Apsipirkti už naują fondą? čia rasite 10 naudingų patarimų

Fondas yra ne visos geros makiažas širdį ir jis sukuria drobė, ant kurios jūsų makiažas poilsio eina. Nurodykite tinkamą pagrindą jums tada yra toks pat svarbus, kaip pasirinkti bet koks kitas elementas jūsų makiažas rinkinys. Su prieinama tiek daug skirtingų pasirinkimų, nors ji gali būti sunku rasti tinkamą pagrindą, kuris tinka jūsų odos tipą ir odos spalvą. Jei jūs gaunate tinkamą pagrindą, jis gali daryti stebuklus jūsų makiažas. Jis gali išlyginti odą, paslėpti defektus ir net iš savo veido. Gauk tai negerai, kita vertus, ir tai gali atrodyti visiškai cakey ir nenatūralus. Čia, siekiant padėti jums pasirinkti geriausią pagrindą jumis, yra dešimt patarimų, ko ieškoti, kai jūs apsipirkti už pagrindą.

1. Pažiūrėkite neutralių atspalvių

Jeigu pamatas turi net jokios kitos nei neutralus, natūraliai atrodančiais atspalvių spalvos užuomina, tada ji atrodys dirbtinis ir iš vietos. Venkite bet kokio pamato, kad atrodo pernelyg geltona, oranžinė ar rožinė, ir eiti tiems, kurie tiesiog atspalvių natūralių odos tonas. Fondas turėtų būti suteikti tik bazę jūsų makiažas, o ne padaryti jums atrodo klounas!

2. Pirkti pamatai su apsaugos nuo saulės

Saulės šviesa bus amžiaus odą ir ji gali būti žalinga, todėl apsaugo odą pamato, kad sudėtyje yra pastatytas saulės apsauga. Dermatologai rekomenduoja, kad maksimali apsauga, tai geriausia sluoksnis Apsauga nuo saulės, todėl, jei jūs naudojate drėkiklis su saulės apsaugos, ji vis dar yra geriausias patarimas naudoti pagrindą su tuo pačiu SPF įvertinimas, arba didesnis.

load...

3. Paprašykite ekspertų pagalba

Bet padorus parduotuvė turės ekspertai ant rankų, kuris gali padėti jums pasirinkti geriausią atspalvį ir rūšį fondas jūsų odos tonas. Negalima būti drovūs apie prašydama pagalbos ir nebijokite paklausti išbandyti prieš pirkdami taip pat. Vienintelis būdas, kad tikrai pamatyti, jei pirma pamatai tiks jums yra išbandyti jį ant veido ir pabandyti ir radote natūralią šviesą patikrinti, kaip jis atrodys, kai jūs gaunate ne parduotuvėje.

4. Fondas riebiai odai

Jei turite riebiai odai, tuomet jūsų oda bus gaminti daugiau nei pakankamai aliejų, todėl pasirinkti pamatai, kad yra ne naftos pagrindu. Aliejiniai pamatai, ant riebios odos, gali sukelti makiažas kraujuoti ir jūsų veidas gali atrodyti fragmentiškas. Ieškokite be naftos formules ir matinis pamatų; jie yra geriausi pasirinkimai riebiai odai.

5. Fondas sausai odai

Sausai odai, galite įsigyti pamatai, kad buvo prisodrinti drėkintuvai, ir tai duos geriausią aprėptį ir išlaikyti jūsų oda hidratuotas tuo pačiu metu. Jei norite ką nors šiek tiek lengvesni ant odos, tada tonuoti drėkintuvai arba BB kremą galėtų geriausias pasirinkimas už jus. Sunkesniems aprėpties, pereiti su aliejaus pagrindu, kreminės pamatų.

6. Fondas normaliai odai

Jei turite „centre“ normalų odos tipą, tada jums pasisekė! Galite pasirinkti pamatai, kad tinka proga teisingai. Lengvasis ar sunkusis dangtis, Tonuoti drėkintuvai, mineralinis pagrindas arba aliejaus pagrindu… Tiesiog pasiimti savo pasiimti ir įsitikinkite, kad Fondas suites jūsų odos tonas ir neatrodo nenatūralus jums.

7. Vienas fondas greičiausiai neveiks ištisus metus

Dauguma moterų reikės bent du skirtingus pamatus, po vieną žiemą ir kitą vasarą. Dėl šios priežasties yra tiesiog, kad jūs oda bus pakeisti su sezonų ir jūs greičiausiai įdegti, net jei tai tik šiek tiek, vasarą. Be to, vasarą, tikriausiai reikia šviesesnio aprėpties formulę ir šiek tiek tamsesnį atspalvį, kad pamatai rungtynes ​​geriau su savo odos spalvos jūsų rankų ir kaklo.

8. Atminkite, kad pamatai turi atrodyti natūraliai

Jei yra vienas taisyklė, kad jūs niekada neturėtų pamiršti, perkant pagrindą, tai yra tai, kad fondas turėtų visada atrodytų natūraliai. Jei matote liniją tarp savo įkūrimo ir kaklo, tada arba jūs ne sumaišytas jį tinkamai, arba, labiau tikėtina, jūs pasirinkote klaidingą atspalvį įkūrimo.

9. Klauskite testeris ir mėginių

Pats geriausias būdas sužinoti, jei pamatai tikrai tiktų jums yra priimti jį namo ir pabandykite jį ten. Dauguma gerų makiažo parduotuvės turės pavyzdžius ir testeris kad jūs galite pasiimti namo su jumis, todėl jais pasinaudoti. Namuose, jūs galite pamatyti, ką jis atrodys visais šviesos rūšių ir jums nebus jaustis kaip jums yra spaudžiama padaryti greitą sprendimą.

load...

10. Žinoti pagrindines taisykles

Apibendrinant, tada, vienas žingsnis yra žinoti savo odos tipą: riebi, normali arba sausa. Tada jums nuspręsti, kokios rūšies aprėpties jums reikia: didelė, vidutinė ar šviesą ir kad priklausys nuo jūsų veido ir, galiausiai, glaudžiai atitiktų Fondo atspalvį savo natūralios odos tonas, tuo konkrečiu metų laiku. Ką gi, jūs pasirinksite, jūsų pamatai turėtų atrodyti natūraliai ir sklandžiai, ir tai turėtų sustiprinti savo natūralų grožį.

Kokie jūsų mėgstamiausi pamatai makiažo patarimai?

load...