20 šalutinio poveikio cukraus, apie kurį reikia žinoti

Tiesa, kad mes turime cukraus mūsų dietos, ji suteikia mums energijos, bet mes iš tikrųjų galėtų sumažėti valgyti rafinuoto cukraus, kol mes valgyti daug daržovių, vaisių ir pieno produktų, kurie taip pat bus pateikti mums angliavandenių, kad Mūsų kūnas turi. Cukrus suteikia mums akimirksniu postūmį mūsų energijos lygį, tačiau tai toli sveikiau valgyti maisto produktų, kurie suteiks lėtą paleidimą energijos nekiltų neigiamų spindulių mūsų cukraus kiekį kraujyje. Tik apie visiems išsivysčiusiame pasaulyje valgo per daug rafinuoto cukraus ir čia yra dvidešimt priežasčių, kodėl jums neturėtų būti:

1. Per daug cukraus gali sukelti vėžį

Šalutinis poveikis cukraus yra labai daug. Daugelis tyrimų parodė, kad žmonės, kurie valgo per daug cukraus yra ne kas didesnė rizika susirgti vėžiu, nei tie, kurie to nedaro. Efektas, kad cukrus turi savo metabolizmą ir insulino lygį buvo įrodyta, kad turi tiesioginį poveikį jūsų tikimybę, kad susirgs vėžiu.

2. Jame nėra jokių mineralinių medžiagų ar vitaminų

Cukrus yra tik „tuščios“ kalorijos ir nėra jokių mineralinių medžiagų ar vitaminų kokia, todėl, jei jums užpildyti save su saldžių skanėstų, jūs greičiausiai taps trūksta kai kurių esminių maistinių medžiagų, kad jūsų kūnas turi veikti tinkamai.

load...

3. Tai yra priklausomybę

Dar vienas pavojingas šalutinis poveikis cukraus, kad ji yra priklausomybę. Terminas Chocoholic nėra tik pokštas. Kai vartoji daug cukraus, jūsų kūnas išskiria jaustis gerai hormono, dopamino, ir jūs galite tapti priklausomas nuo cukraus didelis, kad tai sukelia.

4. Ji skatina pilvo riebalų

Cukrus specialiai skatina pilvo riebalų plėtrą. Be 2015 tyrime vaikų, buvo nustatyta, kad per didelis suvartojamų cukraus sukėlė visceralinių riebalų ląstelės subręsta greičiau, o tai gali sukelti dideliu pilvu plėtros ir galiausiai širdies problemų.

5. Cukrus turi panašią įtaką Jūsų kepenų, nes alkoholio

Šalutinis poveikis cukraus tai dar ne viskas. Perteklius cukraus didina besivystančių tų pačių ligų, kepenų, kad gerti per daug alkoholio gali sukelti riziką. Per daug cukraus gali turėti tokias pačias toksinį poveikį ant jūsų kūno, kaip etanolis veikia.

6. Jis padidina širdies nepakankamumo riziką

Yra cukraus junginys, metabolitas gliukozės 6-fosfato (G6P), kuri gali tiesiogiai paveikti raumenų baltymų širdimi, kuris paveikia jo sugebėjimą efektyviai varinėti kraują. Šie širdies raumenų pokyčiai ilgainiui gali sukelti širdies nepakankamumą.

7. Cukrus priklausomybė gali būti genetinis

Būtų popieriaus, kad priklausomybė nuo cukraus gali būti genetinė. Tyrimas nustatė, kad genetinių pakeitimas hormono ghrelin, kuris kontroliuoja savo alkį, gali padidėti noras cukraus ir alkoholio.

8. Jis kelia cholesterolio kiekį kraujyje

Dar vienas šalutinis poveikis cukraus, kad jums reikia žinoti apie tai, kad, nors jame nėra riebalų, cukraus yra atsakingas už ugdymo cholesterolio kiekį kraujyje, kuris gali sukelti širdies liga. Naujesni tyrimai rodo, kad cukrus yra labiau kaltas dėl aukšto cholesterolio, nei valgyti daug riebalų.

9. Tai blogai dantis

Šis šalutinis poveikis cukraus yra gana akivaizdus. Mes visi esame mokomi, kad cukrus puvinių dantis, bet ar žinote, kodėl? Cukrus kenkia dantims, nes ji suteikia lengvai virškinamas ENERGETIKOS burnoje bakterijų ir taip, jie dauginasi greičiau ir puola dantis.

load...

