7 privalumus, kuriuos turi žinoti visi citrininiai vandenys

Prieš peršokti į kalbame apie citrina vandens naudą, pažvelkime, kaip jį paruošti:

Išspauskite pusę organinės, šviežių citrinų į drungno vandens stikline (vengti vartoti buteliuose citrinos sulčių) ir, pasirinktinai, galite pridėti šiek tiek medaus, kad jūsų gėrimas šiek tiek saldesnis. Gerti šį šiltą citrinų vandens pirmas dalykas ryte prieš valgant ar gerti nieko kito.

load...

1) Citrinų vanduo padeda padidinti jūsų imuninę sistemą.

Citrinos yra labai daug vitamino C, kuris gali padėti sustiprinti imuninę sistemą ir kovoti su stresu; citrinos taip pat turi anti-uždegiminių savybių. Daug kalio, citrinos yra labai naudinga nervų sistemai, taip pat sveiką funkcionavimą širdies ir smegenų.

 2) Citrinų vanduo padeda virškinimą. 

Citrinos yra daug vitaminų, mineralų ir kitų naudingų medžiagų, kurios gali padėti padidinti virškinimo procesą ir praplaukite toksinus iš organizmo. Citrinų sultys gali efektyviai padėti sumažinti simptomus nevirškinimas, pavyzdžiui, pilvo pūtimas ir raugėjimas.

3) Citrinų vanduo padeda išvalyti savo sistemą.

Citrinų sultys pagreitina Mirksintys toksinus iš organizmo, stimuliuoja kepenis ir padeda detoksikacijos.

4) Citrinų gali padėti jums turėti spinduliavimo ir aiškią odos.

load...

Lemon yra daug antioksidantų ir yra labai naudingas išlaikyti grožį ir spindesį Jūsų odą. Kadangi tai detoksikuojanti savybes, citrina gali padėti išvalyti odą nuo dėmių ir dėmių, taip pat tai, net, gali padėti kovoti su raukšlėmis, nes vitaminas C yra labai galinga kovojant su laisvaisiais radikalais žalą! Vitaminas C citrinų sulčių bus atjauninti ir pridėti spindesio Jūsų odai darbo iš savo kūno. Ačiū Tai antibakterinių savybių, citrina taip pat gali būti taikoma ant amžiaus dėmių ir randų padėti sumažinti jų išvaizdą.

5) Citrinų vanduo padeda balanso pH lygį savo kūne.

Citrinos Pagalba Alkalizować kraują ir yra labai efektyvus subalansuoti pH lygį organizme.

6) Citrinų vanduo gali padėti jums numesti svorio.

Citrinų gali padėti jums kovoti alkio raižiniai, nes tai daug pektino skaidulų. Žmonės, kurie sąmoningai išlaikyti sveiką šarminės dietos turi tendenciją prarasti svorio lengviau ir greičiau, nei tiems, kurie mėgsta mėgautis save greito maisto patiekalų.

7) citrina gali pagyvinti jūsų, ir net gali padėti padidinti jūsų nuotaiką.

Citrinų sultys gali padėti ne tik padidinti savo energijos lygius, kad jums net nereikia savo rytinę kavą, bet daugiau, bet taip pat, ji gali padėti efektyviai kovoti su stresu ir depresija. Net eterinio aliejaus citrinos kvapas, pavyzdžiui, gali turėti tikrai labai ramina visą nervų sistemą ir gali pagerinti nuotaiką.

Ar jums patinka gerti šiltą citrinų vandeniu ryte arba norite klijuoti iki vietoj rytinio kavos puodelio?

Jauskitės laisvai komentuoti ir dalintis savo mintimis.

load...