6 patarimai, kaip paskleisti pozityvumą visur, kur einate

Būdamas teigiamas yra patraukli, ir jis taip pat saugo jus laimingi, nes pozityvumo leidžia aiškiau pamatyti gerų gyvenimo puses ir apsaugo jus nuo gyvenamųjų ant negatyvų. Tačiau, sunku išlikti teigiamas visų smulkių problemų, didelių problemų ir bendros žiaurumo pasaulyje, kad mes susiduriame veido, ypač naujienos, dažniau, kad mes norėtume. Štai keletas patarimų, kurie padės jums likti teigiamas ir pasidalinti šia pozityvumo su visais susitikti.

1. Šypsenos

Daugelis iš mūsų, nesvarbu, kiek žemyn jie jaučia, būtų šypsotis atsakant į kito asmens šypsena. Kaip apie atsižvelgiant dalykus į savo rankas ir yra tas, kuris šypsosi pirmas? Smile savo šeimos ryte, šypsotis savo bendradarbiams, šypsotis parduotuvės padėjėju. Pirmiausia, šypsosi yra geras pratimas jūsų veido raumenys. Antra, ji gali pašviesinti savo nuotaiką. Trečia, jis tiesiog plinta pozityvumo ir daro kiti žmonės jaučiasi laimingesni per daug. Štai gražus mintis, ar ne? Beje, jis veikia net jei jūs priversti jį. Galite pradėti nuo verčia šypsena, bet po kelių sekundžių jums atrodo, kad tai vis autentiška ir jaučiatės geriau. Tiesiog pabandykite ir pamatysite, kaip jis eina.

load...

2. Nuoširdus komplimentas 

Mes žinome, kad kartais, kai esate piktas ar prislėgtas dėl vienos ar kitos priežasties, visi aplink jus atrodo dirgina ir erzina. Laimei, tai yra laikinas jausmas, kad nueina, kai kažkas teigiamo atsitiks jums. Tai teigiamas dalykas gali būti draugo akyse šviesa, kai jūs pasakykite jai, kaip didelis, kad ji atrodo savo naują suknelę. Suteikti, žinote, yra daug labiau apsimokėtų nei gauna. Tiesą sakant, nuoširdus geras žodis su kuo nors aplink jus gali jums iš savo depresijos, nes tai padėtų jums pamatyti, kaip mažai mes visi turime į skatinimo būdas jaustis laimingi.

3. Darbas socialinis grandinės

Nebent jūs esate vienas iš nedaugelio žmonių, liko šiame pasaulyje be socialinio tinklo paskyrą, įdėti, kad sąskaitą gerai panaudoti, platinti pozityvumo. Ji neturi būti sentimentalus šlamštas, tai gali būti tik statusas arba paveikslėlį, kad leidžia jaustis laimingesni. Štai ką dalijimasis yra visa informacija apie: jei kažkas leidžia jaustis gerai, pasidalinti ja su kitais žmonėmis, kad jie jaučiasi taip pat gerai. Protas ploną liniją tarp giriasi ir dalintis pozityvumo, kai kalbama apie kažką, kad jums nutiko. Jei turite laiko ir noro jūs netgi galite pradėti dienoraštį, skirtą tik teigiami dalykai – tai gali būti naujienų, tai gali būti jūsų įžvalgų yra laimingi, bet dirba už jus.

4. Būdamas geras klausytojas 

Yra keletas dalykų, daugiau žemyn išleisti nei nesuinteresuoto klausytojui. Jūs tikriausiai turėjo tokios patirties, o gal turite ne, bet mes galime jus patikinti, kad tai tikrai slegia pasikalbėti su kuo nors, kas vos gali nuslėpti savo nuobodulį. Ar tai reiškia, kad asmuo, kalbėjimas yra nuobodu? Tai gali būti, bet dažniausiai nei ne, tai tik gebėjimo klausytis, kad kažkas, ir atidžiai klausytis stoka. Yra tiek daug įdomių dalykų žmonės yra pasirengę pasidalinti su jumis, ir kad negali veiksmingai klausytis, jums trūksta galimybę mokytis kažką naujo. Taigi, vietoj pasistatei per pietus, kitą kartą co-worker nori pasidalinti tam tikrą istoriją, pabandykite įsiklausyti. Jums gali būti galėtų suteikti tinkamą patarimą, arba tiesiog sužinoti šiek tiek daugiau apie tai, kaip šis kitas asmuo gyvena ir kaip jų gyvenimas skiriasi nuo jūsų.

5. Humoras ir juokas 

load...

Gerai, tai faktas, kad ne visi iš mūsų gimsta humoristai, bet jis nebūtų sužeistas juoktis, kai kažkas yra juokinga, tiesa? Net jei anekdotas yra kvailas, kuris sako, kad mes neturėtume juoktis kvailas anekdotai? Yra laikas būti rimtas, ir tada yra laikas būti kvaila ir vaikiška. Ir čia yra geras dalykas yra juokinga: jums geriau į jį kuo daugiau jūs praktika. Taigi, net jei manote, kad neturite daug humoro jausmą, dirbti su juo, ir jis bus sukurti awesomely. Būdamas juokinga iš tikrųjų reiškia būti teigiamas, kad galėtų pasukti net tamsiausios situacijų į juokingas vienas. Tai įgūdis, ir būdas įsisavinti tai bando pamatyti kiekvieną situaciją iš įvairių perspektyvų. Čia bus bent vienas teigiamas dalykas tarp jų.

6. Atsispirti plinta Drūmums 

Tai oi, todėl norisi pasidalinti savo rūpesčius ir pesimizmo su visais, kurie klausia, kaip tu darai, ypač jei šis asmuo yra tikrai susirūpinusi. Taip pat normalu, kad nori pasidalinti savo apkrova tiek, tai susidoroti su kokia jums trukdo būdas. Kas nėra gerai, tačiau tampa apsėstas problemų turite ir pradeda būti negali išlaikyti pokalbį, kad nekalbama apie šių pačių problemų. Stumti juos į savo proto atgal kiekvieną progą gausite, jei viskas yra skubiai, tokiu atveju jie bus reikia greitai spręsti, ir tada jūs galite judėti pirmyn. Niekas nemėgsta chronišką zirzlys, net ir jūs.

Kaip skleisti pozityvumo visur mes einame? Kokie jūsų geriausi pozityvus mąstymas patarimai?

load...