10. Jis sukelia riebalų sankaupos kepenyse

Kai valgote per daug cukraus, kepenys paverčia perteklių cukraus į riebalus, o laikui bėgant, tai riebalai gali kauptis kepenyse ir sukelti riebalinę kepenų liga.

12. Cukrus gali neigiamai paveikti savo atmintį

Yra įrodymų, kad pernelyg cukraus gali turėti neigiamą poveikį taip, kad jūsų smegenys dirba. 2016 tyrimas parodė ryšį tarp cukraus vartojimo ir trūkumų atminties ir bendro pažinimo sveikatai nuorodą.

13. Tai gali sukelti priešlaikinį senėjimą

Šalutinis poveikis cukraus taip pat priešlaikinį senėjimą. 2009 metais tyrimas buvo atliktas, kad nustatė, kad gliukozė gali paspartinti ląstelių senėjimą. Ne tik tai gali būti iš išorės požymių senėjimo priežastis, tačiau ji taip pat gali sukelti lėtinių ligų atsiradimo.

14. Cukraus slopina imuninę sistemą

Per dvi valandas vartoja cukrų, imuninė funkcija vadinama fagocitozei gali būti slopinamas. Šis procesas yra toks, kuriame phagocytes praryti ir praryja žalingų pašalinių medžiagų, tokių kaip patogenų ir bakterijos, kurios gali patekti į organizmą.

15. Tai galėtų būti Alzheimerio ligos priežastis

Cukrus skatina glikozilinimo galutinių produktų (amžiaus), kurie yra medžiagos, kurios buvo susijusios su Alzheimerio liga, diabetu ir aterosklerozės vystymosi išsidėstymą. Biopsijos, atliekamos dėl Alzheimerio ligoniams smegenys, rado dideles sankaupas glikozilinimo galutinių produktų.

16. Cukrus gali susilpninti kaulus

Amžiais, kad cukrus skatina taip pat buvo įrodyta, kad susilpninti kolageno gamybą. Kolagenas yra tai, kas suteikia mūsų kaulus stiprumą, taip pat lankstumo ir mineralizuotu kolageno, sudaro jūsų kaulų masės balsų dauguma.

17. Jis mažina vitamino C efektyvumą

Insulinas yra kas veža tiek cukraus ir vitamino C, kad mūsų kūno ląsteles ir, jei insulinas yra per surišti susiduriame su cukraus pertekliumi, tada vitaminas C nebus absorbuojamas ten, kur reikia, o tai turi neigiamą poveikį imuninei sistemai.

18. Perteklinių cukraus buvo įrodyta, kad sutrumpinti gyvenimo trukmė

Trumpesnis gyvenimas yra dar vienas pavojingas šalutinis poveikis cukraus. Su cukraus pertekliaus, ypač iš saldžių gėrimų, yra žinoma, kad sumažinti gyvenimo trukmė vidutiniškai suaugęs. 2017 tyrimas kasmet numatoma, kad beveik 200.000 mirčių, visame pasaulyje, buvo priskirti tik prie geriamojo saldinti gėrimus.

19. Cukrus sukelia atsparumą insulinui ir II tipo cukriniu diabetu

Per didelis suvartojamų cukraus gali padaryti mūsų kraujo ląstelės atsparios insulinui poveikį. Kai tai atsitinka, organizmas turi gaminti daugiau ir daugiau insulino, kad apsaugotų mus nuo cukraus poveikį, kol jis pasiekia etapą, kad jis negali pagaminti pakankamai insulino ir II tipo cukrinis diabetas rinkinių.

20. Tai gali sukelti atsparumą leptino

Leptinas yra hormonas, kuris jums pasakys, kai jūs turite valgyti pakankamai maisto ir cukraus gali trukdyti leptino veikimą. Jei vartojame per daug cukraus, tada jums tapti atsparus leptino, ir jūs neturite suprasti, kai jūs turite valgyti pakankamai, todėl jūs nuolat valgyti, ir jums priaugti svorio. Tai kodėl kai kurie dabar skambina cukrus naują tyliuoju žudiku, nes šis poveikis Jūsų apetitas progresuoja lėtai, be jūsų nepastebėdami.

Ar turite daug cukraus į savo mitybą? Kas kitas šalutinis poveikis cukraus ar mes pamiršti paminėti?

Nedvejodami pasidalinti savo mintimis ir sveikos mitybos patarimų žemiau esančiame komentarų skyriuje.

load...