9 seksualių merginų paslaptys, apie kurias turėtumėte žinoti

Kas jų paslaptis? Ar jie gyvena sporto? Fit mergaitės, kurie visada atrodo, apdaila ir niekada atrodo, kad problema montavimo savo treniruotes turi keletą mažai paslaptis savo rankovėmis, kad, mūsų manymu, turėtumėte žinoti. Taigi skaityti, čia mes dalinamės keletas iš geriausių patarimų, kad tie tinkami ponios žinoti:

1. Fit merginos įveikti nuobodulį

Po tuo pačiu fitneso režimo dieną po dienos, gali būti „O taip nuobodu“ ir netrukus SAP visus savo motyvaciją. Pabandykite eksperimentuoti su skirtingų tipų treniruotes, o ir bus išlaikyti savo susidomėjimą. Sporto centrai siūlo daug skirtingų tipų treniruotėse ar tiesiog padaryti šiek tiek mokslinių tyrimų iš savo „Google“. Jei nepatinka kažkas, kad jūs išbandyti, tiesiog pereiti į kitą.

2. Eikite m ir daugiau

Gauti fitneso pasiekiama keliais etapais, o ne vienos nakties stebuklo serijos, todėl nustatyti sau pagrįstus tikslus, bet kiekvieną kartą, kai jums pasiekti vieną, nustatyti baro šiek tiek didesnis kitą kartą. Iššūkis jus motyvuoti ir jūs norite stumti tą papildomą žingsnį.

load...

3. Negalima daryti vien

Jei negavote draugą, kuris nori prisijungti prie jums jūsų naudojimosi tvarką, tada jūs galite prisijungti prie klubą ar imtis klases. Tačiau išvengti būdamas visų treniruočių vienišius, komanda dvasia gali vairuoti jums padaryti geriau ir, kad visas procesas daug smagiau.

4. Pradėti su savo galva

Pripumpuoti savo mintis prieš pripumpuoti savo kūną ir rasite naudojimosi daug lengviau ir daug efektyviau. Pasakykite sau „Laimėk“ arba šaukti: ‘Eik už jį „, ir tikrai gauti sau į sėkmę nuotaikos ir jums bus ne į skraidymo pradžios.

5. Šiek tiek, bet dažnai yra geriau negu nieko

Jums nereikia pūsti save dėmesį su vienu, ilgas, pratęsė treniruotės, atsižvelgiant daugiau mažesnių sesijas yra lygiai taip pat veiksmingos. Tai lengviau, kad tilptų su savo dienos grafiką ir jums nebus gauti taip nuobodu arba.

6. Fit merginos išmatuoti rezultatus

Jei svorio netekimas yra jūsų tikslas, tuomet sverti save reguliariai arba jei veikia maratonas yra jūsų tikslas, tuomet sekti mylių, kad esate veikia. Nesvarbu, koks Jūsų tikslas yra išsaugoti savo pažangą žurnalą, todėl, jei jūs kada nors tapti nuliūdo, galite pažvelgti atgal ir pamatyti, kiek jūs turite ateiti jau šiek tiek padidinti jūsų nustatymo.

7. Fit mergaitės laikyti jį smagu

Sporto neturi būti Roboto, ji turėtų būti malonus. Pasirinkite treniruotes, kad jums patiks, arba kad ji socialinį renginį prisijungdamas prie klubą ir nepamirškite suteikti sau po treniruotės gydyti, taip pat, jums to vertos ją!

load...

8. Ar tai už jus!

Būti aišku, į savo proto, kodėl jūs gaunate tinka. Tai ne todėl, kad jūs turite ar kažkam kitam, tai už jus! Jei naudą, fitneso atneš esate jums asmeniškai, tada jums bus rasti diską, jums reikia sėkmei.

9. Fit merginos valgo gerai, jie valgo sveikas

Fit merginos nereikia badauti patys. Jums reikia turėti energijos, kad būtų galima gauti tinkami, todėl įsitikinkite, kad valgyti sveiką maistą, reguliariai, todėl, kad jūs turite už tai, papildomo darbo kurą ar jūs tiesiog neturite jėgų pasiekti savo tikslus.

Kokie jūsų mėgstamiausi fitneso patarimų ir paslapčių?

load...