3 namų plaukų kaukes natūralių plaukų augimui skatinti (2 dalis)

Ne tik šie plaukų gydymo nėra taip brangu, kaip tie, galite įsigyti kirpyklų, bet taip pat, jie visi yra natūralus ir labai efektyvus. Pradėkime:

1) Bananų ir varnalėšų šaknų aliejus Plaukų kaukė

INGRIDIENTAI:

load...

– 1 prinokęs bananas

– 7 šaukštų varnalėšų šaknų aliejaus 

Labai daug vitaminų ir įvairių maistinių medžiagų, bananai gali padėti jūsų plaukai auga greičiau. Žinoma, jūs galite valgyti bananus gauti vitaminų, bet taip pat, galite padaryti namų plaukų gydymo su šį nuostabų vaisių naudojimui. Varnalėša šaknys aliejus yra vienas iš efektyviausių ir nuostabios ingredientų, kurie gali padidinti jūsų natūralią plaukų augimą ir maitina jūsų užraktus. Štai kaip galite paruošti plaukų kaukę su šių dviejų natūralių sudedamųjų dalių paskirtis: padaryti bananų pasta, naudodami savo maišiklis (tai geriau pasirinkau minkštą ir prinokusių bananų) ir tada sumaišykite jį su 7 valgomuosius šaukštus varnalėšų šaknies aliejaus. Masažas Ši kaukė į galvos odą ir plinta į jūsų plaukų ilgį. Patalpinkite dušo puodelio ir tada, Rankšluostis (geresnių rezultatų). Palaukite apie 30 minučių ir tada nuplaukite ir būklė plaukus, kaip įprasta (jums gali tekti šampūnas plaukus du kartus nuplaukite kaukę, bet tai verta!). Jei šį gydymą, bent kartą per savaitę, labai greitai pamatysite nuostabius rezultatus! Ši kaukė gali padidinti jūsų plaukų augimą ir padaryti savo spynos atrodo daug sveikesni ir ryškesnė.

2) avokadas, ricinos aliejus ir medus Plaukų kaukė

INGRIDIENTAI:

 – 1 prinokę avokado

– 7 šaukštų ricinos aliejaus

load...

– 2 šaukštų skysto medaus

Ši naminė plaukų kaukė yra labai skalsus ir gali ne tik padidinti savo natūralų plaukų augimą, bet taip pat ji gali pridėti Pasveikink sausus ir pažeistus plaukus,, todėl jūsų spynos silkier ir ryškesnė.

Padaryti pasta iš vienos prinokusių avokadų, naudodami savo maišiklis (pasta turi būti labai lygus, todėl, kad tai bus lengviau nuplaukite jį vėliau), pridėti 7 valgomuosius šaukštus ricinos aliejaus ir tada, įpilkite 2 šaukštus skysto medaus ; gerai išmaišykite visus šiuos ingredientus ir taikyti kaukę ant plaukų, pradedant nuo šaknų ir palaipsniui plinta kaukę į ilgį. Palikite šį gydymą plaukus maždaug 30 minučių ir tada nuplaukite ir būklė (gali tekti šampūnas plaukus porą kartų). Jūs galite padaryti šį gydymą kartą per savaitę apie 5 savaites, norint pamatyti puikius rezultatus. Ši naminė plaukų kaukė yra labai žvalumo, ji padės atgaivinti ir puoselėti plaukus, todėl atrodo, kad geriausias būdas įmanoma!

3) Varnalėša šaknys aliejus, paprastas kremas ir kiaušinis Plaukų kaukė

INGRIDIENTAI:

 – 2 šaukštų paprasto grietinėlės

– 5 šaukštų varnalėšų šaknų aliejaus

– 1 kiaušinis

Šis natūralus plaukų augimą kaukė ne tik padaryti jūsų plaukai auga greičiau, bet taip pat, tai bus „kvėpavimas naujas gyvenimas“ į jūsų spynos, todėl jūsų plaukai ryškesnė ir storesnis.

Išmaišyti šiuos ingredientus į dubenėlį: 2 valgomuosius šaukštus storio paprastas kremas, 5 šaukštus varnalėšų šaknų aliejaus ir 1 kiaušinis. Šiek tiek sušilti šį gydymą ant vandens vonioje (ji turėtų būti karšta, ji turėtų būti tik vis tiek šiek tiek pašildytas). Masažas Ši kaukė į savo plaukų šaknis ir tada, skleisti gydymo į ilgį pailsėti. Wrap plaukus su rankšluosčiu (naudoti seną rankšluostį, kad esate nebijo dėmių) ir išlaikyti šią kaukę ant galvos apie 2 valandas. Tada nuplaukite ir būklė plaukus kaip įprasta. Ar šį kaukę kartą per savaitę ir pamatyti savo plaukus gauti storesnis, ryškesnė ir, žinoma, auga ilgiau!

(Įsitikinkite, kad jūs nesate alergiškas bet kuriai iš šių namų plaukų kaukės sudedamosios dalys).

Kokie jūsų mėgstamiausi naminės plaukų kaukės didinti natūralų plaukų augimą? Nedvejodami pasidalinti savo mintimis į žemiau esančią komentarų skiltyje.

Jauskitės laisvai skaityti apie šio straipsnių 1 dalis čia.

load...