5 stiliaus patarimai, kaip suknelė klastinga, bet ne purvinas

Savaime suprantama, kad Glamour yra geras, bet Kiczowaty nėra, nebent esate derinyje ir jūsų charakteris reikalauja. Bet kur mes atkreipti tarp Glamour ir Kiczowaty liniją? Na, turint omenyje, kad koketavimas yra elgesys, paprasčiausias atsakymas yra, kad ką jūs dėvi, tai visi į laikysena, akys, šypsena ir liesti. Tačiau dažnai mes linkę suknelė pagal mūsų elgesį, todėl mes norime ne tik veikti Glamour bet atrodo Glamour. Tai čia, kad tarp Glamour ir Kiczowaty linija tampa sunku pamatyti. Štai keletas klaidas jums reikia įsiminti, jei norite išvengti ieškote gerai, pigus ir paprastas.

1. Pademonstruotų prekes

Mes visi turime bent vieną sritį mūsų kūnuose, kad mums patinka labiausiai. Yra absoliučiai nieko blogo pabrėždama šią dalį, tačiau atskleisti jį kiekvieną progą jums yra ne visai stilingas ar elegantiškas, tai Kiczowaty. Tarkime, jūs turite puikias Boobs. Būkite tikri, kad tai gali būti vertinama ką jūs dėvi – gal išskyrus storio, dviejų dydžių pernelyg didelių megztiniai, tačiau jei jaučiatės Glamour jums nebus dėvėti juos, jūs? Jei turite tvirtą, obuolio formos dugną, jūs tikrai neturite pažymėkite jį su kompaktinių sijonas arba per stora odinės kelnės kiekvieną kartą jūs einate. Visa tai, žinoma, nereiškia, kad jums reikia slėpti savo geriausių dalių tik todėl, kad esate susirūpinę jums atrodo Kiczowaty. Svabiausia tai daro su tam tikru priemonę, kad viskas.

load...

2. Ilgis ir forma

Yra tam tikros sijonai tipai, tik atrodo gerai labai jaunų mergaičių ir mini yra viena iš šių tipų. Bet net jei jūs esate jauni ir turėti supermodelis kojas, stora sijonas, kad galėtumėte supainioti diržo nėra Glamour. Šlaunų vidurio ilgiai yra puikiai baudos už tą ypatinga proga ir jūs neturite jaudintis, kai tu sėdi ar keltis, kad kiekvienas gali gauti gerą pažvelgti į savo apatinius, nesvarbu, kaip madingas ji yra. Tada ten kaip stora klausimas Glamour ir kaip stora yra Kiczowaty. Jei negali vaikščioti laisvai jūsų sijono, tada jis greičiausiai iš Netikusiu įvairovė, tai taip paprasta, kaip kad. Nepamirškite, kad jūs norite pabrėžti savo figūrą, netrinkite žmonių nosis į jį, tiesa?

3. Gylis

Pakalbėkime skilimo už laiką, ar mes? Kaip giliai yra per giliai gali būti vienas iš klausimų grisus jums, kai jūs pasirenkate Glamour apranga vakarėlį. Dėl užkandžių, tai ne tiek daug gylio, kaip ir apranga kaklo formos. Giliai V yra gerai, tol, kol tai nėra per plati. Platus V yra gerai, tol, kol tai ne per giliai. Kitaip tariant, jei jūsų iškirptė atskleidžia viršutinę dalį savo krūtinės srityje, be tavęs rizikuoja visi gauti gerą pažvelgti į savo Boobs kaskart lenkimo šiek tiek į priekį, tada viskas OK. Jei dingo giliai V, įsitikinkite, kad jis nėra atskleisti pusę savo krūtis, bet tik savo skilimo ir jautrią tiek. Viliojanti yra patraukli, tačiau vyrams patinka šiek tiek paslaptingumo. Tas pats pasakytina apie backless suknelės, beje. Backless suknelė yra labai viliojanti ir Glamour pasirinkimas, bet įsitikinkite, kad backless dalis netampa bedugnė.

4. Audiniai

Bloga naujiena yra ta, kad net smulkiausias audiniai gali būti naudojama siekiant sukurti Netikusiu aprangą. Geros naujienos yra tai, kad tai yra retas atvejis, nes protingas dizaineriai gerbti audinius jie dirbti. Aukštos kokybės audiniai, pavyzdžiui, šilko, satino ir keletą puikių tipų vilnos, pavyzdžiui, bus pridėti klasės ir stilių į vieną aprangą, bet jei pagaminti iš prastos kokybės audinių, visa tai gali atrodyti gana Kiczowaty. Kas daugiau, smulkios audiniai linkę būti daug daugiau figūra hugging nei prastos kokybės tie, ir taip pabrėžti savo geriausius dalys daug geriau, be pernelyg iškalbingi. Tai tiesa, kad aukštos klasės medžiagos ir apranga iš jų pagaminti kainuoja žymiai daugiau, nei dauguma iš mūsų gali sau leisti reguliariai, bet čia dalykas – jūs neturite reikia užpildyti savo garderobą tik su dizainerio drabužių. Eiti į klasikinių Glamour dizainą pora – mažai juoda suknelė ar jų įvairovė yra būtina kiekvienai moteriai – ir naudojant skirtingus priedai jas į keletą komplektus. Tai nebus jums kainuoti per daug ir užtikrins, kai ateis laikas, kad jums atrodo pakankamai Glamour ir įdomus, o ne beviltiška už dėmesį.

5. Negalima meluoti

load...

Skaldymas didinimo ir super-kamšalu liemenėlės, tašymas apatiniai ir Plauktiņš… Naudokite juos protingai, o tai reiškia, nebandykite radikaliai pakeisti savo kūno formą. Šių drabužių tikslas yra padidinti savo kreives, o ne suteikti jums visiškai naują paveikslą. Melas bus išaiškėja anksčiau ar vėliau. Be to, kankina savo kūną sukelia diskomfortą ir nieko Glamour apie fizinio diskomforto, nes ji visada rodo. Tas pats pasakytina ir apie batus, beje. Stilettos, platformos, pasiimti savo pasiimti, bet įsitikinkite, kad jūs galite nueiti į juos, o ne tik stovėti jų. Nepriklausomai stilius jums pasirinkti, raktinis žodis yra subtilus, o ne pretenzijomis.

Ar turite kitų stiliaus patarimų, kaip suknelė Glamour bet ne Kiczowaty?

Likti gražus ir laimingas!

load...