5 įpročiai, kuriuos turite baigti, kad būtumėte laimingi (2 dalis)

1) Venkite nežinojimo (arba niekada negali sustoti mokytis naujų dalykų). Mūsų smegenys yra panašios į raumenis, todėl gana būtina mokyti, kad išlaikyti jos efektyvumą. Ne tik mokytis naujų dalykų padės jums augti dvasiškai, bet ir jis padarys jūsų gyvenimą turtingesnių ir laimingesni. Taigi, pabandykite išmokti kažką naujo kiekvieną dieną (ar bent kas savaitę) – imtis šokių pamokas, išmokti naują žodį užsienio kalba, virėjas naują patiekalą, kad jūs niekada bandė prieš arba skaityti keletą naujų knygų. Ar nieko, kad yra nauja jums, kaip tai jums bus augti.

2) Stop bijodama pasakyti „ne“. Aš, asmeniškai, nepatinka įžeisti žmones, todėl aš dažnai turėjo sunkumų pasakyti „ne“. Ar jūs kada nors turėjo šią situaciją, kai Jūs patekote prieš save ir jautėsi įsižeidęs po natūra? Tai situacijos natūra niekada naudingas jūs arba asmens, kurį bandote įtikti prieš savo vidinį susitarimą. Su laiku, aš sužinojau, kad tai tikrai galima sakyti „ne“ labai „gražus“ būdu, be vidurkis. Jums tik gali jaustis laimingas, kai jums sekti savo širdį, ir kai jūs darote tai, ką norite daryti. Taigi, nuo šiol niekada nebijokite pasakyti „ne“, kai norite pasakyti, ir jūs pajusite daugiau laisvi ir laimingi!

3) Baigti pradinių per baimę. Jis tikrai ne klausimas, kiek kartų jums nepavyko praeityje. Geros naujienos yra tai, kad jūs visada galite paleisti per, jūs galite paversti savo gyvenimo puslapį ir pradėti „pasakoja naują istoriją“. Kai kurie žmonės galvoja, kad jau per vėlu, jie yra per senas, arba jiems trūksta tam tikrų įgūdžių, bet tiesa yra ta, – tai niekada nevėlu pradėti judėti link savo svajonės, visos šios kliūtys jūsų būdas yra paprastas iliuzijos! Tai niekada nevėlu! Žmonės susituokti ne 75 ir gyvena ilgai ir laimingai. Kai randa savo tikrojo pašaukimo gyvenime ne 90 ir galiausiai pradėti mėgautis tuo, ką jie daro. Kiti sukurti daug įmonių, juos visus nepavyks, tačiau vieną dieną jie turi pralaužti! Jei yra pakankamai patvari – anksčiau ar vėliau jums pavyks! Taigi, mesti neigiamas mintis ir baimes, ir būti tikri, kad tai niekada nevėlu pradėti viską iš naujo pradėti!

load...

4) Venkite oversleeping (… Ir persivalgymo)… Miegas yra labai svarbus ir vienas iš svarbiausių dalykų, gerovei ir sveikatai savo kūno, bet per daug ji gali padaryti jums jaustis pavargę, turi energijos stoka ir netgi gali padaryti jums „tingus“. Tai rekomenduojama miegoti apie 7 ar 8 valandas per dieną, kai kurie žmonės miegoti tik 6 valandas ir jaustis puikiai. Pabandykite įsiklausyti į savo kūno poreikius ir drausminti sau eiti miegoti ir pabusti tuo pačiu „reguliariai“ metu. Persivalgymas taip pat yra kažkas, kad būtų išvengta visomis priemonėmis. Laimingas kūnas – laimingas dvasia!

5) Išmeskite klaidingą įvaizdį. (Pakeisti jį dideliu ir teigiamo įvaizdžio sau). Kokia jūsų vidinis vaizdas save? Kaip tu matai save? Jei turite blogą savęs vaizdą, jums nepatinka sau, jūs nuolat kritikuoti ir kaltinti save… Visa tai negali vesti jus į laimingą gyvenimą. Kiti žmonės taip pat gali jausti energijos jūs „vibruojančio“ natūra ir su jumis elgtis atitinkamai. Jei tikrai nori būti laimingas ir vadovauti didelį ir atliktą gyvenimą – sukurti didelę ir teigiamą įvaizdį apie save. Teigiamas teiginius gali padėti jums tai padaryti, čia yra keletas gerų:

Esu energingas būtybė meilės ir šviesos. Aš vibruoti teigiamą energiją ir laimę. Kuo daugiau dėkinga esu – tuo daugiau priežasčių, kodėl aš rasti turi būti dėkingas. Aš myliu ir priimti save visiškai. Aš mylėti ir gerbti visus žmones.

Galite sukurti savo teiginius, kad tilptų savo rūpesčius ir juos skaityti kiekvieną rytą ar kas vakarą, kad juos įvesti į savo pasąmonę ir tada, kai kažkada, jūsų požiūris ir jausmai pasikeis geriau ir jūsų savęs vaizdas bus pagerinti.

Tikiuosi, jums rasti tai naudinga. Kokie jūsų patarimai laimingesni gyvenime? Prašome pasidalinti savo mintimis su manimi komentaro skyriuje. Likti gražus ir laimingas!

load...