50 puikių privalumų žinoti apie kokoso aliejaus naudojimą

Gyvenime yra universalus natūralūs produktai, kad jūs galite tiesiog naudoti vėl ir vėl iš išradingiausių būdų įvairovė.

Paimkite kiaušinius, pavyzdžiui. Kiaušiniai gali būti naudojama tiek daug būdų. Jūs galite naudoti juos į kiaušinių Benediktas su kumpio griežinėliai; galite sutrypti juos, mailius juos, virti juos, įveikti juos, peštynės juos, paversti juos į omletas. Jūs netgi galite gerti juos ar padaryti salotos iš jų. Jie pasirengę ir pasirengę jums nieko daryti su jais!

Tačiau tik nedaugelis žmonių supranta neįtikėtiną universalumą kokoso aliejaus. Nors kokosų aliejus gali būti naudojamas maisto, tai naudojimas kasdieniame gyvenime, kur ji tikrai ateina į savo, ir iš tikrųjų daro jį labiau praktiškas ir labiau naudingas nei Šveicarų armijos peilis. Iš nustatymo dviračių grandines numesti svorio, kokosų aliejus yra visų sandorių, kurie gali ką nors gana pažodžiui padaryti lizdas.

load...

Tai netgi gali prognozuoti loto rezultatus, jei prašoma gražiai.

Iš tiesų, kokosų aliejus yra tokia gera, kad mes visiškai rekomenduojame jums niekada išeiti iš namų be jūsų patikimas tiekimas. Jūs tiesiog niekada nežinote, kada jums reikia! Norėdami parodyti jums, kaip universalus ji yra, mes sugalvoti su 50 nuostabios must-know naudoja kokoso aliejaus.

Prieš jį žinote, jums bus pirkti penkių galonų kibirą stuff, kad jūs galite turėti jį čiaupo. Ir kodėl gi ne ?!

1. Kokosų aliejus gali būti naudojamas kaip svorio įrankis

Sėdi munching kokoso aliejus visą dieną nesiruošia padėti jums numesti svorio. Bet jei prekiauti savo įprastų riebalų ir kalorijų kokoso aliejaus, jums numesti svorio.

Kokosų aliejus yra sočiųjų riebalų, tačiau ji yra daug vidutinio ilgio grandinės riebiųjų rūgščių, o ne įprastų ilgos grandinės riebalų rūgščių. Dėl šios priežasties jis neturi gauti sandėliuojami atokiai kaip riebalų visai taip lengvai. Vietoj to, kokosų aliejus siunčia savo riebalų tiesiai į savo kepenų, kur ji gauna metabolizuojamas. Bet, žinoma, kaip ir beveik viskas, santūrumą yra raktas!

2. Kokosų aliejus gali būti puikus energijos stiprintuvas

Reikia energijos kratytis? Tada jūs galbūt norėsite pabandyti šiek tiek kokosų aliejaus. Kaip minėta anksčiau, rasti kokoso aliejaus riebalai yra siunčiami žygiuoja į savo kepenis, kur jie greitai metabolizuojamas. Tai savo ruožtu suteikia jums energijos impulsą.

Tokiu būdu, kokosų aliejus yra naudinga, jei jūs ketinate daryti. Ir, žinoma, tuo daugiau jūs naudotis, tuo daugiau jums numesti svorio. Matai, jei išgėrėte daugiau kokosų aliejus, jūs iš esmės laimėjo į gyvenimą. Ir mes visi mėgsta laimėti, tiesa ?!

load...

3. Kokosų aliejus veikia kaip spenelių kremas

Atsiprašome vaikinai, tai yra viena ponios. Jei atsitiktų būti kenčia nuo gerklės speneliai po viena krūtimi per daug, mes rekomenduojame, kad jūs suteikiate kokosų aliejus eiti. Švelniai masažuoti aplink savo chaffed speneliai gali padėti jiems kovoti su tinka ir vėl, ir tai tikrai sumažina skausmą.

Galų gale, mes visi gauti šiek tiek krekingo po mūsų mažai spenelių turėjo gerą įkandimas. Bet kodėl kenčia, kai kokoso aliejus gali išgelbėti dieną?

4. Kokosų aliejus padeda jums padaryti Muilas

Jei jūs ieškote padaryti savo muilą (kai kurie iš mūsų tai padaryti!), Kokoso aliejus turėtų būti pirmasis ingredientas perkate. Kokosų aliejus padeda sukietėja muilo, ir tai padeda skaidyti aliejų ir riebalų. Tai toks efektyvus skaidyti šiuos aliejų ir riebalus, kad jis padeda savo muilas išdžiūti, todėl forma.

Iš tiesų, jūs negalite eiti negerai su kokoso aliejumi priimant muilo. Jei nenorite, kad jį naudoti, jums vietoj reikia pirkti visą krūvą pakaitinių sudedamųjų dalių.

