8 nuostabių patarimų, kaip atsikratyti tamsių ratų po akimis

Nieko nėra labiau varginantis nei atsibunda ryte, žiūri į veidrodį ir rasti tamsius ratilus po jūsų akimis. Galite taikyti makiažo ir pridėti šiek tiek Žymeklis už poveikį, tačiau tamsūs ratilai, vis dar yra! Makiažo slepia tik problemą, kad tikrai ją išspręsti jums reikia pirmiausia suprasti tų tamsių žiedų priežastis.

Pagal jūsų akis oda yra plona, ​​todėl labiausiai pažeidžiama ir dažniausios priežastys tamsius ratilus yra skysčio kaupimasis po jūsų akimis, prasta mityba, iš miego trūkumas, trūkumas geležies ir kitų svarbių baltymų. Leiskite atrasti puikių ir paprastus sprendimus, kurie gali padėti jums sumažinti ar atsikratyti tos nepageidaujamos tamsoje pagal jūsų akis:

1. Miegoti gerai

Daugumai žmonių, efektyviausias būdas atsikratyti tamsius ratilus po akimis yra pagerinti miego įpročius. Dėl šviežių ir apskritimo nemokama veido, gydytojai rekomenduoja, kad mes visi turime maždaug nuo šešių iki aštuonių valandų geros miego kiekvieną dieną. Be to, pabandykite miegoti ant nugaros, o jūsų galva paremiami paspara aukštos ant pagalvės, nes tai padės pagerinti kraujotaką ir padeda teisingus skysčių perteklių po akimis.

load...

2 Kaip atsikratyti tamsius ratilus po akimis? Stebėti savo mitybą!

Paburkimą po akimis gali mesti šešėlį ir gali būti pagal akių tamsius ratilus priežastis. Paburkimą gali sukelti savo mitybą, todėl pabandykite sumažinti savo druskos suvartojimą ir iškirpti alkoholį, o, kurie abu gali būti pilvo pūtimas ir paburkimą priežastis.

3. Netrinkite savo akis

Pagal jūsų akis oda yra labai jautri ir kada patrinti akis jums sukelia trintį, kuri gali savo ruožtu sukelti odos pigmentacijos patamsinti. Be to, visada taikyti makiažas labai švelniai šioje srityje dėl tos pačios priežasties.

4. Naudokite saulės pagal savo akis

Kai jūs einate į saulę, nepamirškite taikyti apsaugos nuo saulės po jūsų akimis, taip pat. Jei jau turite tamsiai pagal akių srityje, saulė tik kad jis tamsesnis. Būk atidus.

5. Paimkite savo alergijos vaistus

Jei kenčia nuo alergijos, pavyzdžiui, šienligės, nepamirškite savo vaistus. Iš transliacijos akis efektas bus tik pagilina problemą ir sukurti dar daugiau skysčių po akimis.

6. Taikyti ledo paketai

Taikant ledo jūsų odą, ypač pusiau skaidraus odos pagal jūsų akyse, bus kietas kraujo kapiliarus ir padėtų skysčių perteklių ir kraujo skirstytis iš zonos. Wrap ledo kubas audinių / rankšluosčiu ir padėkite jį ant kiekvieno iš jūsų akyse. (Naudojant ledo kubelius tiesiai ant jūsų akis gali būti per daug griežta ir švelnus paakių srityje).

7. Naudokite kietas arbatos maišeliai

Kitą kartą jums padaryti puodelį arbatos, išsaugokite arbatos maišelį ir įdėti į šaldytuvą atvėsti. Pateikimas cool arbatos maišelius per akis dešimt minučių arba tiek bus atsipalaiduoti ir sumažinti bet kokį paburkimą ar spalvos aplink akis.

8. Vaisių ir daržovės

Valgyti gerą kiekį šviežių daržovių ir vaisių visada yra gera idėja, ir turės teigiamą poveikį jūsų odos ir į akis išvaizdą, taip pat. Taip pat galite naudoti agurkų ar bulvių skiltelės atsikratyti paakių tamsius ratilus, tiesiog įdėkite juos per akis ryte, ji bus atnaujinti ir atvėsinkite odą.

load...

Dermatologai gauti paklaustas apie paakių tamsius ratilus visą laiką. Svarbiausia turite keletą šios problemos sprendimus ir dabar jūs žinote, kad paprasta savo miego padėtyje ar kitų kasdienių įpročių pokyčiai gali padėti jums atsikratyti šio klausimo. Taip pat įsitikinkite, kad niekada eiti miegoti su jūsų makiažas ant ir išvengti trina savo akis dažnai.

Prašome nedvejodami pasidalinti savo patarimais, kaip atsikratyti pagal akių tamsius ratilus žemiau esančioje komentarų skiltyje.

load...