8 įdomių fitneso patarimų, kaip galite dirbti kaip pora

Darbas iš kartu yra ne tik geras savo kūno, tai gerai savo santykius, taip pat. Poros, kurie naudojasi kartu yra daug laimingas ir energingas savo treniruotes, nei žmonių, kurie naudojasi vienas, o dalijasi jausmas iššūkis ir įdomus atneša juos suartino, taip pat. Įdėti įdomus atgal į darbo atlikdami jį kartu su šių cool patarimų apie tai, kaip galite dirbti kaip pora:

1. Įveskite lenktynes ​​kartu

Nustatykite sau iššūkį ir įveskite lenktynėse kartu. Ji neturi būti maratonas, yra daug organizavo už 1 km, 5 km ir 10km rasių įvesti. Galite išsaugoti vienas kitą motyvuoti per mokymus ir, jei galite pasiekti finišo liniją kartu, galite dalintis pasiekimų prasme taip pat.

2. Sukurti sporto iššūkis ir motyvuoti tarpusavyje

Nustatyti tam tikras tikslų ir naudą, ir jums bus tiek lengviau siekti savo fitneso tikslus kartu. Tikslinė gali būti prarasti tam tikrą svorį, numesti tiek daug colių iš aplink savo juosmens arba paleisti tam tikrą atstumą. Konkurencijos tiek leis jums tiek dirbti sunkiau ir padaryti darbo, visą smagiau!

load...

3. Imtis Joga, Pilates arba Tai Chi užsiėmimai kartu

Joga, Chi arba kvėpavimo pratimai klasė prefektas būdas poroms pasinaudoti kartu, net jei jie yra skirtingų lygių tinkamumo. Ji taip pat ateina su papildoma nauda moko jus, tiek kaip atsipalaiduoti kartu, kuris yra ypač naudingas tiems, kurių gyvenimas yra šiek tiek per daug džiovos.

4. Pasivaikščiojimas kartu koja kojon

Vaikščiojimas yra puikus visų pusių kūno treniruotės, kad gauna savo širdies ritmo siurbimo nereikia būti pernelyg sunkus. Gauk į gryną orą ir eiti pasivaikščioti ar padaryti jį labiau įdomus ir išvaryti į šalį ir imtis žygis. Vaikščiojimas yra idealus būdas pora pasidalinti šiek tiek laiko kartu, kalbėti, juoktis, prijunkite ir dalintis idėjomis, kaip gerai, ir jums bus ne taip uždusęs, kad jūs negalite kalbėti.

5. Paimkite dviejų žaidėjų sportas

Jei radote sporto nuobodu ir norite gauti konkurencijos šiek tiek į savo treniruotes, ten yra daug dviejų žaidėjų sporto, kad Jūs galite dalyvauti su savo partneriu. Rakečių sportas gali būti geriausias, nes jie suteiks jums visų pusių treniruotę, todėl išbandyti savo jėgas teniso, badmintono arba skvošą. Visa tai taip pat gali būti žaidžiamas uždarose patalpose, jei oras ne per daug gerai.

6. Imtis šokių pamokas kartu, kaip tango, salsa ar valsas

Sužinokite naujų įgūdžių, o jūs gaunate tinka, atsižvelgiant keletą šokių pamokas kartu. Jūs gaunate praleisti šiek tiek asmeninio laiko kartu, gauti formos ir jums parodyti savo naujus įgūdžius kitame šalies ar vestuves, kad jūs einate į. Yra daug skirtingų stiliaus šokiais, kad jūs galite pasirinkti iš, pavyzdžiui, tango, salsa, valsas ir tt

7. Vidinis ar lauke laipiojimo

Jei negalite rasti kalną netoli lipti, tada bandykite patalpų laipioti ir nuotykių tiek ir labai treniruotės. Laipiojimo kartu yra puikus būdas sutvirtinti ryšį ir pasitikėjimą su savo partneriu ir tonas jūsų raumenys tuo pačiu metu.

8. Piknikas parke ir Frisbee

Gerkite metimas, parengia keletą sveikus užkandžius, susirasti atvirą erdvę ir toli jums eiti! Važiavimo, mesti ir gaudyti, kad dalyvauja rengiant su Frisbee, duos jums tiek juokiasi ir pratybų daug. Galutinis metimas dabar tampa labai populiarus ir lygos yra Popping visur, todėl jūs netgi galite imtis jį kaip sporto varžybų, taip pat; ir po to, kai pavargsta, galite turėti sveiką užkandį ir patogią kokybės laiko su savo partneriu, o valgyti braškes ir gerti šviežią sveiką kokteilį.

Ar turite kokių nors kitų patarimų apie tai, kaip išsiaiškinti, kaip pora? Nedvejodami pasidalinti juos žemiau esančioje komentarų skiltyje.

load...
load...