5. Kokoso aliejus yra Ace Lūpų balzamas

Vienas dalykas, mes retai susimąstome apie tai, kada mes galvą į saulę arba šaltas yra mūsų lūpų. Tačiau mūsų lūpos yra veikiami elementai tik tiek, kiek ir visa kita. Taigi, tai apie laiką mes pradėjome apsaugoti tuos vyšnių raudonos!

Jūs galite apsaugoti juos nuo saulės, arba galite apsaugoti juos su kokoso aliejumi. Kokosų aliejus yra ne toks stiprus kaip saulės, tačiau ji vis dar daro darbą. Netepkite pernelyg daug, bet pakartotinai po porą valandų.

6. Kokosų aliejus yra puikus kondicionierius

Jei kenčia nuo plaukų lūžimo, kokosų aliejus yra jūsų draugas. Kai mūsų plaukai pradeda lūžti, ir mes reikalaujame šiek tiek giliai kondicionierius, geriausia vieta paversti tikrai yra kokoso aliejus. Jis padeda sustiprinti plaukus ne visą laiką, ir jis gali būti naudojamas visą savo galvos ir galvos, arba ji gali būti naudojama tik Jūsų galuose. Ką gi, jūs norite, tikrai!

7. Kokosų aliejus gali gydyti Jūsų žaizdas

Žaizdas. Mes visi nekenčia žaizdas. Kai jūs gaunate žaizdą, jūs visada ieškoti naujų būdų, kaip gydyti ją greičiau nei paskutinį kartą aplink. Na, vienas iš būdų gydyti nedidelę Sunkiai ar įbrėžimams yra maišant kokosų aliejaus su medumi ir taikant jį sumažinti.

Dabar, mes nesakome, kad reikia gydyti didžiulį Atvira žaizda su kokoso aliejumi. Jūs vis dar reikia eiti į ligoninę, kad daiktų rūšis. Bet už nedidelių įpjovimų, ir kai jūs neturite nieko kito po ranka, pabandykite kokoso aliejaus. Jūs būsite nustebinti tuo, kaip greitai jūs išgydyti!

8. Kokosų aliejus gali grybelinėms infekcijoms gydyti

Uh, grybelinės infekcijos. Niekas mėgsta grybelinė infekcija, o kokosų aliejus tikrai nemėgsta grybelinėms infekcijoms. Tiesą sakant, kokoso aliejus nemėgsta grybelinėms infekcijoms tiek daug, kad ji padeda juos sunaikinti!

Randami kokoso aliejaus vidutinės grandinės riebalų rūgštys rasti savo kelią į grybelinės membranos, kur jie sunaikinti grybelį. Galutinis rezultatas yra ne daugiau grybelis, ir ne daugiau grybelinė infekcija! Trys Cheers kokosų aliejumi!

9. Kokosų aliejus gali pašalinti pūslelinė

Šaltojo opos tikrai negali būti išgydyti, nes jie sukelia herpes simplex virusas. Oh no!

Bet atspėti, ką? Kokosų aliejus gali padėti! Gerai, kokosų aliejus gali ne iš tikrųjų išvalyti virusą, bet tai gali užkirsti kelią jiems plisti. Dėka yra turtingas lauro rūgšties, šis aliejus gali sustabdyti viruso dauginimąsi, kaip ji paprastai būtų, jei jis buvo leidžiama laisvai karaliauti. Dėl šios priežasties, jei taikote kokosų aliejus į savo šalto opos, jūs sumažinti jų išplitimo riziką, ir jūs taip pat atsikratyti jų greičiau.

10. Kokosų aliejus gali išvalyti išsiliejo rašalo

Išsiliejęs rašalas! Oi!

Kai mes išsiliejo rašalo, ji gali būti gana baisu momentas. Ypač, jei jūs išsiliejo jį per savo mėgstamą suknelę ar jūsų partnerių mėgstamas aprangos. Ir tai ypač baisu, jei išsiliejo jį per keletą svarbių dokumentų.

Bet nebijok, nes kokosų aliejus gali padėti jums šiame scenarijuje. Visi jūs turite padaryti, tai kreiptis kelis smidgens kokosų aliejų per tamsintas srityje prieš apliejimo sausu skudurėliu. Štai ir viskas! Ne daugiau rašalo! Paimkite, kad rašalas!

11. Kokosų aliejus galėtų pakeisti Jūsų Dantų pasta

Jei norite pereiti visą DIY su, kaip jums valyti dantis, rekomenduojame – Yup, jūs atspėjote – kokoso aliejus!

Sumaišyti su soda, kokoso aliejus duoda dantis keletas privalumų. Tai apima antibakterinių savybių, balinimas naudą, taip pat skonio! O jei norite dar daugiau skonio, kodėl gi ne sumaišykite jį su pipirmėčių?

12. Kokosų aliejus gali padėti užkirsti kelią dulkių kaupimu

Turbūt vienas iš labiausiai neįprastų naudojimo kokosų aliejus yra jos gebėjimas veikti kaip dulkių atstumiantis. Tai tikrai skamba keistai, kai jūs manote apie tai. Galų gale, dulkių nėra gyvas, todėl gali tiksliai negali būti atstumiami kažką, tiesa?… Teisė?

