7 klausimai, kuriuos reikia užduoti sau kiekvieną rytą, jei norite būti laimingi

Mes visi norime laimės, nors jei prašoma, daugelis iš mūsų negali iš tikrųjų apibrėžia, kas yra laimė. Ar laimė turėti problemų laisvą gyvenimą? Ar tai turi kibiras apkrovų pinigų? Na, tai nei, nes žmonės su problemomis vis dar gali būti laimingas ir žmonės su apkrovų pinigų vis dar gali būti liūdna, ir tai todėl, kad laimė yra pasirinkimas, ir jis nėra iš materialaus dalykų, ji ateina iš vidaus. Jei pradedate savo dieną, kiekvieną dieną, su keletą paprastų, tačiau ieškoti, klausimus sau, tada jūs taip pat galite pradėti skatinti laimę iš vidaus ir čia yra keletas pavyzdžių, kad jūs galbūt norėsite pabandyti:

1. Kas man patinka?

Pirmas dalykas ryte yra blogiausias laikas dienos, jei jaučiatės mažas. Štai tada visi blogi ir slegia mintys potvynių atgal į jus. Taigi, jei norite būti laimingi, o ne leisti tuos mintis valdys jūsų rytą, manau, iš žmonių, kurie jums patinka jūsų gyvenime. Pagalvokite apie savo šeima, draugais, net jūsų augintiniai. Jie yra kur kas svarbesnis nei jokių problemų, yra ne?

2. Kas aš esu dėkinga už?

Jei norite būti laimingi, priminti sau, iš dalykų, kad jums dėkingi už ir pradėkite nuo labai baziniai; turite stogą virš galvos, jums teko valgyti maisto, vakar, turite darbą… Ir tada dirbti savo kelią į viršų. Daugelis žmonių neturi net šiuos pagrindus, todėl jūs tikrai turi ką turi būti dėkingas už, kai jūs manote apie tai. A minučių sesijos dėkingumo pora kiekvieną rytą padės jums pradėti savo dieną į teigiamą ir laimingai.

load...

3. Ką turiu daryti, kad patinka save šiandien?

Jei norite būti laimingi, užduoti sau šį klausimą: ‘Ką man daryti, kad patinka save šiandien “ Nėra prasmės keltis ir galvoti apie darbo vietų jums reikia padaryti šiandien, arba sunkumų, kad jūs ketinate turėti susidoroti su temperatūra, jie vis dar bus ten, ar jūs nerimauti dėl jų, ar ne. Vietoj to, planuoti, kaip jūs ketinate turėti įdomus šiandien, kaip jūs ketinate, kad tilptų keletą paprastų malonumų į savo įtempto grafiko. Pagalvokite apie tai, ką jūs galite tikėtis mėgautis, o ne tik tai, kad jūs turite padaryti. Šis paprastas klausimas bus diena atrodo visai daug labiau apsimoka.

4. Priminkite sau, kodėl jums keltis ir eiti į darbą

Atminkite, kad ketina dirbti yra tik priemonė tikslui pasiekti, o ne savitikslis. Žmonės, kurie gyvena ir miršta už darbą yra retai tikrai laimingi, jie gauna tiek suvartoti joje, kad ji perima visą savo gyvenimą, todėl galvoti apie atostogas, kad jums yra taupyti, dovanų, kad norite pirkti savo vaikams ar artimuosius, arba nauja suknelė, kad jums buvo ieškote, ir vyksta dirbti neatrodo taip jau blogai.

5. Kokios yra mano tikslai dieną?

Stop teisę ten! Mes kalbame ne apie tikslus, kad jūsų viršininkas ar kas nors kitas nori pasiekti, mes kalbame apie tikslus, kuriuos norite pasiekti. Jūs turite tik tris realius tikslus dėl dieną: vienas mėgautis save, o kitas yra pagerinti sau, o trečias turi eiti kryptimi vis arčiau savo svajonių pasiekimas, poilsio tiks aplink, kad. Jūs negalite tikėtis, kad daug pasiekė šių tikslų kiekvieną dieną, bet jums turėtų būti planuojate bent iš mažai pora žingsnių.

6. Kas dar galiu padaryti laimingas šiandien?

Laimė veislės laimės ir, jei galite skleisti šiek tiek aplink kiekvieną dieną, jūs jausitės kur kas laimingesni save taip pat. Jei norite būti laimingi patys, manau, šiek tiek laiko apie tai, kas galite padėti ar pralinksminti truputį šiandien. Tai gali būti, kad tik greitai paskambinti į šeimos nario, kuris yra dėl jų pačių, tai bus padaryti, kad asmens dieną arba suteikiant nors darbe, kuris kovoja, keli paprasti žodžiai padrąsinimo išlaikyti juos motyvuoti. Ji neatsižvelgia į daug išspausti iš dosnumo šiek tiek į savo dieną.

7. Kaip aš? Gaukite šią dieną

Vakar dingo ir rytoj niekada ateina, todėl yra tikrai tik šiandien, kad jūs neturite jaudintis. Jei norite būti laimingi, nėra kito laiko nei šiandien. Dėmesys yra laimingas šiandien, jūs niekada gauti kitą, ir būti tikri, kad absoliutus geriausias tą dieną, jūs galite, kad iki dienos pabaigos, galite sėdėti atgal, atsipalaiduoti ir pasakyti sau: „Taip, kad buvo gera! „

Ar turite kokių nors kitas motyvacines patarimų, kaip pradėti dieną nuo teigiamo ir laimingai? Prašome pasidalinti savo mintimis į komentarą skyriuje.

load...