7 priežastys, dėl kurių neturėtumėte nepamiršti, kad esi vienišas

Pasakų romantika? Į spindinčiais šarvais, kurie linguoti jums ne savo kojomis, ir jūs gyvenate ilgai ir laimingai riteris? Pasirinkti savo gražią istoriją tarp tų, mes užaugo su, manydamas, kad mes tiesiog turi baigtis laimingai pora, o anksčiau tai atsitiks, tuo geriau. Pasaulis keičiasi, tačiau ir ši taisyklė buvo rimtai sukrėtė daugelį. Tai ne tik, kad žmonės atbaido rimtų ilgalaikių įsipareigojimų už vėliau savo gyvenime, tai tik, kad kai kurie žmonės tiesiog atsisakyti tokio įsipareigojimo. Pastarasis reiškinys, nepriklausomai kai kurie sako (pavyzdžiui, pinigai yra svarbiau nei santykiai), yra ne sveikiausias viena nors. Bet naudojasi vieną gyvybę util tinkamas asmuo rodo jūsų gyvenime yra visiškai gerai, ir štai kodėl.

1. Tai natūralus 

Yra žmonių, kurie buvo giliai sukrėsdavo savo vaikystės, ignoruojami ir nemylimi, o kai kurie iš šių žmonių gali patirti tik savęs priėmimo ir savimeilė per kitą asmenį. Toks yra gyvenimas, nes daugelis, deja. Tada yra kiti žmonės, kurie buvo mylimi ir užaugusi šiltą ir jaukią šeimos aplinką, ir kurie nejaučia už Šiuo savo gyvenimą įsipareigojimą poreikį. Nėra nieko blogo su nenorėdamas turėti stabilius santykius, ir kad kažkas, kad reikia priminti, nes kažkaip mes vis dar kabo ant pasenusių pažiūrų, tokių kaip tapimą pora tiesiai iš universiteto.

load...

2. Tai švietimo 

Pasaulis yra pilnas vietų ir patirtimi laukia Jūsų. Dėl akivaizdžių priežasčių, kad mes atvyksta vėliau, jūs turite daug daugiau galimybių dalyvauti šių patirčių, jei esate savo. Tiesiog todėl, kad jūs neturite daug kitų nereiškia, kad jūs neturite draugų, tiesa? Kai esate vienas, galite padaryti visus savo pasirinkimus be atsižvelgti į kažkieno jausmus ir pageidavimus. Tai išlaisvinantis jausmas, geriausiai vertina tie, kurie jau buvo reiklus, bet nebepatenkinamai santykius.

3. Tai smagu

Iš aukščiau pasekmė, yra vienas dažnai smagiau nei yra įsipareigojusi santykius. Romantika turi savo daug ir neabejotinus privalumus, bet įsivaizduoti, vieną dieną tiesiog nori išeiti su merginomis ir savo Boo priėmimo veidą, nes esate renkantis mergina laikas per šeimos laiką. Gerai, ne visi vyrai yra tokie savanaudžiai, bet tai yra galimybė. Galbūt net jaustis nepatogiai sekti savo socialines potraukius, kai esate pastovius santykius, net jei jūsų partneris yra atviras ir supratimas. Mes žmonės keistų būtybių kartais.

4. Tai, kas yra nepriklausoma yra visa informacija apie

Tai liūdnas faktas, kad daugelis žmonių yra stumiama į nepatenkintų santykių baimė vienatvės ar šeimos spaudimą. Kartais tai tampa per daug girdėti už dešimt tūkstantoji metu, kaip didelis jis yra turėti nuolatinį ir dažnai lytinį gyvenimą, tada prisiglausti kartu, virkite kartu, dušas kartu, ir kt.; ir jūs pasiduoti ir nusprendžia pabandyti, net jei esate ne per tikras tai jūsų laikas. Kaip taisyklė, gausite nusivylęs. Pažangesnių pasirinkimas yra laikytis savo standartų ir neturi trukdyti juos tiesiog „bando movos dalykas“. Ar nesirūpinkite, teisė vieną tave ateis kartu, kai laikas yra teisė ir, kai esate pasirengę įsipareigoti.

5. Tai drąsus 

load...

Tai nėra malonus dalykas, kad turiu pripažinti, tačiau daugelis žmonių nurimti su partneriais, kurie nėra jų idealią antrąją pusę, bet jie bijo mirti vienas, todėl jie pažeisti. Kietos faktai gyvenime yra, kad mes gimstame vieni (bar dvyniai, žinoma) ir mirsime vieni. Tai nėra kažkas, kad būti sumažintos apie, nes tuo tarpu, mes susitikti su žmonėmis, susirasti draugų ir mėgėjams, ir paprastai turi gerus laikus ir blogus laikus. Taigi, baimė leisti vien savo gyvenimą yra blogas patarėjas, kai jis ateina į draugę, priežastis yra ši baimė yra iracionali ir iracionalumas daro priežastį.

6. Merginos, suvienyti!

Yra tikrai diskriminavimo vienišų žmonių užuomina, susijusių su apgyvendinimo, pavyzdžiui. Daugelis savininkai nori šeimų vienam, ir kad kyla iš klaidingos nuotraukos vienišų žmonių. Jie dažnai laikomas trumpas sveikas, nes jų šeimos statusą. Daugelis mano, kad ten tamsiai istorija už vieną etiketę, vaikystės traumos ar santykių negerai, bet kaip matėme tai dauguma tikrai ne visada. Vienas iš būdų mėgautis būdamas vienas yra parodant, kad skeptikai kiekvieną progą jums gauti, kad yra vieno jūsų atveju yra pasirinkimo klausimas, o ne iš būtinybės ar baimės.

7. Galite būti savanaudis be jokių kaltės

Kodėl turėtų būti kažkas negerai su sutelkiant dėmesį į savo poreikius, nori, ir svajones, nereikia veiksnys kažkieno? Tai apibendrina geriausią dalykų apie vieną. Jūs turite laiko visa sau, galite sutelkti dėmesį į profesinius ar asmeniniam tobulėjimui, galite keliauti į pasaulį savo taisykles, ir gana pažodžiui galite daryti ką norite. Tai dėl visų šių priežasčių, kad daugelis laimingai sudvejinti žmonės dejuoja ilgesingai už tuos laikus, kai jie buvo vieno.

Kaip būti laimingas būdamas vienas?

load...