2017 m. pavasario vasaros spalvų tendencijos

Spalvos, kaip ir sijonas ilgio, ateina ir išeina su metų laikais, o kartais, mados namai visame pasaulyje sugalvoti keletą fantastinių pavadinimų spalvų kaip celiozija apelsinų ir švytinti orchidėjų. Taigi, siekiant sumažinti per mados pasaulių Flamboyant vardus spalvų, mes suteikiame Jums dešimties spalvų tendencijas pavasarį ir vasarą 2017, kaip pranašavo Pantone:

1. Pair minkštos pastelės su ryškiomis spalvomis

Spalva pusiausvyra yra 2017 frazės su ryškių ir ryškių spalvų mišinio švelnesnis, pastelinių atspalvių. Jis, matyt, įkvėptas gamtos išvaizdą gėlės: kelias ryškių tie, tarp minkštesnė atspalvių poilsio.

2. Smėlis spalva

Kepintos ir draugiškas ieško šviesos atspalvis, smėlis, yra naudojama siekiant kompensuoti ryškesnes spalvas. Santykinai neutralios spalvos, smėlis yra puikus kontrastas ryškių, drąsių atspalvių ir tai sukuria nuostabų kontrastą.

load...

3. Hemlock spalva

Vasariniai, natūrali žalia Hemlock atrodo pavasarį lapai prieš ryškesnis gėlių spalvų. Tai puikus fonas kontrastingos, natūralios išvaizdos 2017 metų vasarą.

4. Paloma spalva

Pjovimo per mados hype, Paloma yra šviesiai pilkos spalvos. Tai vienas iš tų klasikinių spalvų, kad gali atrodyti fantastinis atskirai arba su ryškiai brūkšnys spalvos pridėti rafinuotumas ir savitvarda.

5. Spindulinis Orchidėjų spalva

Iš 2017 m pavasarį spalva, Spindulinis orchidėjų yra šilta violetinė atspalvis, kuris pasirodo Audiniai, makeups ir batus. Tai fuksija atspalvis raudonos, nusidažyti su rožinės užuomina, kuri sako, kad kilti sveikatos ir džiaugsmo.

6. Celiozija oranžinė spalva

Šis subtilus atspalvis oranžinės, primenantis nustatymo vasaros saulė, gali būti suporuotas su kitomis vasaros tonus, pavyzdžiui, violetinė sukurti tobulas pajusti vasarą. The, moliūgų tyrės, kaip spalvos yra nedidelė pakankamai, kad būtų derinama su ryškesnės spalvos Gražios ir kontrastingos išvaizdą.

7. Kajenas raudona spalva

Aštrus raudona spalva, Kajenas raudona, priešpastatomos neutralios spalvos smėlio daro Pasakų ir moteriškas derinys. Šią vasarą yra visa informacija apie gamtos išvaizdą gėlių ir šis atspalvis tikrai atitinka, kad kriterijus.

8. Placid Mėlyna spalva

Placid Mėlyna, yra rami ir natūrali, dangus mėlynas. Dar vienas iš gamtos fone spalvų, jis gali būti naudojamas fono spalvą arba kaip akcentą prie kitų atspalvių. Tai ramina spalva, kuri veikia taip pat gerai kaip ir jo paties, kaip ji tai daro su daugeliu kitų atspalvių, ir su juoda ir balta.

9. Frezija spalva

Frezijos yra dramatiška, saulė bučiavo geltonojo, kuris yra dar vienas Pantones „geriausių spalvų 2017. Atogrąžų gėlės įkvėpė atspalvis yra Blazing geltona, alsuoja energija ir šiluma, dėvėti daugiausia mergaičių su tamsiais plaukais.

load...

10. Zdumiewająca mėlyna spalva

Pamėgtą madų šou, Zdumiewająca mėlyna buvo apibūdinta kaip kobalto mėlyna ir yra arčiau vandenyno mėlyna, nei ji yra iš šviesesnė mėlyna vasaros dangumi. Apakinti mėlyna gali būti dėvėti bet kokio plaukų spalva, akių spalvos ar veido mergina ir ji atrodys fantastiškai. Tai, kaip rodo pavadinimas, tiesiog apakinti.

Kokie jūsų mėgstamiausių spalvų, kad jums patinka dėvėti šią vasarą?

Nedvejodami pasidalinti savo mintimis ir mados patarimus žemiau komentarą skyriuje.

load...