Neteisinga, iš tikrųjų. Gerai, mes nesame visiškai tikri, kaip tai veikia, nes galima tikėtis kokosų aliejus skatinti dulkes. Vietoj to, nors, kokosų aliejus padeda savo paviršių išmeta gražių poliruoto išvaizdą, ir tai padeda išlaikyti tuos grisus dulkių zuikiai toli. Mes rekomenduojame naudoti nedidelį kiekį kokoso aliejaus ir patrinkite jį per sričių norite likti be dulkių.

13. Kokosų aliejus veikia kaip skutimosi kremas

Skutimosi kremas yra gerai, bet tai nėra didelis. Galų gale, kiek kartų jis nuslydo nuo karto buvo įpilta vandens? Visą laiką!

Taikant kokosų aliejus į odą prieš skutimąsi apsaugo nuo to.

14. Kokosų aliejus gali padėti atsikratyti kosulio

Turite bjaurus, Małostkowy kosulys, kad jums tiesiog atrodo, negalime nusikratyti? Kokosų aliejus yra čia gyvinti savo dieną.

Skrepliai, sausa gerklė ir Vidurio-of-the-naktį yra tik keli iš supuvusios dalykų mes kenčiame, kai mes turime Małostkowy kosulys, bet kokosų aliejus gali palengvinti visų šių klaikus simptomus. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai nuryti riebiai gerų dalykų šaukštelį bent kartą per dieną. Tai padės sutepti savo sausą, niežulys, gerklės ir bus apsaugoti jį nuo dirgiklių, pavyzdžiui, dulkių.

15. Kokosų aliejus gali sumažinti Rėmuo

Jei kenčia nuo nuolat rėmuo, tai lengva gauti disheartened (pasiteisinimas kalambūras!). Tačiau paprastas būdas išspręsti nudegimas nuryti tik 2 arbatinius šaukštelius kokosų aliejaus.

Kokosų aliejus paltai Jūsų skrandį ir sumažina tą siaubingą jausmą rūgšties refliukso ir rėmuo. Be to, kokosų aliejus, taip pat atsikratyti tos bjaurus skonis, kuris yra pasiklysti burnoje.

Duok man C! Duok man O!

Jūs žinote, kaip jis eina…

16. Kokosų aliejus gali nugalėti gerklės

Gerklės skausmas yra blogiausia. Kai yra taip blogai, kad manote, tarsi jūs sumažino save su skustuvo ašmenimis. Ir blogiausia? Jie gali trukti kelias dienas. 

Jei esate verkiant reikia sumažinti, kad skausminga gerklė, kokoso gali būti jūsų tobula tonikas. Mes rekomenduojame, kad jūs gerti maždaug pusę šaukštelio 3 kartus per dieną; vieną kartą ryte, vieną kartą anksti vakare, o kai tik prieš miegą. Jūsų gerklės turėtų palengvinti ne kartą ne visiems.

17. Kokosų aliejus gali būti pašalintos rūdys

Yra tikrai ne daug galite padaryti apie rūdžių. Tai tiesiog nutinka. Peiliai rūdžių, žirklės rūdžių, net ir jūs, ir aš rūdžių.

Gerai, kad perdėta. Bet jūs gaunate paveikslėlį. Esmė ta, kad jums kyla rūdys tam tikru savo gyvenimo tašką, o ne eiti ir pirkti naują komplektą brangus peiliai, kodėl gi ne skleisti šiek tiek kokosų aliejaus per rūdžių, prieš paleisdami per šiltu vandeniu? Jūs būsite rimtai nustebino rezultatais.

Nesijaudinkite, galite padėkoti vėliau.

18. Kokoso aliejus ramina Brand New tatuiruotės

Gavo naują tatuiruotę, kuri turi raminančių? Kur bekeliautumėte, kokoso aliejaus, kuris padės išlaikyti jūsų tatuiruotė gražus ir drėgna.

Žiūrėti, tatuiruotės veikti panašiai kaip žaizdų, ir jiems reikia laiko ir tinkamą atmosferą išgydyti. Kokosų aliejus padeda pagreitinti gijimo procesą, ir tai užtikrina, kad jūsų tatuiruotė nėra gauti visi lipni, sausa, raudona ir niežti. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai kreiptis nedidelį kiekį kokoso aliejaus ant jūsų tatuiruotė išlaikyti sveiką ir švytinti.

19. Kokosų aliejus gali palengvinti Fly įkandimų

Vasara čia, o tai gali reikšti tik vieną dalyką: skristi įkandimų!

