9 dalykai, kurie stebėtinai gali paveikti jūsų nuotaiką

Ar jūs kada nors gauti tuos dienas, kad jums pabusti, ir jūs tiesiog žinau, kad ji nesiruošia būti gera vienas? Jūs pradedate dieną į pražangos nuotaika: przystawkę savo partneriu, jūs žievė kolegomis ir jūs negalite laukti, kad ji būtų laikas grįžti į lovą ir vėl gauti visą dieną virš ir padaryta su. Na, gali būti daug priežasčių, kodėl jūs manote, kaip, kad ir jis gavo nieko bendro su jūsų Būdamas depresija Moody ar kitoje tokio dalyko, kaip ten yra iš išorinių poveikių, kurie gali paveikti jūsų nuotaiką daug. Taigi skaityti šiuos 9 dalykus, kurie gali turėti įtakos jūsų nuotaiką, o tada kitą kartą sergate sunkia atvejis grumps ir nuotaikų kaita, bent jau, jūs žinosite, kodėl:

1. Blogos nuotaikos gali būti užkrečiama

Tai buvo įrodyta tyrimais, kad yra su Zirytowany ir Zrzędliwy žmonių neturi tikrųjų išsitrinti. Vieno tyrimo metu, iš studentų grupės, kurie buvo suporuotas su apgailėtinus kambariokų „nustebino“ savo pesimistiniu požiūriu į gyvenimą po vos porą mėnesių. Taigi, kitą kartą esate pražangos nuotaiką, jūs galite būti visiškai pateisinama, sakydamas, kad tai ne jūs, tai visi kiti kaltė!

2. Dieną saulėje. Geras ar blogas?

Mes visi žinome, kad mums reikia sveiką dozę saulės spindulių reguliariai ir kad yra ne parke saulėtą dieną gali padaryti mums jaustis laimingesni ir labiau pasitikintys, bet keista, yra iš ryškioje saulės šviesoje Jei dažus naudojate ilgai laiką taip pat buvo įrodyta, ne pagerinti mūsų nuotaiką, bet, kad ji blogiau. Atliktas tyrimas Italijoje parodė, kad raibsta, siekiant išvengti saulės akinimo, didina pyktį ir agresiją žmonėms daugiau nei 40%, nes mūsų veido raumenys yra kažkaip susijęs su mūsų nuotaiką ir raibsta imituoja panašių veido išraišką, esant sudirgimui, agresijos ar pyktis, todėl įsitikinkite, kad pakuoti savo akinius nuo saulės, kai jūs einate į atostogas.

load...

3. Spalvos gali turėti įtakos mūsų nuotaiką

Kadangi mes pasąmonės asociacijas tarp spalvų ir įvykių ar situacijų, jie gali tiesiogiai paveikti mūsų nuotaiką. Raudona, pavyzdžiui, akimirksniu susijęs su pavojaus ar aistra, nes ugnis yra raudona ir kraujas yra raudonas, o mūsų širdys iš tiesų plakti greičiau, kai mes matome raudoną spalvą. Juoda, žinoma, yra susijęs su naktį ir laidotuves, todėl pajungia mūsų nuotaiką ir verčia mažiau aktyvus.

4. Kas gali sukelti nuotaikų kaita? Dehidratacija!

Jei nesate gerti pakankamai vandens, tada jūsų nuotaika gali svarstis. Net tik lengvas dehidratacija gali sugriauti gerą nuotaiką, kuri yra priežastis, kodėl jums gali jaustis taip Skurde po ilgos naktį ir per daug alkoholio dalis.

5. „Facebook“

Socialinių tinklų reiškinys, nors ji turi daug teigiamų aspektų į jį, buvo vis dėlto kaltas dėl daugelio dalykų ir atrodytų, kad dabar mes galime kaltinti jį nuotaikos svyravimai taip pat. Tyrimais nustatyta, kad žmonių pasitenkinimas savo gyvenimu sumažėjo daugelyje proc po nuovirų per apie draugų „Facebook“ puslapiuose vaizdų. „Facebook“, „Twitter“ ir kitų socialinių tinklų svetaines, taip pat gali būti gana priklausomybę ir tai neproduktyvios veiklos iš tiesų gali „valgyti“ gana didelį kiekį savo brangų laiką, ir net gali sukelti depresiją ir valgymo sutrikimų. Taigi, reikia žinoti, ir tik vartoti socialinę mediją mažomis porcijomis.

6. Jūsų mitybos įpročiai

Kitas dalykas, kad stebėtinai gali paveikti jūsų nuotaiką jūsų dieta. Geri mitybos įpročiai ir gerai subalansuota mityba leis jūsų jaustis laimingesni ir sveikesni. Valgykite daugiau vaisių ir daržovių, aukštos kokybės baltymų turtingą maistą (žuvis, kiaušiniai, liesa mėsa, kuriuose veisiasi vėžiagyviai,…) ir kruopos, ir išvengti valgyti didelius kiekius maisto naktį prieš miegą, taip pat vengia maisto produktų, kad yra daug cukraus, tuščios kalorijos ir krakmolo, nes visi šie maisto produktai bus tik jums vangus ir pridėti iki jūsų nuovargis.

7. Didelis leidžia drąsiau ir daugiau drąsūs

Jei atsistoti tiesiai jausitės drąsiau, jei turite didelį namą, jausite svarbesnis ir, jei vairuojate didelį automobilį, jums bus daugiau beatodairiškai. Didelis jis verčia mus jaustis drąsiau ir tai buvo įrodyta tyrimais. Viename eksperimente dalyviai klausė sėdėti dviem skirtingais vairavimo simuliatoriai. Vienas iš treniruokliai jaučiamas kaip didelis Range Rover ir kita tarsi mažas Smart automobiliu. Tie, kurie buvo įstatytas į Range Rover simuliatorius tapo labiau agresyvus savo vairavimo ir buvo dar labiau tikėtina, kad įsipareigoti imituoti nukentėjo ir veikia!

8. Jūsų laikysena

Jūsų laikysena taip pat gali stebėtinai paveikti jūsų nuotaiką. Tyrimas parodė, kad kai mes sėdėti tiesiai, mes linkę automatiškai galvoti apie kažką teigiamo ir prisiminti teigiamus įvykius. Kai eisi, jūsų laikysena yra taip pat svarbus: kai jūs einate su savo pečių atgal ir savo galvą aukštas, jūs linkę jaustis labiau pasitikintys ir daugiau teigiamų apie save ir pasaulį aplink jus, o lėtas ir smuko pėsčiomis tik išleiskite energiją iš tavęs ir gali padaryti jums jaustis žemyn.

load...

9. Pinigai gali supaprastinti savo gyvenimą ir padaryti jį patogesnį, tačiau tai nereiškia, kad jums malonu

Jūs manote, kad laimėti loterijoje būtų jums Ekstatycznie laimingas. Na, taip, bet ne ilgam. Tyrimai parodė, kad loterijos laimėtojai nėra laimingesni, nei mes visi ir iš tiesų jie dažnai susiduria su daugiau problemų, susijusius su pinigų ir santykius, nei jie padarė, kol jie laimėjo. Dovanoti labdarai ar daro kažką gero kitiems žmonėms, kita vertus, buvo įrodyta, kad žmonės laimingesni.

Kokie kiti dalykai gali, savo nuomone, įtakos mūsų nuotaiką? Jauskitės laisvai dalintis savo mintimis ir nuomonėmis žemiau esančioje komentarų skiltyje.

load...