9 blogi įpročiai, kurie užmuša jūsų motyvaciją

Kaip gauti motyvuotus? Yra tūkstančiai savipagalbos knygų, gidai ir video apie motyvacinių metodų, bet tai nesvarbu, kaip ilgai jūs klausytis kai motyvacinį guru, sakau pumpuoti save ir eiti į jį, kai kurie dalykai tiesiog SAP kad motyvacija teisę iš tavęs dar kartą.

Taigi, net jei esate apsisprendęs dabar, tegul pažvelgti devynių dalykų, kad gali sprogti, kad burbulas ir tu Pasiekti, kad televizoriaus nuotolinio vėl:

1. Pamiršdamos savo tikslų

Nesvarbu, ar tai prarasti svorio, uždirbti daugiau pinigų arba surasti naują vaikiną, nepamirškite, kodėl ji yra, kad jūs darote, kokia ji yra, kad jūs darote. Sutelkti per daug pati užduotis, o ne tikslas yra tikras būdas, kad jums mesti anksti.

load...

2. Būti lengvai atitraukė

Nepasiduok į ramiai pagundai ir sutelkti dėmesį į užduotį. Visada yra kažkas, kad jūs norite, o daryti, bet palikti, kad vėliau. Sakau sau, kad jūs „tik imtis trumpos pertraukos“ iš savo užduotį padaryti kažką daugiau malonumo tiesiog neveiks.

3. Niekada net nuo ko pradėti

Atlikę savo mintis aukštyn, gauti su juo! Atminkite, kad rytoj niekada ateina ir kuo ilgiau, kad jūs paliekate išjungtas nuo pradedant užduotį, tuo sunkiau bus.

4. Leidimas vieną mažą gedimą nužudyti visą projektą

Ar negalima atidėlioti vieną mažą nesėkmės. Jei nustatytas tikslas prarasti svarų skaičių iki nustatytos datos ir jūs praleidote šį tikslą šiek tiek, tada nereikia mesti dietą visi kartu. Tai gali būti, kad jūs tiesiog nebuvo nustatyti realius tikslus pirmąją vietą.

5. Atsižvelgiant pranešimas neigiamų žmonių

Visada kažkas, kas bus malonu lyja ant jūsų paradas, tad tiesiog juos ignoruoti. Savęs motyvacija yra visa informacija apie tai, ko norite, o ne tai, ką kažkas galvoja, todėl neleiskite kitiems SAP savo ryžtą.

6. Ne valgyti pakankamai

Negali būti naudojamas kaip pasiteisinimas, kai dietos, tačiau, jei jūs neturite valgyti pakankamai, jums pritrūksta energijos, todėl įsitikinkite, kad eiti iš visų jėgų savo projektą ir pamiršti valgyti ar jums paleisti iš garų pusę būdas per dieną.

8. Suteikti

Net tada, kai viskas pasidaro sunku, išlaikyti, kad savarankiškai tikėjimo, kad pirmoji paskatino jus aišku, savo proto mintis. Jūs tikrai galite tai padaryti!

9. Nuobodulys

Nuobodulys gali nužudyti savo motyvaciją, greičiau nei kas nors kitas ir padaryti jums labiau linkusios į išsiblaškymas problema. Ar nuobodu užduotį ir tada turėsite įdomių bitai dar laukiu.

load...

10. Atsižvelgiant blogas naujienas į širdį

Priėmimo bloga žinia iš bet kokios rūšies niekada gerai ir jūs galite pajusti jūsų motyvacija išgaruoja toli akimirksniu. Išbandykite ir atskirti savo protą nuo blogų naujienų iš ranka užduotis ir laikyti save kelyje.

Darbo fired up yra vienas dalykas, bet išlaikant tą motyvaciją vyksta visiškai kita. Nustatant realius tikslus ir būna sutelktas nors padės jums pasiekti šiuos tikslus.

Kokie kiti blogi įpročiai gali nužudyti savo motyvaciją? Nedvejodami pasidalinti savo motyvaciją patarimų ir motyvacines technikas žemiau esančiame komentarų skyriuje.

load...