20 nuostabių miežių naudos sveikatai ir grožiui

Yra tikimybė didelė, kad jūs jau turite kelis miežių grūdai įžuvinti nuo savo sandėliukas. Gal pirkote juos prieš kelis mėnesius už valgį ir pamiršo apie jį. Arba galbūt jūs net žinoti, kad jūs vis dar turite neatidaryti paketai miežių stashed karto!

Bet kuriuo atveju, yra visos galimybės, kad jūs esate dar nežino visų daugelio sveikatos ir grožio naudą, miežių.

Nedaugelis iš mūsų yra. Iš tiesų, prasta senas miežiai yra neišsakyta herojė grūdų. Tai itin sveika mums, ir gali padaryti mums pažvelgti Super gražus, tačiau jis gauna šiek tiek ne spaudoje. Girdime apie tai dabar ir tada, kai mes ieškome naujų receptų, bet retai laiko išsiaiškinti, ką miežių atneša prie stalo. Vietoj to, mes sutelkti dėmesį į kitų maisto produktų ir aliejų. Nors miežių gauna užrakintas tamsioje sandėliukas, niekada būti vertinamas iš naujo!

load...

Dabar atėjo laikas suteikti jai meilę ir dėmesį ji nusipelno. Paimkime 20 nuostabių privalumų vos už sveikatos ir grožio išvaizdą.

Miežiai yra puikus valgyti pusryčiai

Daugelis iš mūsų yra pernelyg priklausomos nuo paties pusryčių rutiną mes turėjome, nes mes buvome dvidešimties. Jūs žinote, gręžimo: grūdų ir kavos per savaitę, o riebalų kepti pusryčiai savaitgalį.

Per mažai iš mūsų laiko ieškoti alternatyvų, tvirtai tikėdami, kad niekas negali pakeisti kavą, kai jis ateina į suteikiant mums energijos impulsą ryte.

Tiesą sakant, vos yra puikus aktyvumą skatinanti. Įdaryti su maistinių medžiagų, miežiai gali padaryti patenkinamą valgio visi savaime, ir ateina su pluošto ir daugybė esminių mineralų. Jei norite pradėti dieną laimingas ir pilnas pupelių, pradėti dieną su miežių.

Miežiai gali padėti jums numesti svorio

Dar vienas Pasakų naudą sveikatai miežių yra, kad miežiai gali padėti jums numesti svorio, daugiausia, nes jis yra daug amino rūgščių ir ląstelienos daug. Tai padeda geriau reguliuoti savo cukraus kiekį kraujyje, taip užtikrinant, kad jums išvengti nemalonių cukraus didžiausio ir mažiausio, kurios yra susijusios su kūno svorio didėjimu.

Taip pat mažai kalorijų per daug. Nepaisant to, jis dar padaryti patenkinamą maistą ir padeda jums jaustis visiškai ilgiau, o tai reiškia, jūs nesijaučiate pagunda užkandžiauti, kiek paprastai.

Miežiai gali sumažinti riziką susirgti vėžiu ir širdies ligų

Vienas naudą sveikatai miežių yra tai, kad ji gali padėti sumažinti vėžio ir širdies ligų riziką. Big C, o širdies liga yra du dalykai labiausiai žmonės bijo labiau nei kas nors kitas. Tačiau užuot mesti kovą ir pasakyti, kad esate tiesiog nelaimingas, jei jūs gaunate vėžiu ir kad nėra nieko galite padaryti apie tai, kad laikas nustoti wising aukštyn ir kovoti gerą kovą.

load...

Kadangi miežiai yra turtingas augalų lignans, tai labai gerai kovoja ne hormonų priklausomo vėžio, pavyzdžiui, krūties vėžio. Taip pat, ji taip pat gali sumažinti riziką susirgti širdies liga taip pat dėka savo sugebėjimo kovoti su visceralinių riebalų ir invazinių laisvuosius radikalus.

