7 valentinės dienos idėjos: kaip nustebinti savo partnerį?

Valentino diena yra meilės, grožio ir romantišką nuotaiką šventė. Laimingi poros nori, kad ji ypatinga ir nepamirštama, bet kažkada jie nežino, ką daryti, kad jų mylimas prisiminti šią dieną amžinai. Čia yra mūsų 7 patarimai ir idėjos, kaip galite nustebinti savo partnerį ir padaryti šią dieną graži ir ypatinga:

1) Pirma diena kartą

Jūs ir jūsų partneris gali susitarti žaisti vieną įdomų žaidimą kartu: apsimesti (kaip aktoriai), kad jūs tiesiog susitiko ir tai yra jūsų pirmą dieną, pabandykite veikti, nes jei tai buvo tiesa. Pažvelgti tarpusavyje taip pat, kaip padarė kai pirmą kartą susitiko, drovūs, kalbus, pokštas aplink, kreipkitės į tuos pačius klausimus, kad jūs paprašė anksčiau, kad jis įdomus ir prisiminti visus jausmus jums turėjo savo nekilnojamojo pirmąjį pasimatymą. Tai bus pridėti dar daugiau romantišką linksmam jau ypatinga Valentino diena.

load...

2) Sukurti staigmenų dieną jūsų mylimasis

Išdėstyti šiek tiek padėti iš savo draugų ir pažįstamų padėti jums organizuoti viską. Pavyzdžiui, čia yra viena įdomi idėja vaikinai: įsivaizduoti jus (jūs ir jūsų mergaitė) Pasivaikščiojimas parke du, ir staiga, matote saldainių dėžutė ant suoliuko su gėlėmis ir Valentino diena kortelę. Ji atidaro jį, skaito… Ir tai atsitinka būti kortelę iš jūsų, skirtas jai. Tai bus įsimintinas savo erdvinio panele!

Jei esate susituokusi pora, taip pat galite paįvairinti savo meilės gyvenimą. Štai vienas pavyzdys, kaip vyras gali nustebinti savo žmoną: galite eiti į restoraną kartu romantišką vakarienę ir tada, kai grįšite namo matote, kad kambaryje yra padengtas rožių žiedlapių ir žvakės apšvietė; visa tai staigmena buvo parengtas, o jūs turėjo, kad vakarienė drauge, nes kai išėjo iš namų, viskas buvo įprasta ir normalu (žinoma, jums reikės organizuoti su draugais „pagalbos ir parengti viską iš anksto, bet tai verta!) mes garantuojame, kad jūsų panele bus prisiminti šią dieną iki savo gyvenimo pabaigos.

3) Sluoksniuotas staigmena

Pirkti dešimt vokų, įvairių dydžių formuoti nedidelius tie, kurie didesni ir didesni ir stambesnius, kad šie vokų gali tilptų tarpusavyje, kaip Rusijos lėlės, matryoshka; tada parašyti meilės laišką jūsų mylimasis ir įdėti jį į mažiausią paketo, tada padėkite jį į didesnį vieno, tada vėl į stambesnius ir tt… Nusiųsti savo partneriu paštu ir įsitikinkite, kad jūsų mergina gauna jį Valentino diena; stengiuosi būti šalia jos, kai ji atidaro jį, įsitikinkite, kad ji kasa giliai, kol tas paskutinis apniaukti rasti savo meilės žinutė viduje. Ne tik jus abu bus smagiai ir juoktis, bet taip pat jums padės ši diena ypatinga.

Čia yra dar vienas panašaus romantiška staigmena variantas: pirkti 5 ar 10 dėžių įvairių dydžių ir naudoti tą patį principą „matryoshka“. Slėpti dabartį ir Valentino dienos kortelę viduje mažiausio laukelį, tada supakuokite juos visus į kitą ir duoti šią dovaną į savo mylimas. Pamatysite, kiek didieji ir teigiamos emocijos šie paprasti dalykai gali duoti jums abiems.

4) Romantiška vakarienė su konkursų ir prizų

load...

Kad Valentino diena ypatinga, organizuoti romantišką vakarienę dviems. Galite praleisti laiką virti kartu namie ir kai ateis vakarienės metu, nustebinkite savo mylimąjį su specialia programa įdomus konkursai ir, žinoma, bus prizai laimėti! Šis mažas prisilietimas kūrybiškumo padarys jūsų vakarienė laikas smagiau ir linksmas, o ne iš vakaro pabaigoje, kai atėjo laikas gauti prizus, ji taps romantiška… 😉

5) Parašykite eilėraštį savo mergina

Jūs galite tai padaryti patys arba rasti vieną jums patinka internete, svarbu yra tai, kad jis turėtų būti romantiškas. Užsirašykite ant Valentino diena kortelės ir klijuoti jį į veidrodį (arba galite parašyti jį ant paties Mirror „). Atneškite pusryčiai lovoje jūsų princesė su gėlių ar gėlių puokšte. Kai jūsų panele bus pabusti ir eiti plauti savo veidą, ji matys jūsų eilėraštį ant veidrodžio; Tai bus tikrai padaryti savo dieną gražus ir todėl tavo taip pat.

6) Priežastys, kodėl aš myliu tave

Pirkti spalvoto popieriaus širdis arba padaryti ją sau, rašyti ant kiekvieno iš jų priežastis, kodėl jums patinka jūsų partneris arba kodėl ji yra tokia ypatinga jums. Tai ok gauti atliekamas, rašyti tiek daug gražių žodžių, kaip jūs galite ir tada papuošti savo butą su šiais širdyse, arba tuo atveju, jei negyvena kartu, papuošti savo vietą su jų, tačiau atminkite, kad jums reikia padaryti, o ji ne aplink; kai ji atranda šią gražią staigmeną ir skaito savo meilės laiškus po vieną, ji bus labai palietė ir labai laimingi!

Jūs galite padaryti tai staigmena dar smagiau, jei jūs paslėpti visus savo „širdies pranešimų“ ir meilės pastabose skirtingose ​​vietose namuose; ant kiekvieno iš jų galite parašyti užuominą apie tai, kur jums hided kitą. Pasibaigus žaidimo pabaigoje, kai jūsų partneris atranda paskutinį širdį, ji taip pat rasite dabartį ir gėlės. Pažadame, jūsų panele bus laimės mėnulio ir jūs abu turės puikus laiko ir daug krizenimas.

7) gauti aukštos

Vienas iš Valentino dienos simboliai yra Dove. Mes negalime skristi didelis, kaip paukščių ir sklęsti į dangų, bet kodėl gi ne priartėti? Rasti restoranas įsikūręs ant kalvų (pvz Paryžiuje vienas ant Eifelio bokšto) ir pakviesti savo mylimąjį turėti romantišką vakarienę ten. Kai momentas yra teisinga, pasakyti jai, kad jūs esate ant „aukštumas laimės“, kad ji yra jūsų gyvenime, ir tai, kodėl jūs pakvietė ją į šią vietą; Aš jus patikinti, ji bus love it! Būtų labai romantiška pateikti pasiūlymą dėl šios ypatingą dieną per daug!

Taigi, tai buvo tik keletas Valentino dienos staigmenų idėjos. Improvizuoti, žaisti, eksperimentuoti, nes meilė neturi ribų ar sienų. Atminkite, kad bet kuris iš jūsų romantiškų idėjų, kuri ateina iš tyros širdies, padaryti su meile bus labai dėkingi.

Kokia jūsų idėja tobula Valentino diena? Prašome pasidalinti savo mintimis į komentarą skyriuje.

Mylėti ir būti mylimam!

load...