7 grožio patarimai, kaip taikyti ir dėvėti matinius lūpų dažus

1) Parengti savo lūpas

Matinis lūpų tekstūros linkę pabrėžti visus savo lūpų trūkumų, todėl svarbu paruošti savo lūpas ir jas sklandžiai ir minkštas. Drėkinamasis lūpų gali būti puikus sprendimas atsikratyti odos lupimasis, siekiant atskleisti kūdikių minkštas lūpas, dėl kurių jūsų makiažas bus tūptinės lengvai ir gražiai. Jūs galite paruošti lūpų šveitimas namuose: tiesiog sumaišykite šiek tiek cukraus su alyvuogių aliejumi ir medumi ir švelniai masažuokite lūpas su juo porą minučių, tada nuplaukite; jums lūpos jausis kūdikio švelni ir minkšta.

2) Pridėti drėgmę

load...

Siekiant išlaikyti matinį lūpdažį švieži, įsitikinkite, kad drėkina lūpas prieš taikant savo lūpų, nes matinis tekstūra linkęs išdžiūti lūpas, kurti nepageidaujamas, Sukietėjęs ant efekto. Galite drėkina lūpas naudojant savo mėgstamą lūpų balzamas arba taikyti kai argano, kokosų arba saldžiųjų migdolų aliejus ant lūpų, todėl rengiant juos savo sudėtingas ir elegantiškas matiniu makiažas.

3) Tegul spalvos pasipriešinimo

Jei norite gauti tikrąjį atspalvį matiniu lūpdažiu, taikyti makiažo visame lūpų prieš taikant savo lūpų spalvą. Nesvarbu, ar jūs nuspręsite eiti ryškiai raudonos, prašmatnus rožinės arba nuogas matinių lūpų, slepiant juos iš anksto padės gauti labai tvarkingas ir gražus rezultatas!

4) Pradėkite pamušalas lūpas

Taikyti lūpų linijinės visame lūpų prieš taikant savo matiniu lūpų. Naudojant lūpų linijinės padės jums gauti tvarkingas, švarus ir gražus rezultatas. Profesionalūs makiažo menininkai naudoja šis patarimas visą laiką. Rasti lūpų linijinės to paties atspalvio kaip Jūsų lūpų ir linijos savo lūpas su juo, pripildant juos tokiu būdu kuriate savo matiniu lūpdažiu tūptinės į bazę. Spalva atrodys daug turtingesnis ir intensyvesnė. Lūpų pieštukas taip pat padės jūsų lūpų ilgiau.

5) Ne trina

Venkite trina lūpas kartu taikant matinis lūpų spalvą, nes matinis tekstūros neveikia taip pat, kaip Sheer tie padaryti. Vietoj to, naudokite lūpų teptuką, siekiant skleisti produktą visame lūpų tolygiai ir, jei norite gauti daugiau tikslumo. Naudoti sintetinę lūpų teptuką šiam tikslui, įsitikinkite, kad pridengti kiekvieną mažai kampe lūpų elegantiškas ir profesionaliai atrodantį rezultatą.

load...

6) Kitas kailis

Jei norite, kad jūsų lūpų spalva trukti dar ilgiau, tada po taikant lūpų, ištrink savo lūpas servetėle ir vėl pakartotinai lūpų. Šis patarimas padės pridėti intensyvumą savo lūpų spalvą ir jums bus stebėjosi, kiek ilgiau jūsų lūpų truks. Jis ištrynė skolos raštą savo lūpas su popieriaus arba audinio padės jums išvengti cakey ir per sausas ieško lūpų.

7) Tikslus antgalis

Siekiant išlaikyti jūsų lūpų taikymo tikslus ir tobulas, įsitikinkite, kad išvalyti kraštus naudojant tą patį makiažo, kurį naudojote prieš taikant savo lūpų spalvą. Jūs galite naudoti nedidelį, sintetinių makiažo teptuku arba naudoti paprastą Q-Tip eiti aplink lūpas, valyti visus netobulumus ir srautus.

Taip, tai gali atrodyti kaip taikant matinį lūpdažį gali užtrukti šiek tiek laiko, tačiau ji, tikrai, verta, jei norite roko šio grožio tendencijos ir gauti nepriekaištingą ieškote lūpų.

Tikiuosi, jums rasti tai naudinga. Prašome nedvejodami pasidalinti savo patarimais, kaip jums patinka dėvėti matinį lūpų į komentarą anketa skyriuje žemiau.

load...