7 mažų įpročių, pavogusių jūsų laimę

Įpročiai, geri ir blogi vienodai, reikia laiko sukurti, bet kai jie yra giliai įsišaknijęs savo proto, tai pat beveik neįmanoma jų atsikratyti ar juos pakeisti be sąmoningų pastangų. Jei įprotis yra geras, toks kaip visada rasti teigiamą pusę situacijoje, tada jums nereikia keisti, bet ką apie blogų įpročių? Galbūt net ne suvokti, turite įprotį, kad eina atgal ir neleisti jums gražu kaip laimingas kaip jūs turėtų būti. Štai keletas šios veislės, kad jūs galbūt norėsite apsvarstyti atsikratyti, nes jie nėra padėti jums jokiu būdu įpročiai.

1. Visada laukia puikus momentas / Darbas / man / laimės, o trūksta realių galimybių 

Galvoju, kad puikus darbas / vyras / laimė yra tiesiog už kampo yra ne taip jau blogai, bet yra problema su tuo, ir tai, kad jūs niekada paversti šį kampą. Puikus darbas, vyras ar laimė yra utopinė sąvoka, tai nėra kažkas, kad iš tiesų egzistuoja. Jei jūs nuolat sutelkti dėmesį į jį, laukia tai kampe atsiras priešais jus jau, jums bus praleisti neišmatuojamą progoms rasti darbą, kad, nors ir ne visiškai tobula, jūs galite mėgautis daro, arba žmogus, kuris, nors ir ne iš Prince Charming įsikūnijimas, yra išvaizdus, ​​juokingas ir rūpinasi jumis. Pamirškite puikus tą ar aną, patraukti galimybes, kurios yra priešais jus dabar.

load...

2. Lyginant save su kitais žmonėmis

Tendencija lyginti save su kitais žmonėmis yra turbūt įgimta. Mes visi tai padaryti, didesniu ar mažesniu mastu, tačiau žmonės, kurie ją padaryti mažiau yra laimingesni tie. Su palyginimų problema yra tai, kad kai kurie iš jų ne mažiau kaip nebus jūsų naudai ir galvoju, kad jūs mažiau patrauklus, mažiau sėkmingas, mažiau protingas, nei kitas asmuo yra tikrai ne pats motyvuojanti mintis. Sunku sutikti su mūsų trūkumus ir pereiti nepaisant jų, bet nuolat lyginti save su kitais tik daro gyvenimą dar sunkiau, jau nekalbant apie tai gali atitraukti jus nuo to, ką turėtų daryti, ir tai po savo svajones ir tapti prefektas versija apie save. Paverskite savo trūkumų į privalumus ir apkabinti savo gražią unikalumą!

3. Nurodykite karjerą, kad jūs visiškai nepatinka

„Aš tik šį darbą už pinigus…“ Tai pati nesveika požiūris į savo karjeros plėtrą. Apie plius pusėje, tai greičiausias ir patikimiausias būdas atrasti save, kad pinigus neperka laimės. Darai kažką, kad jums nepatinka net mažiausio tiek yra kalta pati kankinimo forma. Tai tiesa, kad mes visi turime sąskaitas mokėti bet taip pat yra daug darbo vietų ten ir rasti vieną, kad jums patiks bent tam tikru mastu nėra misija neįmanoma. Arba, jūs galite pabandyti rasti ką nors už jos ribų pinigų savo dabartinio darbo, pavyzdžiui, įgyti naujų įgūdžių, nors nežinoti. Tai labai svarbu rasti harmoningą pusiausvyrą tarp darbo ir žaisti.

4. Nuoširdžiai tikėdami viskas, kas parodyta ir sakė per televiziją

„Aš verčiau galvoti su televizoriumi, o ne mano smegenys“ – tai įprotis, kad imsis epidemijos lygį šiais laikais. Kai kurie žmonės taip pat pakaitalas televizorius su „Facebook“, „Twitter“, ir tt Jūs gaunate paveikslėlį, tiesa? Daugelis žmonių praleidžia tiek daug laiko atimantis socialinės žiniasklaidos turinį, kad jie pradėti negalėtų savarankiškai mąstyti, jie tiesiog praryti, neatsižvelgiant į jų „Facebook“ sienos arba jų palankumo televizijos stotis meta savo kelią. Pagalvokite apie tai, kaip jaučiatės po praleisti šiek tiek laiko socialinio tinklo arba priešais televizorių. Jei susipainiojote, sudirgintos ar liūdna, galbūt norėsite pakeisti šį įprotį, arba bent jau, skirti mažiau laiko mėgaujasi juo.

5. Būti bijo sėkmės

load...

„Turiu per daug baimes, kad pavyks ką nors“ – tai vienas yra ypač sunku įprotis atleiskite. Mes visi turime baimių, o kai kurie iš jų yra tiesiog normalus išraiška mūsų išgyvenimo instinkto. Ne visi, tačiau. Kai baimės sukurti kaip mes augti ir kirminas savo kelią taip giliai į mūsų galvoje, kad jie gali tiesiog sugadinti mūsų gyvenimus. Baimė įsipareigoti, pavyzdžiui. Kai kurie žmonės, kai jie įskaudinti, įskaudinti taip blogai, kad jie niekada rizikuojate patirti tą patį vėl ir dėka šio destruktyvaus baimės, jie iš tikrųjų pučia savo galimybes kada nors turėti sveiką santykius. Tai tik vienas pavyzdys, bet baiminasi, kad gali paralyžiuoti žmonių protuose įvairovė yra didžiulė. Būdas įveikti tokią baimę, įtikinant save, kad 90% to, ką jūs bijoti niekada, kada nors atsitiks. Tai tikrai nebus!

6. Atidėlioti ir pradėti rytdienai tai, ką gali padaryti šiandien

„Aš visada gali tai padaryti vėliau“… Taip, tai yra mėgstamiausia posakis apie procrastinators. Eksploatacijos ko ne panašus į laukia puikus momentu, tai tikrai dar jo aspektas. Niekas nemėgsta turėti daryti nemalonų ar nuobodu stuff, bet tai gyvenimo faktas, kad mes kartais paprasčiausiai daryti tokius dalykus. Visiškas bet vertas tikslas reikalauja fizinių, psichinių ar / ir emocinių pastangų ir sėkmės, kad jums pasiekti pabaigos bus verta visi pradiniai pastangas ir leis Jums jaustis visiškai nuostabi!

7. Padermių negatyvumo

Negatyvumo yra vienas iš labiausiai destruktyvių dalykų galima Harbour. Jis gali ištekėti jus visa savo jėga ir imtis kontroliuoti savo gyvenimą, jei leisite jį. Tai galioja tiek negatyvumo, nukreiptas į išorę, nors ar kažkas, arba į save. Pagalvokite apie tai – jūs tikrai turite laiko ir emocinį gebėjimą uosto negatyvumo, o ne jausmas kažką teigiamo? Niekas jaučiasi geriau, kai jie uosto neigiamas mintis, negu tada, kai jie myli. Meilė yra ne tik alternatyva negatyvumo, tačiau, kad jums nereikia priversti save mylėti asmenį ar dalyką jūs nepatiko iki šiol. Tiesiog suderinkite jį šiek tiek, tada šiek tiek daugiau, kol nėra negatyvumo kairę ir kas liko is blogiausiu lengvas susierzinimas. Deja, mes negalime eiti per visą mūsų gyvenimą be jokių neigiamų jausmų, bet atsparus visą savo jėgą yra kažkas bet kuris iš mūsų gali padaryti.

Kaip tapti laimingesni?

load...