8 blogų įpročių išvengti, kad sugriauti jūsų santykius

Kai pora buvo kartu tam tikrą laiką, mažai įpročiai, kurie naudojami tik šiek tiek dirginti, gali peraugti į labai svarbius klausimus, kurie gali sugadinti santykius. Problema yra, nors su įpročius, mes vos pastebėti patys daro šiuos dalykus, ir mes net ne suvokti, kad jie yra erzina. Kai pirmą kartą įsimylėti, jums nereikia tikrai rūpi kai kurie iš šių šiek tiek erzina požymių, kad jūsų partneris turi, bet po kelerių metų jie tikrai gali pradėti sutarkuokite. Mes surinkome viršų aštuonių įpročius sąrašą, kurie gali sugadinti santykius, todėl patikrinkite jį ir pamatyti, jei jūs ar jūsų partneris yra kaltas kuris nors iš šių:

1. Patikrinti ant jūsų partnerio

Jūs manote, kad tai visiškai nekaltas, kad atsainiai patikrinti savo telefoną ar elektroninį paštą, bet kiekvienas turi teisę į tam tikrą privatumo. Jei reikia patikrinti jo kiekvieną judesį per dieną ir žinoti, kur jis yra visą laiką, tada jūsų trūksta pasitikėjimo ilgainiui sukelti problemų savo santykius.

2. Saugojimas rezultatas

Atleisti ir pamiršti, turėtų būti priežodžiais apie santykius ir, jei yra išlaikyti dėmesį kiekvieną mažą klaidą, kad jis daro tai ketina gauti varginantis. Net tokie dalykai kaip, kas tai padarė indus paskutinis arba kuris paėmė šiukšles iš tiesų neturėtų būti svarbu tarp mylinčio pora, ir pastovus rezultatas apskaita yra tik ketina sukelti nereikalingą įtampą.

load...

3. Nit picking

Ar kas nors, kam nėra nieko padaryta teisė, nebent jūs padaryti patys? Jei kiekvieną kartą jis valo vonios, jums atkreipti dėmesį, kad jis praleido šiek tiek arba jei jis pateikia visą dulkių siurbliu ir jūs iš karto tai padaryti dar kartą sau, jūs ketinate jį sustabdyti net bandyti. Pastovi skinti viską jis leis jam jaustis nepageidaujamas, o ne vertinama ir jis bus mesti ir išeiti su savo draugais, o ne.

4. Kritika šeimą

Jums kelia sau sunkioje padėtyje, jei jūs nuolat kritikuoja savo šeimą. Net jis pats, tikriausiai galvoja, kartais, kad jo šeima yra erzina, bet jis gali pasakyti, kad esate ne. Niekas mėgsta girdėti kitus menkinimas savo kūnu ir krauju, ir jei jums tai padaryti per dažnai, jūs ketinate padaryti tai didesnė problema, nei yra iš tikrųjų.

5. Geriau nepatogius dalykus ne blogas kartų

Yra tinkamu metu aptarti svarbius klausimus ir yra neteisingi laikai. Tiesiog todėl, kad laikas yra jums tinka, nereiškia, kad metas jam. Geriau keblus kaip finansų ar problemų su vaikais, antra jis vaikšto pro duris po darbo, yra tik ketina pabrėžti jį dar labiau. Kitas išvengti augina sudėtingų temų iš karto po mylėjimasis: „Tai buvo puikus; ar jūs žinote, mes esame pereikvota banke dar kartą? “ Tai ne cool!

6. Teigdamas viešai

Bitė liežuviu, kol grįši namo! Jūs galite taip pat reikia gauti ką nors ne savo krūtinės, bet teigdamas viešumoje, arba, dar blogiau, aplink jo tėvų namuose, iš tiesų vyksta vairuoti jūsų partneris proto. Jei radote save reguliariai teigdamas viešai, tai yra kažkas, kad reikia keisti – jums reikia pasikalbėti apie tai privatus.

7. Naudojant tylus gydymas

Niekada nenaudokite tylus gydymas nubausti savo partnerį; jis bus tik sukelti dar daugiau pasipiktinimą ir blogus jausmus. Pratimai tylos menas niekada išspręsti nieko, o jei yra tiek į jį, kažkas turi pasiduoti galiausiai arba jums gali taip pat būti kartu ne visiems.

8. Ignoravimas savo partnerį

Niekas mėgsta būti ignoruojamas, tai dar blogiau nei yra šaukė. Ignoruojant asmuo yra tas pats, kaip pasakyti jiems, kad jie taip nesvarbios jums, kad jūs net negalite būti nesiteikė pasikalbėti su juo. Jei ignoruojant tarpusavyje reguliariai ir vos net pripažinti vienas kito egzistavimą, tada turite realią problemą savo rankose, kuris turi būti išspręstas.

Ar turite kokių nors kitų santykių patarimų, pasidalinti?

load...
load...