Fly įkandimų gali būti tikrai varginantis; jie gali niežulį, Zaczerwienić ir jie net gali ištvinkti. Jei jūs gyvenate rajone, kur skrenda susirenka kaip, um, skrenda, galite naudoti kokoso aliejų pateikti lauktą palengvėjimą. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai priimti smulkutis-mažytė BITĖ kokosų aliejaus ir nuvalykite jį pati įkandimo. Reljefas gali būti ne visai akimirksniu, bet jis nebus toli!

20. Kokosų aliejus gali padėti pabrėžti savo skruostikauliai

Kai išryškinti skruostus, jums išmeta puikus spindesį, kad žmonės negali padėti, bet įspėjimo. Jūsų skruostikauliai labiau apibrėžta ir jie atrodo gana ryškus. Žmonės yra ne visai tikri, kodėl Jūsų skruostikauliai yra toks ryškus, bet jie žino tikrai nereikia puikiai atrodo.

Tiems, žinau, kaip pabrėžė skruostikauliai yra iš mažai stebuklas mes vadiname kokosų aliejus rezultatas. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai tepinėlis nedidelį kiekį ant skruostikaulių sukurti natūralų, gražų švytėjimą.

Kokosų aliejus – priversti žmones pažvelgti gražesnė kiekvieną dieną.

21. Kokosų aliejus veikia kaip puikus kavos kremas

Išgalvotas kai jūsų kavos kremas, bet Neturime jūsų spintos kremą? Na, jei jūs turite šiek tiek kokosų aliejaus, galite naudoti šį, o ne!

Ir, iš tiesų, jei norite numesti šiek tiek svorio, kokosų aliejus yra fantastiška pakaitalas kremu. Tai yra mažiau kalorijų, o tai nėra taip saldus.

Į viršų patarimas: gerai išmaišyti ir įsitikinkite, kad jūsų puodelio Joe raudona karšta, kai jūs įtraukiate aliejaus.

22. Kokosų aliejus gali padėti išvengti strijų

Strijų tiesiog neturi puikiai atrodo. Jie nekenkia mūsų sveikatai, tačiau jie gali pakenkti mūsų savigarbą ir mums vengia dėvėti drabužius, kurie atskleidžia kūną, tiek, pavyzdžiui, maudymosi kostiumą. Ir kai jis paplūdimys sezoną, niekas neturėtų turėti vengia dėvėti savo mėgstamą maudymosi kostiumą.

Strijų gali atsirasti brendimo, nėštumo metu ir jie net gali įvykti dėl greito raumenų padidėjimas. Nors nėra jokių mokslinių įrodymų (dar) atsargines teiginį, kad kokosų aliejus gali išvengti strijų, ten egzistuoja aibės mažai tikėtinais įrodymais. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įtrinkite nedidelį kiekį kokoso aliejaus ant pažeistos vietos bent du kartus per dieną ir masažuokite.

Jei esate susirūpinę, kad kokosų aliejus gali būti ne pakankamai, jūs taip pat galite maišyti su kai kakavos sviestas.

23. Kokosų aliejus gali pakeisti Sviestas

Kartais, mes virėjas su sviestu. Aš virėjas su sviestu, virėjas su sviestu – mes visi tai padarysime! Tačiau sviestas turtingas bjaurus riebalų ir tai tikrai ne visi, kad sveiki. Jei jūs ieškote suteikti sau sveikatos padidinti, galite padaryti daug blogiau nei prekybos sviesto kokoso aliejaus. Tai drėgnas, švieži ir turtingas, ir jis taip pat prideda subtilaus skonio savo maistą.

Nesakome, kad jums reikia pridėti kokoso aliejaus kiekvieno valgio, ir kiek norite pridėti priklauso nuo to, ką jūs virti. Tačiau verdant kiaušinius kokosų aliejus yra ypač stiprus ir mes nuoširdžiai rekomenduojame jums pabandyti.

24. Kokosų aliejus Mažina plaukų kamuoliai

Gerai, jis nebuvo moksliškai įrodyta, kad kokosų aliejus stabdo plaukų kamuoliukus. Bet tai buvo anecdotally įrodyta, ir kad yra pakankamai gerai mums. Jei jūsų katė kenčia nuo plaukų kamuoliukų bijau, ir jūs negalite padėti, bet gaila prastos mažai Kaitētājs, pabandykite trina kokoso aliejaus ant savo letenomis.

Ei, daugelis žmonių sakė, kad tai veikia, todėl visiškai verta kadro!

25. Kokosų aliejus gali atsikratyti savo maišus

Negauna daug grožio miego vėlai? Jokiu problemu. Jei pastebėsite, kad jūs nuolat atsibunda su šlykštus tamsius ratilus aplink akis, kad nustatytų toną „The Day iš pragaro“, atėjo laikas patrinti kokosų aliejaus DAB pagal jūsų akis prieš jums į lovą naktį. Tokiu būdu bus tremti tuos negraži maišai ir atkurti savo grožio miego. Prieš jį žinote, jums bus kovoti su tinkamais ryte važinėti į darbą dar kartą!

