6 patarimai, kaip padaryti pirmąjį žingsnį jūsų sutraiškyje, jei esate drovus

Turi mergina padaryti pirmą žingsnį? Padaryti pirmą žingsnį gali būti lygiai taip pat sudėtinga tiek vyrams, tiek moterims. Tiesą sakant, tai net sunkiau vaikinai, nes apskritai, istoriškai ir kultūriškai, jie yra tie, tikimasi, kad pirmą žingsnį, net jei mes dabar gyvename daug daugiau lyčių lygios pasaulyje, nei bet kada anksčiau. Kita vertus, tai, kad ponios nesitikima, kad pirmą žingsnį daro dalykus dar sunkiau mergaitėms, ypač, jei esate natūraliai drovūs, bet jūs turite didžiulį simpatiją vaikiną. Štai keletas patarimų, kurie gali padėti jums pagaliau pasiimti drąsos kreiptis savo simpatiją ir tai nėra taip baisu, kaip jūs manote.

1. Tapkite kūno kalba ekspertas

Gerai, kad buvo pokštas, žinoma, nes tai užtruktų tikrai ilgą laiką tapti ekspertu. Tačiau tai nereiškia, kad sunku, kad būtum labiau sąmoningas apie neverbalinių ženklų, kad vaikinas tau duoda. Galų gale, didžiausia baimė, mes visi turime, kai jis ateina į artėja kažkas, yra atmetimo baimė. Taigi, būti pastabiu. Ar jūsų sutraiškyti šypsena į tave, kai jis mato jus? Ar jis atrodo šiek tiek nervų? Ar jis pradeda liesti savo plaukus, kai esate aplink? Jei taip, tai labai tikėtina, kad jis kiek jumis domisi, kaip esate jį, bet jis yra tiesiog per drovus, kad tą pirmą žingsnį. Taigi praleisti laiką stebint jį prieš jums nuspręsti, ar norite, kad pirmą žingsnį sau, ar ne.

load...

2. Pasitikėjimas savo intuicija

Kadangi mes kalbame apie drovūs žmonės, yra tikimybė, jūs sąmoningai sakau sau, kad jums bus atmesti. Bet pabandykite ir klausytis savo vidinio balso. Ar gali būti, kad jūsų vidinis balsas jums pasakys kitaip? Kartais mes nesąmoningai pastebėti dalykus, ir mes galime pajusti kitų žmonių į mus požiūrį. Tačiau, gerai pernelyg dažnai mes nepaisyti, ką mūsų intuicija sako mums, ir tada mes kenčia pasekmes, pavyzdžiui, trūksta gerų galimybių, kurios galėtų potencialiai auga į kažką nuostabaus. Klausyti savo vidinio balso ir jei ji jums pasakys: „eiti į jį!“, Tada eikite ir paprašykite jį.

3. Vienas nedidelis paslaptis

Štai paslaptis, kad jūs galbūt girdėjote apie, bet jūs tikriausiai ne patikėti: vaikinai bijo atmetimą tik tiek, kiek mergaitės ir jie taip pat rasite, kad tai labai sunku pakviesti merginą. Žinant tai, ar jums neatrodo, kad darant pirmą žingsnį sau, kai jūs manote, kaip ji galėtų būti tikrai gera idėja? Tiesą sakant, drovus vaikinai dažnai apsimesti pernelyg pasitikintys, ir toks elgesys gali stumti merginos toli. Ką daryti, jei jūs abu drovūs, bet jūs abu apsimeta ieškoti įsitikinę, kad vienas kitą… Ką daryti, jei abu nori vienas ir tas pats, bet strigo dėl to pasitikėjimo iliuzija? Negalima prarasti savo galimybes! Kai matote galimybę, pasinaudoti ją. Baisiausias dalykas, kuris gali atsitikti taip, kad jūsų sutraiškyti gali tiesiog pasakyti „ne“.

4. Pagalvokite apie galimas „kas būtų, jei s“

Atsikratykite savo neracionali baimė atmetimo, tačiau pasiruošti visus galimus rezultatus situacijos. Koks geriausias dalykas, kuris gali atsitikti? Na, galbūt sužinoti, kad jis tik tiek, kiek į tave, kaip tu į jį. Kas blogiausia? Jis gali paversti Jus žemyn. Net jei tai atsitiks, jis ne paskutinis vyras planetoje ir pasaulio aplink mus nebus nebesukite, tiesiog, nes jis sakė: „Ne“. Jūs esate stiprus mergina, ir jums bus išgyventi, nėra tai labai išlaisvinantis mintis?

5. Kai kurios taisyklės yra pagaminti kad 

load...

Gal viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl merginos vengia pirmą žingsnį, kad jie bijo atrodyti beviltiška. Bet iš tikrųjų, nieko beviltiška apie imtis kontroliuoti savo gyvenimą savo rankomis ir tai apima priėmimo santykių pasirinkimus. Problema čia yra ta, kad tai labai sunku išeiti nustatytas tam tikras mąstymo modelius. Taigi, motyvuoti save, žiūrėdamas į kai meilės istorijų apie pasitikinčių savimi moterų, kurie užvaldė, padarė tą pirmąjį žingsnį ir gyveno ilgai ir laimingai. Pagalvokite apie tai, kaip drąsūs tai sulaužyti tuos tuščias, iliuzijų ribas ir socialinių konvencijų, ypač senų ir aprūdijęs tie. Būkite drąsūs, jūs didžiuotis savimi!

6. Būk savimi, būti atsitiktinis

Jei galiausiai priėmė idėją, kad jūs iš tikrųjų galite padaryti, kad pirmą žingsnį, pabandykite rasti pusiausvyrą tarp savo įprasto drovumo ir naujai rasta pasitikėjimo, būdama atsitiktinis ir yra sau, tai bus tikrai įdėti savo simpatiją ramiai. Tai geriausia pakviesti savo simpatiją tam tikru grupės atveju, šalies ar filmą. Visų pirma, tai saugus, nes net jei jis sako „ne“, jis gali net atspėti tikrąją priežastį už jūsų kvietimą, ir jei jūs esate drovus, tada jūs tikriausiai gana mirti, nei turėti jį suprasite, kad praeivius juo. Jei jūsų sutraiškyti sako „taip“, nors, tada jūs galite susitikti su juo atsitiktinis, atsipalaiduoti aplinką, kuri nebūtų tas pats, jei jūs jį pakvietė į romantišką vakarienę dviems, pavyzdžiui, jeigu esate tikras, apie jo jausmai.

Pasirinko tinkamą laiką ir padaryti, kad drąsus žingsnis!

Turi mergina padaryti pirmą žingsnį? Kokios jūsų mintys?

load...