Aeroflot lygio dolerio, palyginti su euro

Aeroflot spalio 1 d pakelti bilietų savo tarptautinių skrydžių sąnaudas, keičiant formulę pavertimą rublių normos, užregistruotos savavališkai vienetų. Pagal tradicinių vienetų vis dar reiškė dolerių. Tačiau, kai konvertuojamos į rublius Aeroflot jų naudojimas nėra oficialus kursas nacionaline Rusijos banko, ir savo vidinė pelno norma. Be to, šis kursas buvo diferencijuoti skirtingų kategorijų pirkėjams. Dabar savo prekybos tinklas Aeroflot veikia norma 32,5 skrydis vilnius kutaisi rublių./USD., Partneriai ir platintojai bilietus perkeltas iš 31 RUB apskaičiavimą./USD.

Praėjusį penktadienį komercijos direktorius Jevgenijus Bachurin Aeroflot paskelbė, kad bendrovė diegia vieningą tarifą visiems kategorijų pirkėjams. Spalio 1 d įprastinio įrenginio kaina bus nustatoma pagal formulę: aritmetinis vidurkis dabartinės oficialių valiutų kursus dolerio ir euro, plius 5% su vėlesniais apvalinimo iki 50 danija centų rezultatas. Suprojektuoti taip, vienas lygis spalį buvo 33,5 rublių. Tai reiškia, kad rublinių požiūriu Aeroflot tarptautinės normos didės per rugsėjį apie 3%. Dalys spaudos konferencijoje penktadienį, p Bachurin sakė, kad Aeroflot kreipėsi į Tarptautinės oro transporto asociacijos (IATA) su siūlymu rekomenduojame visų Rusijos bendrovių ir užsienio vežėjų, kurie skristi į Rusiją, eikite į tos pačios tvarkos nustatymo stocholmas tarifus. Šiam pasiūlymui pritarė IATA – sakė komercijos direktorius Aeroflot

Tačiau kitos aviakompanijos interviu laikraščio Laikas naujienų, IATA dėl tokios rekomendacijos iki vakar gale negirdėjau.. Kai kuriose įmonėse, atsisakė komentuoti, remdamasi tuo, kad jie ketina suprasti pirmadienį klausimą. Kitaip aiškiai nurodyta, kad jie nepakeis savo praktikos nustatymas tarifus. Sibirą, dar bus paskirti kainas skrydžiams į Europą – Azijoje euro – doleriais ir Rusijos – rubliais. Tai lygiai tas pats, kaip buvo daroma iki šiol, – sakė Regioninės plėtros Konstantinas Koshman aviakompanijų direktorius.

load...

Parašykite komentarą