26. Kokosų aliejus gali padėti sutepkite dviratį grandinės

Nėra nieko blogiau, nei pas dviračiu prieš nuspręsdama, jog jūsų grandinės yra surūdijęs ir dėvėti žemyn. Prieš jį žinote, jūs pavojus šlifavimo visiškai stotelėje.

Ši situacija gali būti lengvai išspręsta, jei jūs vadovauja su jūsų patikimas kokoso aliejaus, žinoma. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai kreiptis mažytę tiek kokosų aliejaus ant savo grandinės ir jis bus sklandžiai kartą.

Į viršų patarimas: netaikomos per daug, nes per daug kokoso aliejaus ant jūsų dviračio grandinę gali nužudyti grandinę.

27. Kokosų aliejus gali padėti išlaikyti savo vejapjovę peiliai

Tai tie visų sodininkų ten, mėgėjų ar pro. Tiesiog kaip kokoso aliejus gali nustatyti savo dviratį grandinę, ji taip pat gali padėti išlaikyti jūsų vejapjovė peiliai. Kaip jūs puikiai žinote, vejapjovės peiliai galite lengvai sukurti su gumulėlių stiklo, todėl pjovimo sunku.

Jūs galite išvalyti jį, žinoma, bet tai užima daug laiko ir pastangų. Vietoj to, kodėl gi ne tepalas peilius prieš vejapjovė su nedideliu kiekiu kokosų aliejumi? Tai bus padaryti jūsų peiliukai dėmė, ir tai užtikrins, kad žolė tiesiog atkrenta. Gražus dalykų.

28. Kokosų aliejus gali padėti išvengti squeaky Vyriai

Turite durų cyptelėjimą, kad yra gauti jūsų nervus? Kur bekeliautumėte, kokoso aliejus išsaugoti dieną.

Squeaky durys yra tik tai, kas atsitiko. Durys pasenti, vyriai pradeda rūdyti šiek tiek, ir galiausiai jie padaryti daug triukšmo. Galite pabandyti jį ignoruoti ir gyventi su squeaks, ar jūs galite padaryti kažką apie jį. Ir jei turite vaikų, kurie nuolat atidarymo ir uždarymo duris, galbūt norėsite padaryti kažką apie jį.

Norėdami ištaisyti šią padėtį, viskas, ką jums reikia padaryti, tai patrinti kokosų aliejaus tiek ant vyrių. Prieš jį žinote, jums bus padaryti visiškai nėra triukšmo, kaip jums galvos žemyn ir tiesiai vidurnakčio užkandis. Nebent jūs nebaigtas jūsų pirštai. Ouch.

29. Kokosų aliejus gali drėkina šuns nosis

Mes žinome, ką jūs dabar galvoju: kodėl šuns nosies reikia drėkina ??

Na, šunų anketa nosis dažnai gali gauti sausa ir krekingo. Nors galite ne galvoti per daug, jūsų augintinis šuo serga. Ir taip, net didelis, Butch Rotveileris s gali nukentėti nuo sausų, krekingo nosis.

Norėdami pagerinti savo šuns sveikatą ir padėti jiems jaustis geriau, tiesiog patrinti kokosų aliejaus smidgen į savo nosį. Prieš jį žinote, jie bus laimėti „Geriausias Domina Šunį Metų“ apdovanojimų!

30. Kokosų aliejus gali padėti formuoti savo barzda

Gerai, tai yra tik vaikinai (nebent esate mergina, kuri tikrai nori savo beau kažką daryti su savo susivėlęs, laukinių barzda).

Kokosų aliejus gali formuoti savo barzdą. Žiūrėti, barzdos gali būti tikrai storas ir užsispyręs, tiesa? Kartais tai tiesiog taip sunku formuoti ir formuoti ją į norimą išvaizdą. Jūs bandote ir bandote, bet nesvarbu, ką jūs darote, tai tik atrodo taip pūkuota. 

Na, ne, jei taikote kokosų aliejus, ji neturi! Kokosų aliejus padeda padaryti jūsų barzda slidūs, o tai reiškia, jūs galite geriau stiliaus jis. Jūs ieškote slidus ir ne visą laiką su kokosų aliejumi šiek tiek!

31. Kokosų aliejus gali nuraminti savo krekingo kulniukai

Tai puikus, kaip daugelis iš mūsų kenčia nuo sausų, krekingo kulniukai. Skauda tada, kai mes vaikščioti, o mes visada baigtis nekenčia kelią mūsų kojų atrodo.

Vienas paprastas būdas išspręsti šią problemą yra taikant kokosų aliejaus per nukentėjusiose vietovėse. Kokosų aliejus veikia kaip super drėkintuvai kad išlygina odą ir minkština džiūvimą. Nesidrovėkite su tuo, kaip taikote savo kokoso aliejus; Vietoj to, kad turtinga su juo ir skleisti ją liberaliai, kasti į plyšius. Tai vienintelis būdas išspręsti problemą!

