7 būdai, kaip būti elegantiškesni ir elegantiškesni

Elegancija ir klasės, atrodo, skirta įžymybių pasaulyje šiandien. Su mūsų džiovos gyvenimo būdą, mažai yra tokių, kurie tikrai rūpi elegancija, o klaidingas įsitikinimas, kad elegancija užima daug laiko, pinigų ir pastangų. Tiesą sakant, elegancija prasideda jūsų galvoje ir tikrai nėra taip brangu, kaip atrodo. Štai kodėl:

1. Mandagumas ir geros manieros 

Būdamas mandagus nieko nekainuoja, bet ji verta daug. Pagalvokite apie tai: kai jaučiatės geriau, kai jūs kalbate su gerų manierų asmeniui arba brute? Tai yra universali taisyklė, iš tikrųjų, niekas mėgsta primityvumas geriau nei mandagumu. Žinoma, tai nereiškia, klaidingą mandagumo, su prakeikimais burbuliuoja pagal paviršiaus. False nėra gera. Garbingas yra gera. Kaip dalis yra gerų manierų, stengiasi būti teigiamas apie dalykus, kurie atsitinka aplink jus ir žmonių, kuriuos atitikti. Jei tikrai turi kalbėtis už kažkieno nugaros, tegul tai kalbėti būti girti, o ne kritika. Balsas taip pat yra veiksnys čia – minkštas ir lygis, bet ne monotoniška balsas – yra madingas, aukštos tono ir grubus nėra. Praktika.

load...

2. Gera laikysena yra elegancija ir klasės skiriamasis ženklas

Laikysena yra svarbu grynai sveikata susijusią perspektyvą, tačiau jis taip pat yra elegancija ir klasės skiriamasis ženklas. Slouching gali būti kietas kai ratą, bet elegantiškas taip nėra. Stovėti ir sėdėti tiesiai, nereikia kirsti kojas, nebent jūs tikrai turi (bet ne sėdėti kaip žmogus), ir vaikščioti su savo galva pakelta aukštai. Ne per didelis, protas, kad tau kelionę ir kristi labai ne elegantiškas būdas. Taisyklingą laikyseną galite pridėti malonę visiems savo judesius, bet tai reiškia jums yra visiškai supranta savo kūno. Šis suvokimas reiškia, kad nepriklausomai nuo jūsų pozicija yra, jūs galite tiesiog jausti visus savo kūno dalių, iš kojų į ranka. Sąmoningumo reiškia kontrolę. Valdymo reiškia eleganciją.

3. Kūno priežiūra

Elegancija prasideda proto, bet jis plinta į visą kūną į priežiūros forma. Priežiūra nebūtinai reiškia, aukštos klasės kosmetika, tai tiesiog reiškia nuolatinį, kruopščiai rūpintis. Už tai galite naudoti visas natūralias priemones. Jūs tikrai nereikia investuoti daug pinigų, gal be makiažo, tai yra, nes kokybės makiažas yra verta. Valgyti tinkamą, sportuoti išlaikyti savo kūno tinkami ir ieško savo geriausią, ir sukurti gerą odos priežiūros rutina. Šveitimas ir drėkinimas yra du Magic žodžiai, grožio natūra, kad yra odos giliai remiasi. Get it Right ir jūsų giliau grožis suspindės.

4. Elegancija ir stilius drabužius

Elegancija turi daryti su buvimą ar nebuvimą stiliaus, o ne buvimą ar nebuvimą dizainerio etiketę ant kailio. Stilius čia reiškia rasti komplektus, kad tikrai padaryti jums atrodo jūsų geriausias lengvas, ne įspūdingas būdu. Norint pasiekti šį tikslą, kurį reikia atsiminti tris dalykus. Pirma, ne kompromisas su dydžiu. Galbūt manote, kad kelnės pora, kad tik teensie tiek stora aplink klubus yra gerai, tačiau jie nėra. Elegancija taip pat reiškia, komfortą ir stora nėra patogus. Tas pats pasakytina ir vienas dydis-per-didelis drabužius. Antra, būkite atsargūs su spalvomis. Nieko pernelyg drąsus, nepaisant kai dizaineris ar kitas sako yra labai madingam šį sezoną. Madingas ir madinga, kartais tarpusavyje nesuderinami. Trečia ir paskutinė, tai geriau išleisti pinigus ant aukštos kokybės gabalus pora, nei dešimt pigių, žemos kokybės komplektus.

5. Teisė pasirinkimas bateliai

load...

Kas vyksta drabužių, eina dvigubo batų. Niekada pirkti batus, kurie yra ne visai tinkamo dydžio. Tai turės įtakos jūsų laikyseną ir mes jau aptarė, kaip svarbu laikysena yra elegancija. Štai net paminėti skaudžias pasekmes, pavyzdžiui, pūslių ir jausmus. Investuoti į dviejų porų aukštos kokybės, odiniai batai, kad truks jums dešimtmetį, o ne išleisti tuos pačius pinigus dešimties klaidingų odos imitacijos. Niekada nepalikite namą be šviečia ir poliravimo jūsų batai, todėl, kad jie atrodo nepriekaištinga. Batai kalbėti tonų apie jūsų asmenybę. Rūpinkitės jais ir jie pasirūpins jumis.

6. Geras kvapas

Tai tiesa, kad kvepalų pasirinkimas yra toks labai platus, kad tai tiesiog neįmanoma laikytis tik vieną kuokšteliniams kvapas, kuris yra jūsų pačių. Vis dėlto stenkitės pakeisti būdą jūs užuosti pernelyg dažnai. Kuokštelinių kvapas yra dalis tavęs tik tiek, kiek jūsų komplektus, batai, ir šukuosena. Jei galite turėti ją, turi vieną aromatas dieną, ir vieną vakare progoms. Būdamas madingas priemones palieka gerą įspūdį, o iš nosies galia yra neįtikėtinai kai kalbama apie ilgalaikių prisiminimų. Pagalvokite Marilyn Monroe ir „Chanel # 5, tai yra būtent tai, ką mes kalbame apie.

7. Valdymo

Elegancija taip pat ateina iš kontrolės, o ne tik per savo kūną. Neleisk, kad jūsų namuose bus bendras netvarka visą laiką, o ne griozdai savo darbo vietos. Išmokite kontroliuoti savo emocijas ir niekada prarasti jį visuomenei. Nustatyti savo asmeninius ribas ir neleiskite žmonėms kėsintis į juos. Būkite mandagus apie tai, žinoma. Galiausiai, ir, svarbiausia, mylėti save, nebandykite per sunku. Elegantiškas žmonės kaip taisyklė įsitikinę žmonėms, o ne savęs neapykanta, chroniškai depresija wretches. Yra daug priežasčių, dėl kurių turėtumėte mylėti save. Sėsk ir padaryti sąrašą dabar. Tada pradėti praktikuoti savo taisyklingą laikyseną.

Ar turite kitų patarimų, kaip būti labiau elegantiškas ir madingas?

load...