9 nuostabių patarimų, kaip gauti plokščią skrandį per savaitę

Negalima net galvoti apie čiulpti jį ir nuspaudžiant į tą liesas džinsus, nes jūs turite iškvėpti tam tikru vakare taško! Gauti nuolat plokščią pilvą gali užtrukti daug pastangų ir kelių mėnesių pasiekti daug, bet yra keletas paprastų pokyčiai dietos ir keletas pratimų, kurie gali padaryti skirtumą greitai. Jei norite žinoti, kaip gauti vienodo skrandžio per savaitę, čia yra keletas patarimų, kurie padės jums pasiekti, kad:

1. Kramtyti maistą

Vienas iš paprasčiausių įgyvendinti patarimų, kaip gauti vienodo skrandžio per savaitę yra – kramtyti maistą kruopščiai. Jei norite išvengti, kad pilvo pūtimas po valgio, būtinai kramtyti savo maistą labai gerai, tai taip pat padės jums išvengti persivalgymo. Sietų žemyn savo maistą be tinkamai kramtyti ji pirmą kartą, todėl sunkiau virškinti ir padidina jums plėtoti daugiau dujų skrandžio tikimybę.

2. Atsilenkimai vien nedarys

Tai nėra gerai plėtoti savo abs su sutrikti, jei jūs negalite matyti pagal riebalų! Pirmasis sutelkti dėmesį į pagerinti savo mitybą, tada kardio, siekiant padėti jums prarasti svorio ir galiausiai ant sutrikti tonas raumenys.

load...

3. Sumažinti druskos

Dar vienas puikus patarimas, kaip gauti vienodo skrandžio per savaitę yra – sumažinti druskos. Pagrindinis priežastis pūtimas yra natrio, todėl sumažinti purškimo papildomą druską ant jūsų maisto. Jūros druska yra geriau, nei valgomosios druskos; ir išvengti druskos apskritai yra net geriau. Saugokitės sojos padažu, taip pat, ji taip pat turi didelis natrio kiekis.

4. Iškirpkite cukraus

Na, panašus į ankstesnį galiuko, Sumažinus cukraus taip pat gali padėti jums gauti, kad plokščią pilvą nori. Jei galite, iškirpti, kaip daug cukraus, kaip jūs galite, nes tai yra tiesiog priešas galite rasti savo kovos dėl plokščias pilvas. Ne tik tai penėjimas, bet taip pat, jei jums sumažinti cukraus suvartojimą drastiškai, tai gali skatinti hormono gliukagono, kuris padeda jums deginti riebalus atsiradimo.

5. Gauti po nudegimų poveikį

Geriausia forma vykdyti sudeginti riebalus yra trumpais blyksniais didelio intensyvumo fizinio krūvio, o ne ilgai, švelnesnis pratimas. Dėl šios priežasties yra kažkas žinomas kaip po nudegimų poveikio. Jei buvo stumtelėti už valandą, tada jūsų medžiagų apykaitos norma grįš į savo įprastą normą netrukus po to, kai sustoti. Tačiau, jei jūs stumti savo kūną iki max per trumpą sprogo intensyvaus fizinio krūvio, jūsų medžiagų apykaitos norma gali likti didesnis už iki 24 valandų, o tai reiškia, kad jūs vis dar gauti naudos formą, daryti, net kai tu miegi.

6. Valgykite tarp pietų ir vakarienės

Būtinai valgyti daug baltymų užkandis tarp pietų ir vakarienės. Svarbu valgyti kas tris ar keturias valandas, kad jūsų medžiagų apykaitos norma aukštyn ir cukraus kiekį kraujyje subalansuotą, bet įsitikinkite, kad jūsų užkandžių pasirinkimas yra sveikas, mažai kalorijų ir daug baltymų.

7. Kontroliuokite savo porcijas

Kitas paprastas, bet veiksmingas patarimas kaip gauti vienodo skrandžio per savaitę yra kontroliuoti savo porcijas. Reguliariai valgyti, tačiau su mažesnių porcijų yra daug geriau už jus, nei katastrofos dietos ir padės jums numesti riebalus greičiau. Pabandykite ir padidinti sveikų grūdų dietos, kaip nesmulkintų grūdų maisto buvo įrodyta, kad padėti jums prarasti pilvo riebalų, ypač; Taip pat pabandykite kontroliuoti savo porcijų dydžius.

8. Kaip gauti vienodo skrandžio per savaitę? Iškirpti alkoholio!

Alkoholis neturi riebalų, bet visą krūvą nereikalingų kalorijų, kad bus eiti tiesiai į savo pilvą. Jis taip pat veikia sulėtinti jūsų metabolizmą, todėl sustabdyti savo organizmą nuo sudeginant kalorijas, taip pat.

load...

9. Cheat!

Gauti vienodo skrandžio per savaitę yra per aukštas, kad tiek, taip, tuo tarpu, tik apgauti atkreipė dėmesį nuo savo viduryje. Jei turite gražių kojų, tada dėvėti savo sijonus šiek tiek trumpesnis ir įsitikinkite, kad jūsų liemenėlė dirbkime tai turėtų. Pabrėžti savo geriausias savybes, jis duos jums daugiau laiko dirbti ant pilvo!

Kaip gauti vienodo skrandžio per savaitę? Nedvejodami pasidalinti savo patarimais žemiau esančioje komentarų skiltyje.

load...