32. Kokosų aliejus gali padėti išlaikyti jūsų sniego kastuvas slidūs

Yra pažodžiui nieko blogiau žiemą, nei yra užverstas-on darbo dienos. Jūs turite gauti į darbą, todėl yra visiškai nieko liko padaryti, bet išvalyti važiuojamosios kelio dalies.

Bet tada ateina tikrai blogiau dalykas žiemą – lipni kastuvas! Žiūrėti, kai bandote išvalyti sniegą iš savo disko, jūsų darbas yra padaryti dvigubai sunku, kai sniegas tvirtai laikosi savo kastuvu. Jis tiesiog daro nepakeliamas darbas dar labiau nepakeliamas, ir tai daro yra šaltyje dešimt kartų blogiau.

Norėdami įsitikinti, kad jūsų kastuvas visada slidus, galite patrinti kokosų aliejaus sluoksnį ant jo. Bingo!

33. Kokosų aliejus gali nuraminti bėrimas

Bėrimas gali būti bjaurus, ir jie atrodo šlykštus. Neaiškios bėrimai yra blogiausia, o kartais jie amžinai išvalyti. Jei jūs turite bėrimas ant rankų, jaučiatės pernelyg įsiskolinęs nešioti marškinėlius, nepaisant oro sąlygų Būdamas visiškai kepimo lauke.

Kokosų aliejus ateina į pagalbą. Jis mažina niežulį ir mažina patinimą. Ne tik kad, bet ji taip pat ramina paraudimą, kuris reiškia, kad jūs galite galvą į vasaros saulė dar kartą su savo ginklų išdidžiai ekrane.

Tiesiog saugokitės uodų.

34. Kokosų aliejus patogiai Valo jūsų šuo ausis

Yup, jūsų šunys ausys terliotis ir vaško irgi žinote. Ir nepaisant to, kad šuo nėra išsivalyti taip pat gerai apsirengęs katė daro, tai nereiškia, kad šunys nenori būti švaresnis.

Duoti savo šuniui savigarbą smūgį, valyti ausis iš medvilnės kamuolys, kad yra pririšti su kokoso aliejumi. Nesidrovėkite su tuo, kaip tai padaryti; klijuoti savo medvilnės kamuolys tiesiai ten ir atsisukti jį aplink, kad jūs atsikratyti visų bjaurus stuff. Nesijaudinkite, jūsų šuo bus ačiū už tai su daugybe hugs ir bučinių!

35. Kokosų aliejus gali apsaugoti nuo utėlių Breakout

Jei jūsų vaikas nuolat kenčia nuo A utėlių Breakout, tai gali būti labai varginantis. Jūs tiesiog nežinau, ką daryti, nepaisant to, kad bandė viską.

Yra vienas Patikimas būdas gydyti utėlių, nors: kokoso aliejus! Niekas nėra tikras, kodėl, bet utėlių nekenčiu kokoso aliejaus. Tai keista, nes kokoso kvapas spalvingas mus žmonėmis. Bet Ne, utėlių absoliučiai nekenčiu kvapą ir todėl jie likti nuošalyje nuo plaukų, kad kvepia stuff. Tad ir ją taikyti!

36. Kokosų aliejus gali padaryti jūsų Augalai Shine

Ji niekada atrodo pernelyg ilgai po to, kai jau pasodinti savo augalus, kol jie kaupiasi dulkes ir pradeda atrodyti nesveika. Erzina, tiesa?

Vienas būdas įsitikinti, kad jūsų augalai ir toliau šviesti ir nuolat ieško sveiki yra patrinti smulkutis-maža kiekį kokoso aliejaus į savo lapų. Tokiu būdu, jie švies, bet ne per daug (juk jūs nenorite, kad jie ieško dirbtinis, ar ne?), Ir tai padės išlaikyti jūsų sode ieško gražus ir sveikas. O tai, ką norite.

Monė, valgyti savo širdį!

37. Kokosų aliejus gali apsaugoti jūsų Tupperware nesuteptų

Tupperware yra tikrai patogus būdas maisto laikymui. Mes mylime Tupperware. Bet žinote, ką mes mėgstame dar daugiau? Švaraus Tupperware!

Yra pažodžiui nieko blogiau, nei saugoti savo šviežią maistą Tupperware patiekalas, kuris yra tamsintas su spalvingais padažais. Tai unappetising ir tikrai padėti jums išjungti savo maisto. Padėti išvengti šių dėmių, viskas, ką jums reikia padaryti, tai patrinti kokosų aliejaus smidgen į Tupperware. Palikite jį ten, kol jis kriauklės. Voila! Ne daugiau negraži spalvos pakitimas.

38. Kokosų aliejus gali suteikti jums Nice Breath

Kenčia nuo blogo burnos kvapo nieko gėdytis ir Halitozę daugiau bendro, nei jūs manote. Bet blogas kvapas gali būti tikrai žalinga kažkam savigarbos. Jei norite įleisti gaivaus skundą į savo kvėpavimą ir pagerinti kaip jūs manote apie save, kodėl gi ne išlydyti arbatinį šaukštelį kokosų aliejaus burnoje?

