8 patarimai, kaip pradėti klausytis savo širdies

Sekite savo širdies ir jums nereikės eiti toli negerai. Jūsų protas pasakys, ką jums reikia padaryti, bet tavo širdis jums pasakys, ką jūs tikrai norite padaryti, o du yra nuolat konfliktuoja. Jūsų protas, nors, yra pripildytas prieštaringų minčių, faktais ir skaičiais, ir jis bandys išsiaiškinti, loginį išspręsti problemą. Kadangi tavo širdis yra tyra esmė jūsų sielos, todėl po savo širdį gali atrodyti nelogiška kartais, bet klausytis, ką jis turi pasakyti gali sukelti jums tikrąją laimę:

1. Užveskite pasitikėjimą savo širdimi

Jūsų protas turi daug interesų konfliktų. Jis nori apsaugoti jus, ji nori įtikti kitiems, o kartais, tai net vaidina gudrybės jums, todėl, kai kyla abejonių, pasitikėti savo žarnų jausmas arba, kitaip tariant, savo širdį.

2. Įdėkite savo planus į vieną pusę

Neleisk, kad jūsų logiškas ir braižymo protas gauti jūsų tikruosius jausmus būdu. Taigi, jūsų širdis pasakoja jums padaryti kažką, kad netelpa su savo kruopščiai parengtus planus, tai kas ?! Paguldykite savo planus į vieną pusę kartkartėmis ir sekite, kad impulsyvus serija pokyčiams. Apvažiavimas nuo jūsų maršrute nebus sustabdyti jus nuo gauti į savo galutinę paskirties vietą.

load...

3. Ar ne per racionalizuoti

Negalima praleisti visą savo laiką galvoju per visus „IFS, buts, o Abejotini“. Tiesiog sekite savo širdį. Jei tikrai studijavo visus pavojus ir neigiamas potencialių rezultatų, kurie supa kasdieniame gyvenime, jūs tikriausiai niekada išeiti iš lovos! Jūsų protas bus visada rasti priežasties nėra kažką daryti.

4. Duok savo širdį galimybę pasikalbėti su jumis

Jūsų širdies balsas yra ramus viena, o savo proto balsai dažnai mėgsta žmonių visi šaukė tave iš karto minios. Padovanoti švelnus balsas širdimi galimybę ateiti per aiškiai atpalaiduoja, ir išleisti visi tie šaukė mintis iš savo proto akimirkai ar palikti sprendimą iki rytojaus ir miegoti ant jo.

5. Būkite atviri naujoms idėjoms

Būkite atviri naujoms galimybėms, tavo širdis dažnai jus nustebinti. Nors jūsų protas bando įprasminti visų tais duomenimis ir bando ateiti į logišką išvadą, jūsų širdis žiūri į bendresnį vaizdą, ir jis gali sugalvoti kažką, kad jūs net nebuvo laikomas anksčiau.

6. Tegul jūsų protas bus patarėjas ir jūsų širdis „sprendimų priėmėjas

Prezidentas turi daug patarėjų, bet jis vis dar daro galutinius sprendimus pats. Tegul jūsų protas jums variantus ir tegul jūsų širdis pasirinkti, kuris iš jų laikykitės.

7. Klausyti savo širdies

Kai jūsų širdis jums pasakys kažką, klausytis jo. Neleisk, kad jūsų protas per valdys savo širdį, atlikite savo instinktą ir daryti tai, ką jūs manote, ne visada tai, ką jūs manote kiti norėtų jums daryti.

8. Turėkite drąsos sekti savo širdį

Po savo širdį gali užtrukti daug drąsos. Kai viskas aplink jus sako vienas dalykas, bet jūsų širdis sakau kitą, ji gali būti sunku likti ištikimi sau. Tačiau, net jei kas neveikia, jūs bus kur kas laimingesni žinodami, kad jūs po savo širdį, o ne tik padarė tai, ką kažkas jums daryti.

Tikimės, kad jums rasti šiuos patarimus apie tai, kaip pradėti klausytis savo širdies naudinga.

load...

Ir pagaliau, čia yra keletas „sekti savo širdies“ cituoja įkvėpti jus:

Jūsų laikas yra ribotas, todėl nešvaistykite jo gyvendami kažkieno kito gyvenimą. Negalima būti įstrigę dogmos – kuris gyvena su kitų žmonių mąstymo rezultatais. Neleiskite kitų nuomonėse triukšmo užgožti savo vidinį balsą. Ir svarbiausia, turėkite drąsos sekti savo širdies ir intuicijos. – Styvas Džobsas

Viskas, ką galiu pasakyti, tikrai yra, jei jūs gaunate iki taško, kur kas nors sakau, kad jūs nesate puikus, ar ne pakankamai gera, atlikite savo širdį ir neleiskite kas sutraiškyti savo svajonę. – Patti LaBelle

Kiekvienas turi tą vidinį balsą, vieną, kad yra neigiamas Nancy. Norėčiau pasakyti, ignoruoti tą balsą ir būti tikri, ir sekti savo širdį. – Katharine McPhee

Įsitikinkite, kad jūs visada sekti savo širdies ir savo žarnyne, ir leiskite sau būti, kas jūs norite būti, ir kas jūs žinote, kad esate. Ir neleiskite niekam pavogti jūsų džiaugsmą. – Jonathan Groff

Turiu patarimą žmonėms, LAIKOTARPIS – – kurie yra nesveiki santykiai: Sekite savo širdies. Tai bus jums, kur jums reikia būti. Kartais sunku, kartais lengva, vietos, kad jūsų širdis pateksite. Bet ir toliau sekti jį. Kai traukinys veda jus – jūs ten. – Erykah Badu

Patikėkite savo instinktus, vidun, atlikite savo širdį. Nuo pat pradžių. Eiti į priekį ir atsistoti už tai, ką tiki. Kaip aš sužinojau, tai kelias į laimę. – Lesley Ann Warren

Nedvejodami pasidalinti savo patarimais, kaip pradėti klausytis savo širdies žemiau esančiame komentarų skyriuje.

load...