Apgyvendinimas Livigno

protestuoti, vyko 36 Rusijos miestuose, Sankt Peterburge prisijungti šiandien ir valdikliai. Pasakė: „Baltinfo“ sakė, kad oro eismo kontrolieriai sąjungos vadovas Peterburgas Raj Fayazov.

„Aš tiesiog valgyti susitikimą, kuriame mes esame linkę priimti sprendimą prisijungti prie protestų ir pradėti apriboti save valgyti. Žinoma, tai negali būti vadinama bado streiką, tačiau į save dėmesį pigus lektuvu bilietai grįžtama „, – sakė Fayazov.

Pasak jo, į Sankt Peterburgo centre, susijusios su Šiaurės Vakarų filialas Federacinės valstybės unitarinė įmonė „Valstybės korporacija oro eismo valdymas, Rusijos Federacijos, dirba apie 250 skrydžių vadovai.

„Mes remiame į profesinių sąjungų federacijos Sergejus Kovaliovas galvos padėtį ir dalintis savo reikalavimus wizair su kolegomis Rostovas prie Dono. Galiu parodyti jums naują kolektyvinę sutartį, kuri buvo pasirašyta neteisėtai 7 9 darbuotojų, o įgaliotieji sąjungų nariai. Žmonės prievarta priversti imtis šią kolektyvinę sutartį „, – sakė Fayazov.

load...

Pasak jo, antroje dienos pusėje bus tiksliai žinoma, ar Peterburgas valdikliai streikuoti, tačiau „šis sprendimas greičiausiai, bus teigiamas.

Prieš lisabona FSUE politikos „Valstybės korporacija oro eismo valdymas, Rusijos“ veiksmas prasidėjo Rostov-na-Donu išvakarėse. Pagal įstatymą, oro eismo kontrolieriai neturi teisės skelbti streiką, todėl jie buvo pasirinktas kaip protesto bado streiką forma.

Skrydžių vadovai kaltino „valstybės ATM Corporation“ pažeidžiant kolektyvinės sutarties pasirašymo. Protestuotojai reikalauja, kad iš valstybinės korporacijos Valerijus Gorbenko galvos atsistatydinimo ir pažymi, kad jokių ekonominių reikalavimų nereikia stumti.

load...

Parašykite komentarą