Norėdami gauti maksimalią naudą iš kokosų aliejaus, mosikavimas aplink burną, kol jis ištirps, prieš nuryjant. Kadangi kokosų aliejus gali pasigirti daug antibakterinių savybių, jis gali atsikratyti savo burną blogo kvapo, kuris yra ne priežastimi halitozės. Gražus!

39. Kokosų aliejus gali padėti jums prarasti Sausi šnervės

Ar ne jūs tiesiog nekenčiu sausus šnerves? Viskas, ką norėtumėte padaryti, tai pasiimti juos, kol jie tapo skausminga, erzina ir net kruvinas. Ne kietas.

Norėdami sustabdyti nuo to, galite patrinti kokosų aliejaus DAB viduje kiekvieną šnervę. Tai bus sudrėkinti plotą ir išvengti išsausėjimo.

Į viršų patarimas: nenaudokite per daug. Jei tai padarysite, jums gali baigtis atrodo kaip jūs turite sloga.

40. Kokosų aliejus gali sumažinti pleiskanos

Nors pleiskanos yra tikrai ne sveikatos problema, tai yra kokio nors problema. Juk nė vienas iš mūsų norėtų vaikščioti su sniego dribsnių ant mūsų pečių, mes? Be to, pleiskanos gali iš tikrųjų būti bendro grybelis, kad nusprendė padaryti savo namus ant jūsų galvos odos rezultatas.

Norėdami atsikratyti balto stuff, mes rekomenduojame, kad jūs patrinti kokosų aliejus ant galvos bent 3 kartus per savaitę. Tai atneš apie kai priešgrybeliniai reljefo, ir tai užtikrins, kad jūsų dribsniai išnyksta. Valio!

41. Kokosų aliejus gali išsaugoti savo kūdikio Lygi oda

Mes visi patinka, kai mūsų kūdikiai yra minkšta, lygi ir sveika išvaizdos odą. Siekiant išlaikyti jį šiuo būdu, jūs turėtumėte pabandyti pridedant kokoso aliejaus smidgen jų vonia. Tai lengva apgauti padės išlaikyti savo kūdikių odos ieško minkšta, lygi ir aksominė, ir ji taip pat turi palengvinti jokių bėrimų ar įbrėžimų, kurie buvo dirgina juos.

42. Kokosų aliejus gali nuraminti artritu skausmas

Vienas iš geriausių naudojimo kokosų aliejus yra jo artrito skausmus. Kiekvienas, kuris kenčia nuo artrito pasakys, kaip siaubinga skausmas gali gauti, bet jei jūs ar kas nors žinote, kenčia nuo to, mes visiškai rekomenduojame, kad jūs masažas kokoso aliejus ant skausmingų sąnarių.

Žiūrėti, kokosų aliejus padeda sumažinti uždegimą, ir tai yra uždegimas, kad yra priežastis sąnarių skausmas ir sustingimas artritu sergantiems. Siekiant palengvinti diskomfortą, tiesiog masažuokite aliejumi sąnarius. Nesakome jums bus išgydyti, bet jums bus jausmas krūvos geriau.

43. Kokosų aliejus gali gydyti sportininkų Foot

Nepaisant sportininkai Pėdų skambėti, kaip sąlyga, kur jums paleisti kaip sportininkas, tai tikrai Małostkowy grybelinė problema, kai jūsų pirštai niežulį ir niežulį ir niežulį. Siekiant ištaisyti šią bjaurus infekcija, pabandykite kokoso aliejaus.

Kokosų aliejus turi antigrybelinių savybių, kurios padeda kovoti sportininkų koją – bet tik tada, jei ją taikyti kasdien. Išvalykite savo kojas, išdžiovinkite, ir tada taikyti smulkutis Odrobineczkę kokoso aliejaus. Tada masažas ir nusiplaukite rankas prieš pereinant į kitą pėsčiomis.

Na, jūs nenorite skleisti grybelis visur, ar ne?

44. Kokosų aliejus paslaugiai Išsaugo kiaušinių Gyvenimas

Kiaušiniai ne visada truks, kad ilgas, kuri yra kažkas problema, jei jūs perkate juos urmu. Prieš jį žinote, 2 sav praėjo, ir jūs negalite naudoti visus tuos kiaušinius galite įsigyti už omletas. Labai blogai.

Bet laikykis minutę! Ar žinote, kad jei plonu sluoksniu kokoso aliejaus per kiaušinio lukštas, galite išsaugoti savo galiojimo laiką? Tu ne? Na, dabar jūs darote!

45. Kokosų aliejus gali padėti atsikratyti Cradle Cap

Ar jūsų kūdikis turi gelsvos, storas svarstyklės ant savo galvos? Yup, tai lopšys dangtelis. Tai visiškai nekenksmingas, bet jis tiesiog neatrodo visa tai puiku. Galų gale, ne kūdikis ketinate laimėti „Baby“ Metų „su svarstyklėmis ant savo galvos, jie yra?

