8 santykių patarimai: kaip išlaikyti degimą jūsų santykiuose?

Kai pirmą kartą susitikti su savo gyvenimo meilę, tai visi fejerverkai ir šampano! Tai įdomu, nauja, ir tai nuostabu, bet tada tikrovė rinkiniai ir jums rasti sau pabudimas tas pats asmuo metais, po metų, po metų. Taigi ne jūs pavydžiu tiems žmonėms, kurie atrodo, kad būtų galima laikyti, kad gaisrą deginimas ilgai po medaus mėnesio laikotarpiui? Kaip jie tai daro? Čia mes pažvelgsime tik keletas paslapčių ir santykių patarimų, kaip išlaikyti meilę ir aistrą santykius gyvas ilgai po gaisro, nes daugelis, būtų užimti:

1. Pamiršti visus mažų dalykų

Tiesiog ignoruoti visus mažai dirginančių įpročius ir foibles ir sutelkti dėmesį į svarbiausių dalykų gyvenime. Sutelkti dėmesį į dalykus, kurie daro jį puikiai, dalykų, dėl kurių pirmą kartą įsimylėjo su juo taip, kad iš jo kojinės ir vidurių pūtimas skonio neatrodo taip jau blogai!

2. Tiesiog būti ten vienas kitam

Tegul jūsų partneris žino, kad, kas beatsitiktų, jūs būsite ten jam. Paklauskite, ką jūs galite padaryti, kad savo gyvenimo geriau šiandien ir dirbti kartu, kad tiek savo gyvenime tik, kad maža šiek tiek geriau kiekvieną dieną.

load...

3. Stoke ugnis su kai apgalvotų dovanų

Neleisk dovanų keistis tik tapti gimtadienis ir Kalėdų rutina. Kai jūs iš parduotuvių, išlaikyti vieną akį iš kažko jis norėtų ir pirkti jį iš neapgalvojus. Tai nereikia būti kažkas brangaus; ji tikrai yra mintis, kad skaičiuoja.

4. Padaryti laikas pakalbėti

Mes visi žinome, kad gera komunikacija yra raktas į sveiką ir laimingą santykius. Įdėkite šiek tiek laiko kalbėti ir sutelkti dėmesį į tai, ką jūs kalbate apie. Tai ne tik apie pusė klausytis, ką jis turi pasakyti, o jūs favoritai; tai apie sėdi kartu, ieško vienas kito akis ir tikrai aptarti dalykus.

5. Turėti tam tikrą įdomus miegamajame

Sąryšis patarimai būtų nepilna be intymumo aptarimas. Neleisk, kad jūsų intymus akimirkų gauti nuobodu. Pirkti knygą ar google kai idėjas. Kai kurie iš pozicijų duos jums gerą juoktis, bent jau, jei nieko!

6. Eikite į pasimatymą

Negalima įstrigti sena rutina ir eiti į pasimatymą kartu dabar ir tada. Užsisakykite romantišką patiekalą dviems ir baigti naktį su tikru šampanu priešais ugnį savo namuose. Jūs niekada per senas iš senamadiškas susitikimams tiek.

7. Eiti į nuotykius kartu

Išlipęs iš savo namų ir daryti kažką kitą. Eiti į savaitgalio kelionę kažkur jūs niekada nebuvo prieš tik dėl jo labui ir pertrauka nuo rutinos.

8. Nenutraukite meilę

Santykiai imtis šiek tiek darbo, kad kibirkštis gyvas ir vienas iš pirmųjų dalykų, kad poros nustoti daryti yra tiesiog pasakyti „Aš tave myliu“. Nevartokite savaime suprantamu dalyku, kad jis žino, tu jį myli; įsitikinkite, kad jis žino!

Tikimės, kad jums rasti tai santykiai patarimas naudingas.

load...

Jauskitės laisvai dalintis savo santykių patarimų, kaip išlaikyti degančią ugnį į žemiau esančioje komentarų skiltyje santykius.

Likti laimingi, mylėti ir būti mylimi!

load...