Miežiai gali sumažinti simptomus artrito

Artritas yra sekinanti liga, kad daugelis iš mūsų bijo. Tai skausminga, ir gali apriboti mūsų kasdienę veiklą. Kiekvienas, kuris kenčia nuo artrito jums pasakys, kad jie negali daryti viską, ką jie darydavo, ir visiems, kurie buvo priklausomi nuo jų jungtys jų karjeros – muzikantų, menininkų, sportininkų – paprastai pasiduoti dvasią.

Dar vienas naudą sveikatai miežių yra, kad tai yra tinkama daikto sumažinti simptomus artrito, nes vos yra vario. Vario kovoja su laisvaisiais radikalais, juos nuginkluoti, o vėliau skatina ląstelių regeneraciją. Varis taip pat padeda padaryti savo kaulus ir sąnarius labiau vėl lanksti.

Vos Skatina sveikus dantis

Sveiki dantys yra labai svarbūs mūsų šypsena ir pasitikėjimo. Be nice looking dantų, mes linkę vengia šypsosi ir mes galime lengvai jaustis nelaimingas. Tai gali skambėti kvailai, bet be Erikiniai dantų, mūsų išvaizda ir gyvybingumas mažėja.

Miežiai yra grūdų, kad yra turtingas kalcio ir vitamino C, kuris yra fantastinis išlaikyti sveikus dantis. Miežių sultys ypač gera kalcio šaltinis, ir mes rekomenduojame, kad jūs išgerti stiklinę per dieną pagerinti dantis, šypsena ir pasitikėjimas.

Miežiai Palaiko odos elastingumą

Kaip mes augti vyresnio amžiaus, mūsų oda keičiasi. Mūsų odos elastingumą pradeda silpnėti nuo tada, kai mes esame trisdešimt, ir kaip pasekmė raukšlės pradeda formuotis – mimikos linijas. Be to, kadangi mūsų elastingumas silpnėja, mes taip pat pradeda prarasti kai mūsų odos tonas. Deja, tai tik vienas iš tų dalykų.

Vienas naudą sveikatai miežių yra tai, kad ji gali padėti išlaikyti sveiką odą. Miežiai yra gausu seleno, kuris padeda išlaikyti odos elastingumą, ir net neleidžia agains priepuolis nuo laisvųjų radikalų. Tai labai svarbu savo grožį, o daugiau miežių Jums vartotojų, tuo geriau sąlyga jūsų oda liks.

Miežiai turi didelį gydomųjų savybių

Mūsų kūnas gali būti nusivylimas šaltinis, kai jis trunka ilgą laiką gydyti. Nesvarbu, ar mes turime Małostkowy šalta, kad mes tiesiog negali nusikratyti ar kelis mėlynės ant mūsų kojų, kai mes sumažėjo daugiau, kartais atrodo taip, tarsi mūsų kūnas tiesiog nedaryti darbą.

Jūs turite padėti savo kūną iš, nors, ir jūs galite tai padaryti, per savo mitybą. Daugiau iki taško, jums gali padėti Jūsų organizmui išgydyti greičiau suvartoja daugiau miežių. Miežiai yra cinko, kuris yra žinomas paspartinti mūsų organizmo gijimo procesą. Galite kreiptis miežinės žali kaip pastos veido žaizdų ir tikėtis, kad jie gydo daug greičiau.

Miežiai gali kovoti Plaukų slinkimas

Plaukų slinkimas kiekviena moteris yra potencialiai žalingas. Ne tik jūs prarasite savo tapatybę, bet jūsų savigarba gali nukentėti per daug.

Laimei, yra būdų, kaip užkirsti kelią plaukų slinkimas, ir vėl turime kreiptis į mūsų mityba. Anemija yra dažnai plaukų slinkimas šaknis, bet todėl, kad miežiai yra gausu geležies ir vario, anemija gali būti užkirstas kelias suvartoja daugiau vos.