Siekiant ištaisyti įkyrus laikiklio dangtelį, viskas, ką jums reikia padaryti, tai traktuoti kaip jūs būtų jūsų pleiskanų. Tiesiog taikyti pakankamą kiekį kokosų aliejaus per jūsų kūdikio pažeistą galvos, prieš paliekant maždaug 15 minučių. Tada patraukti kūdikio šepetys ir švelniai nuvalykite pleistrus. Viskas padaryta! Prieš jį žinote, jūsų kūdikio galva bus geriau nei tavo.

46. ​​Kokosų aliejus gali suteikti pagalbą apsinuodijimo maistu

Apsinuodijimo maistu yra tiesiog tiesiog bjaurus. Be to, bakterijos ir mikrobai yra iš tikrųjų vis stipresnis ir kaip toks, E. Coli ant bangą. Dėl to, kaip maistas yra supakuotas, parengė ir išsiuntė, kiekvienas iš yra jautrūs pražūtingai kelias savaites lovoje, riesta iki ir norintys saldus mirties.

Laimei, kokosų aliejus gali atnešti didžiulį palengvėjimą apsinuodijimą maistu. Visa tai trunka 2 – 3 šaukštai nuslydo į savo sulčių kiekvieną dieną ir jums gali būti kova su montuotojas anksčiau, nei jūs manote. Apsinuodijimo maistu yra viena iš labiausiai užsispyręs ligų ten, todėl atėjo laikas imtis kovą su ja.

47. Kokosų aliejus Ramina bitės įgėlimas

Bičių įgėlimai. Ouch! Bitės yra iš tikrųjų švelnus vabzdžiai, kurie negali pakenkti skristi, jei jie jaučiasi pažeidžiami ir atvira ataka. Dėl šios priežasties, nepaisant visų jūsų gerų ketinimų ir teigiamų minčių apie bites, jie kartais geluonį. Taigi jūs turite būti atsargius.

Ir kas geresnis būdas palengvinti skausmą, patinimą ir paraudimą, kuris ateina iš bičių nuodai nei su trupučiu kokoso aliejaus? Tiesiog patrinti kai ant ploto, kai jūs pašalinti STINGER.

48. Kokosų aliejus gali padėti atsikratyti kampinius cheilitas

Yra didelė tikimybė, kad jūs kenčia nuo kampinio cheilitas be faktiškai ją realizuoti. Kampiniai cheilitas yra tų bjaurių įtrūkimų / skyla, kurie atrodo dabar ir tada jūsų lūpų kampuose. Ir, berniukas, jie skauda !!

Jei reguliariai kenčia nuo krekingo lūpų ir sunku valgyti nieko, kad jums reikia išsižioti mikrofono ir platus, jums padaryti jūsų gyvenimą lengviau tiesiog trina iš kokoso aliejaus smidgen ant gerklės srityse 3 kartus per dieną.

Geriausi patarimai: Toliau taikant kokosų aliejus net kai jūsų kampinis cheilitas išnyko – nes jūs niekada nežinote, kada ji gali grįžti!

49. Kokosų aliejus gali padaryti jūsų automobilis Shine

Ar jūsų automobilis ieško šiek tiek banalus ir pavargęs? Ar tai daryti su galbūt ieškote šiek tiek ryškesnė? Užuot išleisti daug pinigų ant automobilio valymo priemonės, kodėl gi ne ištraukti jūsų patikimas skardinė kokosų aliejaus vietoj?

Kokosų aliejus gali būti naudojamas suteikti visą savo automobilių naują švytėjimą, bet ir už jos ribų, ir ji netgi galite atsikratyti nemalonių mažai įbrėžimų, kurie marring bendrą estetiką. Be to, kokosų aliejus gali trukti gana ilgą laiką, ir ji taip pat netraukia dulkes. Taigi gydyti jūs ir jūsų automobilis šiandien su blizgesiu tiek!

50. Kokosų aliejus gali padėti išgydyti mėlynę

Mėlynės yra gana bjaurus ieško dalykų, kurie kartais gali užtrukti išgydyti. Jei gavo nerangus ieškote mėlynė, kad gana matomas, galite paspartinti gijimo procesą taikant tam tikrą kokoso aliejus per užkrėstą teritoriją. Kokosų aliejus yra nepaprastai patogu ne gydymo žaizdos audinio ir ji gali sumažinti laiką, kad jūsų kūnas turėjo išieškoti iš pratrūkusių kraujagysles.

Kaip jūs tikriausiai galite pasakyti dabar, kokoso aliejus yra mažas stebuklas, kuris gali padaryti tikrai daug nelyginis darbo vietų. Taigi, ką jūs laukiate? Išeiti ir gauti kai!

Ar žinote, kitas išmokas bei naudojimo kokosų aliejumi?

load...