8 gijimo veiksmai, skirti pertraukti

Nesvarbu, ar jums buvo padalinto ar priėmimo pabaigoje iniciatorius, jūs vis dar galite gauti pertrauką iki bliuzo. Tai nėra lengva, bet pats blogiausias dalykas, kad jūs galite padaryti, tai sėdėti namie ir gyventi praeitimi. Vietoj to, kaip galima greičiau, pradedama teigiamų veiksmų siekiant gauti sau, ir apie vėl, todėl jūs galite pradėti planuoti savo naują gyvenimą. Jei esate pakankamai gaila, kad atsižvelgiant į lūžti bliuzo kančios, čia yra vos keli žingsniai galite imtis, siekiant pradėti uždirbti sau jaustis šiek tiek geriau:

1. Leisti sau vieną paskutinę dieną Grieving

Mūsų pirmasis patarimas, kaip geriau jaustis po pertraukos iki IS – leidžia sau vieną paskutinę dieną Grieving. Tai nieko gero valda visą tą emocijų per ilgai, todėl suteikti sau vieną dieną leiskite it all out. Turi išsiverkti, rėkti, jei norite, tik gauti tą sielvartą iš ir tada jūs galite pradėti galvoti pozityviau.

2. Hang out su vaikais

Vaikai yra puikus, ir savo nekaltumą ir važiuoti tiesiai į priekį mąstymas gali būti fantastinis tonikas, kai esate jausmas žemyn. Praleiskite dieną su dukterėčia ar sūnėnas ir gydyti juos paprasta pica, filmą ar ne pramogų parko dieną; jūs turite pabandyti tikrai sunku ne smagiai, kai esate aplink vaikais.

load...

3. Eiti laukinių su merginomis

Kitas patarimas gauti per pertrauką iki IS – turi merginą naktį iš ir padaryti gera! Keletas gėrimai ir jūs netrukus bus gauti dalykų nuo savo krūtinės su draugais ir nepamirškite, kad jūs neturite vienas pranešti į dabar, todėl jūs galite likti tol, kol, kaip jums patinka.

4. Gauk drąsus

Kitas mūsų patarimai, kaip gauti per tam lūžti yra – gauti adrenalino siurblinės ir išbandyti kažką naujo ir drąsus: dangaus nardymas, alpinizmas, arba užima kovos meną; galite leisti kai pucia ir agresijos iš ir patirti kažką naujo, tuo pačiu metu.

5. Iš su senais ir naujais

De-griozdai savo gyvenimą ir turėti išsamų kuopti, tai dar vienas paprastas, bet efektyvus patarimas, kaip geriau jaustis po lūžti. Pašalinti visus fotografijas, CD ir kitus dalykus, kad bus priminti jums apie savo ex ir pavasarį išvalyti savo namus, o jūs į jį. Nepamirškite išvalyti savo socialinės žiniasklaidos, taip pat; Jums nereikia sekti, kad vaikinas, bet daugiau.

6. Praleisti laiką su šeima

Leisti laiką su savo artimaisiais yra dar vienas puikus patarimas, kaip gauti per lūžti ir pradeda jaustis geriau. Priminkite sau, kad yra žmonių, kurie visada bus ten jums, nesvarbu, kokia, praleidus šiek tiek laiko su savo šeima. Dar geriau, pakviesti šeimos turas į savo vietą, jis pakeis erdvę paliktą savo ex su tam tikru meilės ir juoko, ir padaryti savo namų jaustis mažiau vienišas vietą.

7. Užsiregistruoti ant online dating site Pažintys

Kai esate tikri, kad esate pasiruošę, užsiregistruokite ant internetinėje pažinčių svetainėje. Nėra slėgio eiti jokių datų dar, kai jūs vis dar gauti per pertrauką į viršų, ypač jei nesate pasiruošę, bet jis bus įdomus patikrinti rinką, ir jis duos jums realią padidinti žinoti, kad žmonės vis dar noriu tavęs.

8. Gauti ten ir būti vienas

Tiesiog todėl, kad jūs esate vienas, tai nereiškia, kad jūs turite šokinėti atgal į Dating žaidimą vėl, galima tiesiog mėgautis buvimu vieno tam tikrą laiką. Jūs esate nemokama ir jūs neturite ryšius, jokių įsipareigojimų, todėl jūs galite daryti ką norite. Kodėl gi ne sau išjungti trumpos pertraukos kažkur egzotinių per savaitę ar dvi? Nagi, gydyti save!

Kelionė per lūžti niekada nėra lengva, bet mes tikimės, kad šie patarimai gali padėti jums įveikti bliuzo ir pradėti mėgautis savo gyvenimą dar kartą.

load...

Ar turite kokių nors kitų patarimų, padėti tiems, kurie yra gauti per lūžti? Prašome pasidalinti žemiau esančioje komentarų skiltyje.

Likti laimingi ir visada atrodyti šviesiąją pusę!

load...