9 patarimų, kaip laimingai su savimi

Prieš jūs galite padaryti kažkas laimingas, turite pirmiausia tapti laimingas su savimi. Laimė ateina iš vidaus ir, kai yra patogūs, kas esate ir kas jūs esate, jūs gaunate pasitikėjimą savimi, kuris leidžia jums judėti į priekį su savo gyvenimu ir džiaugtis kiekviena jo akimirka. Taigi liaukitės bando būti kažkas ir skaityti mūsų 9 patarimus, kaip būti laimingam su realiais jums:

1. Sustabdyti bando būti tobula ir pilnai ir visiškai priimti save

Galite tik kada nors padaryti viską, kad viskas kas gali bet kada prašyti iš jūsų. Siekti tobulumo gali skambėti kaip gera idėja, tačiau tikrovė yra tokia, kad jūs negalite būti tobulas, kad ir ką jūs darote. Išmokite mylėti savo trūkumų ir trūkumus ir sustabdyti Pēršana sau iki, kai viskas ne visada eiti, taip pat, kaip jie gali. Visapusiškai ir visiškai priimti sau yra pirmas žingsnis siekiant ilgalaikio laimės.

2. Vykdykite savo instinktus arba, kitaip tariant, atlikite savo širdį

Jūsų pirma, žarnyno reakcija į kažką yra gana dažnai teisingas. Jei per analizuoti situacijas, tada šansai yra, kad jūs bandote išsiaiškinti, ką kiti žmonės galvoja, o ne galvoti apie sprendimą, kuris yra geriausiai tinka jums. Eiti su tuo, ką jūs manote yra teisinga, o ne su tuo, ką jūs manote patiks kitiems, arba, kitaip tariant, atlikite savo širdį.

load...

3. Stop chastising sau visą laiką, būti natūra sau

Negalima naudoti, kad tėvo balsą sau. Pabandykite galvoti palei linijas „Norėčiau tai padaryti“, o ne „turiu tai padaryti“ ir sustabdyti sakau sau išjungti ir suteikti sau sunku. Būdamas natūra jums yra pagrindinė dalis yra laimingas su savimi, todėl nepamirškite paglostyti sau ant nugaros dabar ir tada, suteikti sau skanėstų ir sustabdyti chastising sau visą laiką.

4. Negalima lyginti save su kitais, džiaugtis ir mylėti, kas jūs esate, o ne

Ten tikrai yra ne taškas bando mėgdžioti kitus asmenis, nes tai tiesiog neįmanoma. Jūs esate jus ir niekas kitas, todėl nustoti nerimauti, ką kiti žmonės daro, sako ir dėvėti; jie tikriausiai nėra nerimauti jums, todėl, kodėl jums turėtų rūpintis tiek daug apie tai, ką jie daro?

5. Kai susiduria su pasirinkimu, daryti tai, ką jūs žinote, yra teisinga

Mums nereikia nuolat laikyti Dešimt Dievo įsakymų priešais mūsų akis į Papasakokite tarp teisių ir skriaudas skirtumo, mes jau turėtų žinoti, kad. Mes dažnai susiduria su pasirinkimo gyvenime, pavyzdžiui: mes padėti asmeniui gatvėje, kuris sumažėjo per ar mums eiti iki. Padaryti teisingą pasirinkimą ir jūs jausitės visai daug laimingesni už tai.

6. Būkite sąžiningi su kitais ir būti sąžiningas su savimi

Sąžiningumas yra visada geriausia politika. Jis leidžia jums išsaugoti aiškią sąmoningas ir padės jums miegoti lengva. Slypi ir klastos bus žaisti tik dėl savo proto ir jums nebus jaustis patenkintas sau tai daro; ir atminkite, kad galite meluoti sau per daug, todėl susiduria su iki to, kas esate ir kad būtų patogu su juo.

7. Padaryti keičia

Jei skauda ką nors, ar yra negeras jiems, todėl keičia greitai gali greičiau įdėti dalykų pailsėti. Bent jau, sako, atsiprašau už tai, ką jūs turite padaryti ir jums nebus jaustis taip kalti apie tai.

8. Niekada nebijokite sekti savo svajones

Negalima nekęsti savęs, nes jūs niekada net nebandė. Vietoj to, pabusti su šypsena ir galvoti: „Na, bent jau aš davė jai eiti“. Atsižvelgdama svajones yra geras savigarbos, ji suteikia jums tikslus ir uždavinius siekti. Tiesiog būkite atsargūs, kad tarp ilgą-shot svajonių ir pasiekiamus tikslus atskirti ir nustatyti Jūsų lūkesčius pakeisti.

load...

9. Praktika dėkingumas kasdien

Padaryti dėkingumas jūsų kasdienė praktika. Tiesiog sustoti iš savo džiovos veikia akimirkai ir laiko skaičiuoti savo palaiminimus ir vertiname gerų dalykų savo gyvenime. Jūs galite rašyti savo dienos dėkingumo sąrašą žurnalo arba tiesiog suskaičiuoti savo palaiminimus tyliai savo galvoje. Rytas dėkingumas sesija, pavyzdžiui, net jei jis trunka tik 5 minutes, gali nustatyti teigiamą dėmesį į savo dieną ir padaryti saulė šviečia ryškiau už jus.

Ar turite kokių nors kitų patarimų, kaip būti laimingam su savimi? Nedvejodami pasidalinti juos žemiau esančioje komentarų skiltyje.

load...