7 grožio klaidų, dėl kurių jūs atrodo senesni

1) nuo makiažo perkrovos tamsius ratilus

Aplink akis plotas yra subtiliausia vienas ir jis yra linkęs gauti plonesni su amžiumi. Bandydami nuslėpti tamsą po jūsų akimis vengti taikyti per daug makiažo, nes ji gali padaryti jums atrodo daug vyresni, nei esate. Vietoj to, taikyti lengvas makiažo tik tose srityse, kur matote tamsą ir tada sumaišykite jį su sintetiniu makiažo teptuku, platinti produktą tolygiai su šviesos smūgių.

2) fondas, kuris yra per sunkus ar per lengvas 

load...

Neperkrauti savo veidą su pamatais, nes sunkus aprėptis pabrėš kiekvieną mažai baudos linijos ir mes nenorime, kad tai, tiesa? Kita vertus, jei jūs neturite taikyti pakankamai pamatai, visi jūsų mažai trūkumų bus akivaizdu, kuris taip pat yra kažkas, ką mes norėtume, kad būtų išvengta. Įsitikinkite, kad rasti gerą pagrindą, kad puikiai tinka jūsų odos tipą ir jūsų odos poreikius. Lengvas, drėkinantis formulė su šviesos atspindžio dalelių gali padaryti jūsų odai atrodyti kūną ir švytinti iš vidaus. Jūs taip pat galite pasirinkti BB kremą ar spalvotas drėkintuvai, vietoj pamato, jis atrodys natūraliau ir lengvas, bet vis padės padengti trūkumus. Po taikėte savo bazę, paspauskite drėgnu makiažas kempine į teritorijas, kur yra jūsų raukšles yra akivaizdžiausias, tai padės įsisavinti bet kokią produkto perteklių ir suteikia jums gražus, sklandžiai baigti.

3) nuo perkrovos miltelių

Daugelis ponios taikyti miltelių visame veido, kuris gali nepaprastai išplėtoti smulkių linijų atsiradimą. Yra, beje, nieko blogo, kuriame savo makiažas su milteliais, bet išvengti taikant jį nepakankamai akis srityje ir kitose vietose savo veido, kur yra jūsų smulkios linijos yra labiausiai akivaizdus.

4) ištroškęs ir sausai odai

Kita dažna grožio netaktas, kai jums nepavyksta tinkamai drėkina odą. Ypač, taikant savo makiažą ant sausos ir „alkanas“ oda gali žymiai amžiaus Jums. Vietoj to, įsitikinkite, kad rasti tinkamus produktus, tinkamus jūsų odos tipą hidratas, drėkina ir maitina odą. Be to, nereikia pamiršti apie naktį grožio procedūros, kuri gali dirbti su savo oda, o jūs miego. Galite naudoti produktus, kad jums rasti parduotuvių lentynas ar eiti natūralių drėkinamųjų procedūrų. Asmeniškai, man patinka, naudojant natūralių aliejų drėkina mano odą, nes galiu būti tikras, kad jie yra nulis kiekį kenksmingų cheminių medžiagų ir konservantų, nes oda, iš tikrųjų, yra linkęs „valgyti“ viską, ką įdėti ant jo. Kai kurie iš mano mėgstamiausių, gamtos, Drėkinantis aliejai yra kokosų aliejus, Erškėtuogių aliejus, saldžiųjų migdolų aliejus, avokado aliejus ir alyvuogių aliejus. Aš myliu taikant bet kurį iš minėtų aliejų ant mano veido prieš miegą, o ryte, pabundu su šviežia, maitina ir spindinčią odą. Makiažas slysta ant puikiai, jei jūsų oda yra gerai hidratuotas! Be to, įsitikinkite, kad reguliariai pleiskanomis jūsų odą, atsikratyti nuobodu, senų odos ląstelių, tai padės jūsų makiažas atrodo labai sklandžiai ir gražiai!

5) Tam tikrų rūšių lūpų dažų gali padaryti jums atrodo vyresni 

Kaip jūs iš anksto amžiaus, jums reikia norint pradėti atkreipti dėmesį į produktus, kurie jums naudoti ir lūpų yra ne išimtis. Tam tikros formules tikrai gali pridėti jums amžių, pavyzdžiui, lūpų dažų, kad yra per tamsi, per džiovinimo, matinis ar metalikas. Visi šie lūpų dažų tipai linkę pabrėžti smulkias raukšleles, o tai nėra kažkas, kad suteikia jums jaunystę! Pasirinko natūraliai ieško lūpų spalvas, Maitinantis ir drėkina formules ir nereikia pamiršti, naudojant Lipgloss, nes ji padeda pridėti pilnatvę ir plumpness prie lūpų. Be to, siekiant išvengti lūpų kraujavimas ir kirpčiukų, atsekti savo lūpas su aiškia lūpų pieštukas prieš taikant savo lūpų ar lūpų blizgesys; lūpų pieštukas padės jūsų spalva likti įdėti ilgiau.

load...

6) Blogas akių makiažas

Blogas pasirinkimas akių šešėliai gali nepaprastai pabrėžti smulkių linijų ir raukšlių atsiradimą, todėl išvengti taikant Shimmery, blizgučiai ir metalo šešėliai ant vietovėse, kur jūs turite smulkias linijas ir varnų pėdų. Raukšlės tampa dar akivaizdesnis, kai taikote mirguliavimas ant jų. Vietoj to, pasirinkti matinis šešėliai ir šiltas pustonius. Dar akių makiažo netaktas yra, kai jūs apkrauti savo apatinę blakstienų-liniją su tamsiais šešėliai, kurie gali „kraujuoti“ į smulkias raukšleles ir įtrauksime Jus amžių. Be to, neperkrauti savo apatinę blakstienų liniją-su tonų tušas ir tamsiai akių kontūro, jis gali tik atkreipti dėmesį į tamsius ratilus! Jei norite atrodyti jauniau, išlaikyti savo paakių zoną šviežias ir švarus, tik taikyti kai lengvas makiažo ir šviesos sluoksnį tušo, ir jūs gerai eiti.

7) Nurausti Kompromitacja

Dažnai mes linkę šypsotis ir taikyti skaistalai tiesiai ant mūsų skruostus obuolių ir nėra nieko blogo su juo, kai esate savo dvidešimties; bet kaip žmonės amžiaus, oda turi tendenciją gauti saggy ir mažiau apkūnus, todėl išvengti atkreipti dėmesį į tai. Palikti savo skaistalais šiek tiek didesnis, tiesiai ant aukščiausio taško skruostus ir skleisti savo skaistalais ant skruostikaulių, vengiant atvykti per arti nosies. Be to, pasirinko minkštesnė, lengvesni ir labiau natūralesnės atspalvių (šviesiai rožinis arba Peachy jų yra tobulas), vengiant paraudimui, kad yra per tamsus arba per šviesus.

Tikiuosi, jums rasti tai naudinga! Nedvejodami pasidalinti savo mintimis apie grožio klaidų mes visi turėtų vengti komentarą anketa skyriuje žemiau.

load...