9 greitos bendrosios makiažo klaidos

Iš grožio guru makiažas naujokai, mums visiems auka neišvengiama makiažas netaktas laikas nuo laiko. Nesvarbu, ar tai, nes jums trūksta laiko, trumpas įgūdžių, ar jūs gyvenate lengvai kepti orkaitėje, kartais jaučiasi pasaulis sąmokslą prieš mūsų puikiai airbrushed veidus. Ir tai gerai – niekas neturi tobulas makiažas visą laiką! Laimei jums, mes padarėme mūsų tyrimus ir išsiaiškino viršų makiažo klaidų – ir visi į prekybos gudrybės, kad bus įsitikinkite, kad esate ieško (ir jausmas) švieži, nuo ryto iki nakties.

Gauti pamatai atitiko

Vienas didžiausių mūsų augintinių Peeves yra netinkama pamatas! Tai gali padaryti net labiausiai nepriekaištinga taikymas ir apimtis atrodo purvinas, cakey, ir tiesiog mėgėjų. Daugelis didelių makiažo skaitikliai (pvz Sephora arba ULTA) atitiks jūsų pamatai nemokamai, tada rekomenduojame markių jums pabandyti – jūs netgi galite imtis namų keletą pavyzdžių! Tai labai svarbu, kad jūsų spalva priderinta prie jūsų kaklo – tai todėl, kad jūsų kaklas nėra veikiami saulės ir mažai tikėtina, kad turite hiperpigmentacija ar dėmės – todėl bus labiausiai ištikimi savo „realiu“ spalvos. Be to, įsitikinkite, kad jūs pakeisite savo pagrindą sezono! Net jei esate religingas apie saulės, dauguma žmonių turi bent truputį pakeisti spalvą iš vasaros į žiemą. Niekas nenori pradėti rudenį su bloga Jersey Shore įspūdį.

Q-Tip makiažo valiklis

Taip paprasta, todėl veiksmingas. Kai jūs planuojate įdėti truputį meniškumą ir laiką į daugiau sudėtingų makiažas išvaizdą, patraukti kai Q-patarimų ir makiažo valiklis. Jei jūs padarote klaidą, galite pastebėti, teisingai lengvai be pašalinti ir pakartotinai visą savo išvaizdą. Šis triukas veikia ypač gerai antakius, sparnuotas įdėklu ir drąsių lūpų dažų.

load...

Biri pudra

Tai nutiko mums visiems – jūs išleidžiate daug, daug minučių maišymo ir išblukimo šešėliai sukurti Siksto koplyčia Smokey akis… Ir tada pamatysite miltelių Fallout po jūsų akimis, visame savo puikiai taikyti makiažo ir pamatai. Žinoma, vienas sprendimas, kad daugelis makiažas menininkų naudoti yra prieš taikant bazę (ty pamatai, makiažo, ir bet kontūras arba pažymėkite) taikyti dramatišką akių makiažą. Tačiau, kita paprasta nustatyti yra taikomas laisvos permatomas miltelių šydą liberaliai po akimis, ir visur, kur jums gali paprastai susirasti akių šešėliai Fallout. Akies šešėlis dalelės prilimpa prie biri pudra, o ne jūsų puikiai taikomas makiažo. Baigę savo šedevrą, galite naudoti pūkuotas šepetėliu tiesiog nušluoti visą miltelių – ir liekate su švariu, nepriekaištinga veido.

Lūpų triukas

Su labai pigmentinių skystų lūpų dažų ir likti-visą dieną spalvų kilimas, svarbu, kad Jūsų lūpų programa yra nepriekaištingas – arba graži dramatiškas poveikis gali pasirodyti ne visai toks gražus. Ryškios lūpų dažai taip pat yra linkę perkelti kitur, kol jie išdžius ir nustatyti – dažnai į vietas, jie žino, kad jie negali būti, kaip ir dantis, smakro ir naują baltas kašmyro viršuje. Norėdami greičiau nustatyti savo lūpų, ištrink su audinių ir nustatyti su permatomų milteliai. Norėdami išvengti lūpų dantis, padėkite jūsų lūpas aplink savo rodomuoju pirštu ir lėtai ištraukite jį. Jūsų patikimas pirštas bus saugiai pašalinti visą lūpų, kad galų gale dantis!

