9 juokingi trumpi anekdotai, kad jūsų partneris juoktis

Kas yra 10 neįtikėtinai juokingi trumpi anekdotai, kurie gali padaryti jūsų partneris juoktis?

Iš juoko svarba santykiuose neturėtų būti nepakankamai įvertinta. Humoras gali išsklaidyti nepatogios situacijos per pirmą arba antrą dieną, ir ji taip pat gali išlaikyti santykius klestinčią kai situacijų ir aplinkybių grasina gauti ant tavęs tiek.

Tiesiog kaip bendro intereso, taip pat bendromis vertybėmis, bendra humoro jausmą sustiprina tarp dviejų žmonių obligacijas. Kai vienas – arba abu – iš jūsų jau turintys bloga diena, galite patekti atgal į keletą anekdotų pakelti nuotaiką.

load...

Humoras taip pat gali užkirsti kelią argumentus iš vis iš kontrolės ir jums suprasti, kad jūs abu buvo gauti šiek tiek kvailas su savo žodžius ir kaltinimus. Humoras gali būti puikus lygintojas, kuri primena jums nesiimti gyvenimą taip rimtai, ir visada atrodo ant šviesiąją pusę dalykų.

Ir kaip pati meilė, juokas yra visada už jus.

Aš asmeniškai tai patinka, kai mano vaikinas man pasako anekdotą. Jis visada žino, kaip pakutenti mano juokinga kaulų ir jo anekdotai niekada nepavyks padaryti mane juoktis. Juokiasi yra patraukli. Kai aš šypsotis ir juoktis kartu su savo partneriu, aš kristi dar daugiau meilės su juo. Tai rampos iki troškimą. Jūs dalintis į pozityvumo ir laimės, ir tai nuostabu.

Taigi, jei jūs ir jūsų partneris nėra juoktis daug pastaruoju metu ir reikia kažką jums kikenantys čia yra 10 neįtikėtinai juokingi trumpi anekdotai, kad bus padaryti jums tiek juoktis. Ir geriausias dalykas yra tai, kad jie neturi daug laiko ne visi mokytis:

 

„Vaikinas sėdi namie, kai jis girdi prie durų trankyti. Jis atidaro duris ir mato Sraigė ant veranda. Jis susitvarko Sraigė ir išmeta ją kiek jis gali. Po trejų metų ten pasibeldė į duris. Jis atidaro ir mato tą patį sraigė. Sraigė sako: „Kas, po velnių, buvo tas, kad visa informacija apie?“

Tai vienas įtrūkimų mane kiekvieną kartą. Pasakyk tai su savo partneriu, bet kuriuo metu norite. Jis visada garantuoja, kad padidinti kelis chuckles!

„Trys vaikinai į negyvenamą salą rasti magišką žibintą, kuriame yra džinas, kuris suteikia jiems po vieną norą. Pirmasis vaikinas nori jis buvo išjungtas saloje ir grįžti namo. Antrasis vaikinas nori pats. Trečiasis vaikinas sako: „Aš esu vienišas. Norėčiau, kad mano draugai buvo grįžti čia „.

Jūs negalite įveikti gerą „trys vaikinai“ pokštas. Tai vienas iš mano asmeninė favorite. Raktas į gerą anekdotą yra tai, kad visada yra kažkas lipnaus galo dalykų. Kažkas visada turi patirti nelaime.

load...

Šiuo atveju, tai nelaimingas trečias žmogus, kuris yra per kvailas suprasti, kad viskas, ką jis turi padaryti, tai norėčiau, kad jis grįžo namo!

„Mama:“ Kaip buvo mokykla šiandien Patrick? „

Patrick „Tai buvo tikrai puiki mama! Šiandien mes padarėme sprogmenis! „

Motina, „Ooh, jie labai išgalvotas stuff su jumis šių dienų. Ir ką tu darysi mokykloje rytoj? „

Patrick „Ką mokykla?“

Haha! Tai pokštas yra tik vienas iš tų kvailų, žaismingas tie, kurie visada pakelkite nuotaiką ir paleidžiama jums tiek juokiasi. Pasakykite šią vieną, jei norite padidinti šypsena ir gauti romantiškas su savo partneriu.

„Kur ten valia – ten giminaitis!“ 

– Ricky Gervais

Ricky Gervais vienas aštriausiais protus komedija dabar? Aš taip manau. Pasirinkite tinkamą laiką į ugnį šį vieną iš, ir jūs turite jį per barelį.

(Patarimas – nesakyk garsiai priešais santykinis !!)

„Taylor Swift mojavo ne berniukas vakar ir jis nebuvo bangų atgal… Taigi ji turės naujas albumas išeina rytoj.“ 

– Will Ferrell

Will Ferrell turėjo būti kažkur čia. Iš hit komedijų, tokių kaip Zoolander, vedėjas ir vestuvių pamerges žvaigždė, jis yra vienas iš juokingiausių Amerikos veikėjų planetoje dabar. Tai ne Pop Starlet Taylor Swift kasti yra taškas.

„Maniau, kad smegenys buvo svarbiausias organas. Tada aš pagalvojau, pažiūrėkite, ką man sako, kad „.

Tai išmintingas kreko labiau sudėtingas proto. Jei jūsų partneris fantazijos save kaip intelektinės tiek, nulaužti šį anekdotą, kad jam juoktis.

„Ten buvo Prison Break ir aš pamačiau Midget įkopti tvora. Kaip jis šoktelėjo žemyn jos šaipėsi iš manęs, ir aš maniau, gerai, kad šiek tiek maloningas. „

Tai linksmas. Vėlgi, tai tik trumpas, bet tai saldus ir labai juokinga.

„Jaunas berniukas patenka kirpykla ir kirpėjas šnabžda savo klientui. „Tai kvailiausias vaikas pasaulyje. Žiūrėti o aš tai įrodyti jums. Kirpėjas kelia dolerio sąskaitą vienoje rankoje ir du ketvirčius iš kitos pusės, tada prašo virš berniukas ir klausia „Kokios tu nori, sūnau?“ Berniukas paima ketvirčius ir lapai. ‘Ką aš tau sakiau?’ sakė kirpėjas. „Tai vaikas niekada mokosi!“ Vėliau, kai klientas palieka, jis mato tą patį jauną berniuką išeina iš ledų parduotuvę. „Ei, sūnus! Ar galiu užduoti klausimą? Kodėl vartojate vietoj ketvirčius dolerio sąskaitą? “ Berniukas lizały jo kūgio ir atsakė: „Nes tą dieną aš dolerį, žaidimas bus baigtas!“

Tai vienas šiek tiek ilgiau nei visi anekdotai kartu sudėjus į šį sąrašą, tačiau mes manome, kad tai pakankamai linksmas įtraukti. Kai sužinojau, jūs turėsite jūsų partneris valcavimo aplink ant grindų iš juoko.

load...