30 geriausių dovanų vaikams, kurių jie nepamirštų visą gyvenimą

Tikėti, kad viskas gali geriau, yra kažkas, ką mes visi turime žinoti, kaip tai padaryti, kartais. Jis moko mus būti stiprūs ir atkakliai, ir tai daro mus į stipresnių žmonių.

13. Skaitymas ir mokytis naujų dalykų

Gauk savo vaikus į skaitymo įpročiai ir tai bus dovana, kad jie visada prisiminti. Nesvarbu, ar tai komiksų knygas ar Bibliją, taip ilgai, kaip jie skaito! Galite sužinoti daug daugiau form skaityti, nei žiūrėti televizorių ir jie išmoks ką nors iš beveik visko, ką jie skaitė.

load...

13. Kūrybiškumas ir saviraiška

Gauti savo rankas purvinas su savo vaikais ir padaryti kažką. Automobilis pagamintas iš kartono dėžutės ar drugelis mozaika, visų amatų ir statybos darbus pagalba gauti vaiko smegenų darbo ir jie taip pat sukurti keletą auksinių prisiminimus taip pat.

14. Ausies!

Nepriklausomai nuo jų amžiaus, jie vis dar turi nuomonę apie dalykus, ir apkrovų klausimus užduoti tašką. Priėmimo laiką vaikams kalbėti ir, atkreipiant dėmesį į tai, ką jie turi pasakyti, padės sukurti pasitikėjimą ir mokyti juos Nebijokite kalbėti.

15. Tikra draugystė

Kai kurie žmonės būtų teigti, kad geras tėvų negali būti draugas, bet tai, ką vaikas kada nors pamiršta žvejyba su savo tėvu ar apsipirkti su motina? Štai draugystės, kad tėvai gali suteikti natūra.

16. Saugumas ir stabilumas 

load...

Vaikas niekada neturėtų būti išsigandęs savo namuose ar neramu, kur jo kito valgio ateis iš. Deja, kai kuriems vaikams, šie dalykai yra gyvenimo faktas, bet turėtume daryti viską, ką galime apsaugoti juos nuo šių rūpesčių, net jei tai reiškia, kad pasakoti keletą White Lies kartais.

17. Smalsumas

Vaikas turi smalsumą, nuo tos dienos, kad jis yra gimęs, bet ar jums ugdyti, kad smalsumas yra jūsų pasirinkimas. Ar rasite laiko atsakyti į jų klausimus, ar jūs sakote: ‘Aš per daug užsiėmęs dabar? “ Jei skatinti jų smalsumą, tai yra kažkas, kad liks su jais gyvenime ir, apklausos, kas vyksta aplink jus, kas veda tave mokytis.

18. Valgymo maitinimas kartu

Nėra geresnės progos pasidalinti vieni kitų gyvenimus, nei valgio metu. Diskusijos apie viską, kas gali pradėti ir, vaikui, tai yra bauda galimybė išmokti ir gebėti išreikšti save.

19. Įvertink Žemę ir meilė gamtą

Mokymasis vertiname gamtą ir pasaulį aplink juos yra kita dovana, kad galite duoti vaikui. Taigi, jie gauna purvinas ir jie ganosi savo kelius, bet bent jau jie supras, kad yra daugiau gyvenimo šioje planetoje, nei play station ir prie televizoriaus.

20. Žaidžia priemonę ir mylintis muziką

Vaikas smuikavimo gali skambėti kaip du Cates kovodamas tamsoje, bet lėtai, palaipsniui, jie įgis muzikos, kad liks su jais amžinai dėkingi. Jų pasirinkimas muzikos negali būti pagal savo skonį, bet muzika yra muzika, kad ir kokia forma ji ateina.

21. Pasididžiavimo, pasiekimo ir geros ambicijų jausmas

Nepamirškite švęsti savo pasiekimus, tačiau maža jie gali pasirodyti. Pasididžiavimo jausmą suteiks jiems paskata siekti daugiau, ir nėra nieko blogo.

22. Savigarbos ir pasitikėjimo savimi jausmą

Niekada paleisti vaiką žemyn arba atminties taps ilgalaikio viena. Vaikams klystame mes visi padaryti, bet jei išmokyti juos mokytis iš savo klaidų, o ne menkinti juos už tai, jie taps kur kas daugiau drąsių žmonių ateitį.

23. Skatinti juos imtis galimybes ir augti

Vaikams reikia galimybes, kad būtų galima klestėti; galimybių išbandyti naujus dalykus, galimybės ištirti ir, taip, net galimybės žlugti. Tai, kaip jie mokosi, kas jiems patinka ir kas jie yra gerai ir tai suteikia jiems galimybę augti.

24. Laikas būti vaikas

Nesitikėkite, kad vaikai užaugtų per anksti, jie nebus padėkoti jums už tai. Kiekvienas nori, kad jų vaikai gerai gyvenime, bet jūs galite stumti vaikus per sunku, per anksti. Suteikite jiems galimybę leisti jiems mėgautis savo vaikystę, jie gauna tik vieną.

25. Geri darbai ir gerumo aktai

Būkite malonūs su vaikais ir jie bus malonūs kitiems. Jis tikrai yra, kad paprasti, vaikai mėgdžioja savo tėvus ir jie bus grąžinta už savo gerumą, kai jie auga vyresni.

26. Pagarba

Net vaikai nusipelno pagarbos, nes jie yra žmonės per daug. Jei vaikas yra parodyta pagarba tada jie bus prisiminti, kad ir jie bus parodyti kitiems žmonėms, pagarbą mainais.

27. Aistra ir entuziazmas

Žmonės, kurie turi aistra bus dirbti sunkiau ir pasiekti daugiau. Jei skatinti vaiko aistra hobis ar pramoga, tada jie išmoks naudoti tą entuziazmą vėlesniame gyvenime taip pat.

28. Nustatymas ir atkaklumas

Net mokyti vaiką išlaikyti bando, kai jie patenka į jų dviračiu, yra svarbi pamoka. Gyvenimas yra ne visi tiesiog plaukti, o kartais, mes tiesiog turime nuolat bando, kol pavyks.

29. Dalis jų jausmas stebuklas

Vaikai turi neįtikėtiną jausmą stebisi juos supantį pasaulį. Viskas yra nuostabu, neįtikėtina ir nuostabus ir jie nori pasidalinti, kad su tėvais. Eiti mylią, kad Kalėdų nuostabi, gimtadieniams neįtikėtina ir švenčių dienomis kažkas tikrai ypatinga ir jie bus prisiminti tuos momentus visą gyvenimą.

30. Besąlygiška meilė

Didžiausias dovana visiems, kad jūs niekada negali duoti vaikui yra meilė. Jie gali kvaršinti jums brangių dovanų, ar vėliau „į ką“, bet tai ne tai, ką jie bus prisiminti. Naujausias mados aksesuaras bus iš mados per keletą mėnesių ir išmesti ne iš spinta gale. Mylintis ir rūpestinga šeimos bus su jais amžinai.

Kokie kiti dovanos geri tėvai gali duoti savo vaikams? Jauskitės laisvai dalintis savo mintimis.

Lik laimingas!

load...