9 ženklai, kad esate nuostabus draugas

Gyvenime, esate arba draugas, geriausias draugas, arba tiesiog nuostabi draugė.

Draugai yra žmonės, mes hang out su. Mes einame į kiną su jais, turi kokteiliai su jais, ir paprastai turi juoktis. Bet mes ne visada pasakykite jiems viską. Mes nesame visiškai intymus su visais mūsų draugais.

Geriausi draugai yra žmonės, mes linkę sakyti viską į, bet net ir tada mes kartais išlaikyti paslaptis iš jų. Jie mūsų geriausias draugas, bet mes vis dar nepasitiki jiems 100%.

load...

AMAZING draugų, kita vertus, yra draugų natūra, kurie tiesiog būtų ką nors padaryti už mus. Jie pasivaikščioti plytų sienos mums, ir tikriausiai mums milijoną dolerių, jei jie turėjo du milijonai.

Jei jums įdomu, ar jūs esate paprastas senas draugas, geriausias draugas, arba nuostabų draugą, tegul pažvelgti 9 viršūnes ženklų, kad turite ką ji mano, kad nuostabi draugas išvaizdą.

You Do smulkmenos jiems

Kaip daugelis iš mūsų nuvertinti smulkmenos svarbą? Dauguma iš mūsų tikriausiai. Mums patinka didelis gestai, ir mes manome, kad visi kiti sako, kad patinka juos taip pat. Kaip, pavyzdžiui, mes pamirštame, viskas apie smulkmenų. Mes pamirštame pasakyti labas ryte, paprašykite draugo, kaip jų diena buvo, ar juos pirkti mielas dovanėles dabar ir tada.

Jei žinote, kad jūsų draugas mėgsta tikrą saldainį, jūs tikrai juos pirkti, kad saldainiai, jei esate nuostabi draugė. Jei jūs žinote, jie norėtų būti paprašyta, kaip jų diena buvo, jūs paprašykite jų, net jei tai per „Facebook“.

Jūsų draugo Pasitikėjimas Jūs

Dalis sandorį su yra nuostabi draugė yra ta, kad jūs esate 100% patikimas. Jūsų draugus (-ų) pasitikiu tavimi su viskuo, iš jų tamsiausias paslaptis savo scariest minčių. Jūs esate čia jiems visą laiką, klausytis jų ir suteikti jiems patarimus, ir jūs visiškai niekada dvigubas kryžius juos.

Jūs visada laiku

Gerai, kad vėluoja (visą laiką) nereiškia, kad jums bloga draugas. Tai tiesiog reiškia, kad jūs negalite gauti savo stuff kartu nekilnojamojo greitai. Daug žmonių yra kaip šis.

Bet visada yra laiku akimirksniu leidžia jums nuostabi.

load...

Įsivaizduokite: jūsų draugas stovi užšalimo šalto ir jie šiek tiek per anksti. Jie baiminasi savo tekstą, kad sako, jūs ketinate būti valandą vėlai.

Bet vietoj to riesti tiksliai laiku. Kaip jie susprogdinti savo šaldytų pirštais, visi jie gali galvoti yra: „O, ji nuostabi !!! AŠ TOKS LAIMINGAS!!! £ $! $!% „

Jūs galite atspėti viską

Jūsų draugas gavo kažką išsiliejimui. Jūs žinote, jie turi. Jie neigia, bet jūs žinote, jie kažką slepia nuo tavęs.

Jei esate tikrai nuostabi draugė, jūs netgi galės išsiaiškinti, kas tai yra, tiesiog žiūri į savo akis, veido judesių ir neįprastų judesių.

Jūs dalintis džiaugsmui jų Pasiekimai

Mes visi padarė būsenų Facebook kad pademonstruoti savo pasiekimus. Ir mes visi laukė, kad pamatyti, kas patiks.

Visada atrodo, kad įprasta krūva, kurie nepaisant to, kad mūsų draugų, niekada patinka mūsų pasiekimus. Mes įsivaizduoti, kad jie grumping, kad jie pavydi, ką mes atlikti.

Amazing draugai nepatinka tai. Amazing draugai savo draugus „Didžiausi Palaikymo komanda. Jie bus ne tik „kaip“ statusą, kad išdidžiai demonstruoja kažkieno pasiekimus; jie pasidalinti ja ant savo puslapyje taip pat.

… Ir Jus tai pripažinsite, kai esate Pavydusis

Bad draugai tipai, kurie pavydi ir leiskite jam valgyti ’em up. Jie sėdi ant pavydo, supykdyti su įniršiu ir galiausiai įjungti juokingą atspalvį žalios spalvos.

Amazing draugai, kita vertus, iš tikrųjų pripažinti, kai jie pavydi savo draugams gyvenime. Užuot paneigti, kad jie net pavydi pirmoje vietoje, jie atvirai pripažinti jai. Tai yra, nes jie turi draugystę geriausius interesus prie širdies, ir jie žino, kad kalbėti dalykus yra daug geriau, nei išlaikyti dalykų išpilstytų iki tol, kol jie galiausiai sprogsta.

Jūs visada turi laiko savo draugams

Turite užimtas gyvenimą. Jūs turite egzaminus, darbus, disertacijas ir daug kitų dalykų daryti. Jūsų kalendorius sprogus susitikimus, terminus ir planus.

Bet jūs dar padaryti laiko, kad pamatytumėte savo draugui, kai jie nori kalbėti, net jei tai tik penkias minutes savo dieną.

Tai yra todėl, kad esate visiškai nuostabi ir žinoti, kad yra atvejų, kai žmonės tikrai reikia ką nors kalbėti. Ir jūs laimingi, kad kažkas.

Jūs esate Garbingas

Jei esate tikras draugas, jūs žinote, kaip turi būti visiškai sąžiningas su savo draugu.

Jei suknelė jie galvoja yra nuostabi tikrai baisi, jums tikrai pasakykite jiems.

Jei jie turi blogą burnos kvapą šiandien, jūs pasakykite jiems, kad taip pat.

Galų gale, jūs turite savo interesus prie širdies, ir jūs nenorite pamatyti juos priimant visuomenės kvailas apie save.

Jų tėvai jumis elgtis kaip vienas iš šeimos

Kai esate nuostabi draugė, jūs pamatysite, kad jų tėvai jus gydyti kaip valdovė. Jūs esate Vardas susitaikyti su jais, jie virėjas jums, ir visada malonu matyti jus.

Tiesą sakant, tėvai net pradeda kviesdama tave vakarienei ir pačių filmų!

Būdami geriausias draugas susitaikyti su tėvais yra Patikimas ženklas, kad jūs darote kažką teisę, ir kad jūs darote savo draugų gyvenimą taip daug geriau.

load...