizmo remontas sistema veikia geriau vėsioje aplinkoje, todėl, kai jūs manote, visi šiltas ir jaukus jūsų storio PJ, jūs ne padeda kovoti su senėjimo požymiais!

5. Tai sumažina makšties infekcijų riziką

Tai gali skambėti labai bruto, bet bakterinės ir grybelinės infekcijos klestėti šiltų vietų, todėl leidžia daugiau oro patenka į jūsų kūną padės sustabdyti makšties infekcijas. Tai taip pat gera vaikinai miegoti nuogas, jei bandote kūdikiui, nes jis padidina vyrų vaisingumą.

6. Jis pagerina kraujotaką

Geriau cirkuliacija yra dar viena nauda miega nuogas. Tight, elastiniai juosmens juostos ir stora marškinėliai apriboti kraujo tekėjimą aplink savo kūną. Miegoti nuogas ir jums pagerinti savo apyvartą ir jaustis kur kas patogesnė.

7. Tai padės jums numesti svorio

Privalumai miega nuogas, net apima svorio. Kadangi jūs geriau miegoti nuogas, jūsų kūnas gamins mažiau streso hormono, kortizolio, kuris sukelia jums krūva svarų aplink savo pilvą.

8. Jūs obligacijų geriau su savo partneriu

Daugiau kontaktų su savo partneriu oda, tuo daugiau meilės hormono, oksitocino, buvo išleistas į savo kūną. Oksitocinas yra atsakingi piešimo žmonės suartino, o taip pat yra gera padėti jums jaustis atsipalaidavęs ir ramus.

9. Jis mažina aukštą kraujospūdį

Atsipalaidavęs, gilus miegas, kad jūs patirsite, jei nesate dėvėti PJ padės sumažinti savo kraujo spaudimą. Mokslininkai nustatė, kad kraujo spaudimas žmonėms, kurie kenčia nuo hipertenzijos gali sumažinti daugiau kaip 20 procentų, kai jie miega gerai.

load...

10. Tai bus jums sutaupyti pinigų!

Dar vienas privalumų miega nuogi, kad ji gali jums sutaupyti šiek tiek pinigų. Na, šiek tiek šiek tiek vistiek, nes jūs neturite pirkti pižama nebėra.

Ar tai gerai miegoti nuogas? Ką tu manai?

load...