Nustatyti kraujavimas

Klaidos, lūpų kraujavimas, kuris yra. Mes neturime reikalauti, kad būtų medicinos ekspertai! Mes jau pabrėžė nepriekaištingai taikomosios lūpų svarbą, bet eikime į smulkmenas. Lūpų dažai kraujavimas įvyksta, kai tavo lūpų keliauja su aplink savo lūpų drėgmės ir blunka šiugžda liniją tarp lūpų ir jūsų oda poilsio. Sprendimas? Lūpų linijinės į pagalbą! Visada taikyti lūpų linijinės aplink lūpas, ir tada užpildyti ir mišinys. Už papildomą apsaugą, taikyti aiškią lūpų linijinės tiesiogiai aplink kraštus. Kai jūs turite taikyti savo lūpų ir leiskite jam nustatytas, galite išvalyti kampus su makiažo, ir grožėtis savo šedevrą!

Mišinys, mišinys, mišinys

Nėra nieko, kad atrodo liūdniau nei nemaišyta makiažas. Vietoj numatyto sklandžiai apdaila, oda baigiasi ieško blogesnė – dėmėtas, purvinas, ir nuobodu. Mišinys makiažo ir pamatai, investuoti į maišymo šepečius ar grožio maišytuvą. Blend kol kiekvienas kraštas yra nematomas… Ir tada maišyti daugiau penkių minučių! Mes perdedu, bet rimtai – mišinys! Ši taisyklė taikoma dešimteriopai už akių šešėliai kraštų. Jei abejojate, pradėti su nedideliu kiekiu produkto ir pridėti lėčiau. Tokiu būdu, jūsų apdaila bus sukurti tobulą dūmo gradientas.

Pleiskanojimas odos

Paimkite sausa oda, ir pridėti žiemos oras ir pagrindą – ir jūs turite puikią receptas nors labai pleiskanojanti ir nepatraukli aprėptį. Dabar, geras odos kasdieninį spręs problemą, o ne tik simptomas. Tai nepaprastai svarbu tinkamai drėkina ir pleiskanomis pašalinti perteklių sausa oda. Per trumpą laiką, labai svarbu taikyti gerą drėkinamąjį kremą ir leiskite jam įsigerti į odą per keletą minučių. Be to, taikyti gruntą, ir leiskite, kad sėdi už kelių minučių, taip pat – mes teikiame jums puikus pretekstas padaryti rytinę slinkti Instagram, kaltė-nemokamai! Galiausiai, taikyti pagrindą ir makiažo švelniai, naudojant arba grožio maišytuve arba (už ypač pleiskanojanti oda) pirštais į dabbing judesio. Kuo mažiau sutrikdyti odą, tuo geriau.

Išvalykite savo šepečiai!

Mes žinome, kad custom-made linijos makiažas šepečiu „šampūnas“ ir „kondicionierius“ rinkoje dabar yra rūšies absurdas. Tai pakankamai brangu pirkti gražią šampūnas plaukus! Tačiau, Sephora rūšies į kažką. Makiažo šepetėlius gali būti terpė bakterijoms, o kaip mes visi, deja, žino – bakterijos mėgsta sukelti breakouts. Siekiant sušvelninti šią problemą, išvalykite savo šepečiai su švelniu muilu (ar pigaus antibakterinis veido plauti) reguliariai. Jūsų šepečiai darys daug geresnį darbą, ir jūsų oda bus ačiū.

Plunksna savo antakius

Plikas, storio antakiai tapo mažiau makiažo technika ir daugiau religijos šių dienų – bet tiek daug bandoma reikšti daug nesėkmių. Antakiai yra svarbi dalis jūsų veido, ir jei jie yra gerai prižiūrimas ir atrodyti natūraliai, nereikia daug kitu. Su tiek daug antakių produktų pateikimo į rinką (geliai, pieštukai, įdėklai, ir miltelius), svarbu, kad vieta labai svarbi vienoje pagrindinių taisyklių: mažiau yra daugiau. Pradėti pildyti savo antakius su trumpais, šviesos smūgių. Tai bus imituoti natūralius antakių plaukelius – tai vadinama kirpčiukų. Tamsiausias taškas savo antakius turėtų būti arka, ir jūsų antakius turėtų gauti palaipsniui lengvesni vidinio kampo ir uodegos link. Tobulinti techniką, ir ne žinos ten produktas yra ne visi!

load...
load...