8 nuostabių plaukų tiesinimo patarimai

Daugelis žmonių bijo ištiesinti plaukus, nes jie galvoja, kad tai bus sugadinti savo plaukus. Tai tiesa, kad naudojant per daug šilumos į jūsų plaukai bus sukelti žalą, tačiau, jei esate atsargus ir atlikite keletą paprastų taisyklių, galite ištiesinti plaukus be jo tampa garbanotas ir nesukeliant Split baigiasi. Jei norite tiesiai ir nuostabi ieško plaukus, be ją sugadinti, tada pažvelgsime mūsų aštuonių Plaukų tiesinimo patarimų žemiau išvaizdą:

1. Prižiūrėti plaukus

Jei jūs ketinate ištiesinti plaukus, tai geriausia pradėti įsitikinkite, kad jūsų plaukai yra gerai prižiūrimi ir gerai apkarpyti. Užtikrinkite, kad jūsų plaukai yra gerai kondicionieriai ir pamaitinta, prieš pradėdami vartoti plokščias geležies jai, ir prisiminti, kad Split baigiasi atrodys dar blogiau tiesūs plaukai, todėl turime apdaila prieš jums tai padaryti.

2. Apsaugokite plaukus nuo karščio

Jums reikia šilumos ištiesinti plaukus, bet per daug šilumos bus sugadinti. Jūs galite apsaugoti savo plaukus nuo pažeidimų, pirmiausia taikant šilumos apsaugos produktus ir pradėti su šiluma pasuko žemyn mažas ir pamatyti, kaip jis eina, prieš jums paversti jį, po truputį.

load...

3. Nebandykite ir ištiesinti plaukus drėgna

Vienas iš svarbiausių plaukų tiesinimo patarimai yra – niekada ištiesinti drėgnų plaukų. Tik kada tiesinti plaukus, kai jis yra visiškai sausas. Drėgnas plaukai bus tik susirangyti ir vėl, nes jis išdžiūsta ir šlapias plaukai yra labiau pažeidžiama nei sausų plaukų, todėl yra lengviau sulaužyti arba sugadinti.

4. Ištiesinti nuolat skirsniuose

Dar vienas geras plaukų tiesinimo patarimai yra – ištiesinti plaukus nuolat skirsniuose. Kai jūs tiesinimo plaukus, perkelkite plokščias geležies, pastovaus judesio, žemyn plaukus velenų. Laikyti tempą net ir išvengti sustojimo ir paliekant tą pačią vietą geležies dėl bet kokios trukmės laiką. Tai lengviau ištiesinti plaukus, jei dirba mažose skyriuose. Pradėti apačioje skiltyje plaukus ir dirbti savo kelią iki, vieną skyrių vienu metu, o ne bando daryti visą ilgį plaukus vienu ypu.

5. Pasirinkite tinkamą plokščias geležies

Tai verta išleisti pinigus ant geros, kokybės lygintuvo. Jie būna įvairių formų ir dydžių, todėl pasirinkti vieną, kuri tiktų Jūsų plaukų ilgis. Specialistai rekomenduoja keraminės lygintuvų, kurie taip pat turi jonų technologiją, siekiant sumažinti garbanos ir statiška.

6. Baigti su tinkamą produktą

Apdailos plaukus rutina su teise produktas yra dar vienas svarbus Plaukų tiesinimo viršūnė. Baigę tiesinimo, galite užpildyti savo stilių su šviesos danga plaukų lakas ar anti-garbanos serume. Būkite atsargūs, ne naudoti bet kokius produktus, kurių sudėtyje yra vandens, nors, ar jis atneš garbanos atgal į plaukus.

7. Prisiminkite savo skėtį

Nepamirškite, kad bet koks vanduo bus padaryti savo plaukų curl ir garbanos, todėl imtis skėtį žiemą, kai jūs einate, ir vasarą, dėvėti ekrano užsklandą, kad prakaitą nuo kaktos vis ant savo plaukų.

8. Laikykite įrankius valyti

Paskutinis dalykas, kurį norite jūsų lygintuvo prilipti prie jūsų plaukų, kai kitą kartą jūs naudojate jį, todėl visada valyti savo geležį po naudojimo, kai jis atvės. Galite naudoti specialias geležies valiklių ar šiltą, drėgną skudurėlį, o jis bus pašalintas visas nuosėdas kairę nuo plaukų produkto ant geležies.

Kokie jūsų mėgstamiausi Plaukų tiesinimo patarimai? Nedvejodami pasidalinti juos žemiau esančioje komentarų skiltyje.

load...
load...