Geležies ir vario darbas kuriant daugiau raudonųjų kraujo kūnelių, o tai, ką saugo anemija – ir plaukų slinkimas – baimėje.

Miežiai Ar kovos su diabetu

Diabetas greitai virto pasauline epidemija, su vis daugiau ir daugiau žmonių buvo diagnozuotas visą laiką. Ir nors nėra išgydyti diabeto, galite bent jau išlaikyti jį patikrinti koreguojant savo mitybą.

Miežiai rekomenduojama cukriniu diabetu sergantiems pacientams, nes tai padeda kontroliuoti gliukozės kiekį kraujyje. Daug ląstelienos, jis turi galimybę sulėtinti jūsų kūno įsisavinamų angliavandenių, taip pirmaujanti sumažinti insulino ir gliukozės kiekį kraujyje.

Miežiai gali užkirsti kelią tulžies akmenų

Dar vienas Pasakų naudą sveikatai miežių yra, kad jis gali padėti išvengti tulžies akmenys. Gerai, jūs tikriausiai retai išgirsti apie bėdą su tulžies akmenys. Iš tiesų, jūs negalite girdėjote apie tulžies pūslės akmenlige ne visiems.

Bet tulžies akmenys padaryti atsitikti, ir, kai jie streikuoti jie atneša daug skausmo!

Norėdami įsitikinti, kad jūs neturite kenčia nuo nepakeliamo tulžies akmenligės priepuolis, yra prevencinės priemonės, kurių galite imtis – pavyzdžiui, valgyti miežius.

Miežiai yra daug netirpių skaidulinių medžiagų, kuri padeda sumažinti, kad ji tulžies rūgščių sekreciją, savo ruožtu pagerinti jautrumą insulinui. Iš esmės, ji gali padėti jums išvengti tulžies akmenys visiškai (pasitiki mumis, tai yra geras dalykas!)

Miežiai sulėtina senėjimo procesą

Tai yra vienas iš geriausių naudą sveikatai miežių. Nė vienas iš mūsų norite gauti vyresnio amžiaus, bet vis dar mažiau iš mūsų nori parodyti ankstyvų senėjimo požymių. Sulėtinti senėjimo procesą, jums nereikia magija rašybą – viskas, ko jums reikia, yra miežių.

Tai visi iki antioksidantų, matote. Jei gerti miežių stiklinę vandens per dieną, jums bus išstumti visus tuos grisus toksinų, kurie pastatyti iki nakties metu. Tai lems, kad būtų geriau, raukšlių nemokamai odą.

Miežiai Skatina širdies kraujagyslių ligų 

Širdies ir kraujagyslių sveikata yra tolygu svarbi visiems. Jei mūsų širdis ne geriausios formos, daiktų mes galime padaryti suma yra ribotas. Mes negalime dirbti tiek, kiek nori, paleisti, pakelti daiktus ir taip ir taip toliau.

Puikus būdas išlaikyti savo širdies sveikatą ir rūpintis vienas iš jūsų svarbiausių organų yra suvartoja daugiau miežių. Valgyti miežius kasdien padeda sumažinti širdies ligų riziką, mažinant absorbuojamas cholesterolio kiekį rasti jūsų žarnyne. Lovely!

Miežiai gali sumažinti vaiko rizika susirgti astma

Taip pat išlaikyti savo sveikatą, miežiai taip pat gali padėti išlaikyti jūsų vaiko sveikatą taip pat.

Vienas iš labiausiai paplitusių ligų, kad vargintų vaikus yra astma, ir kaip mes visi žinome, astma yra labai sekina liga, kuri gali padaryti jūsų vaikas jaučiasi pavargęs ir uždusęs. Dar blogiau, astma net gali būti mirtini, jei ataka yra negydoma.

Šeriant savo vaiką vos reguliariai, galite sumažinti jūsų vaikas susirgti astma šansus Didžiulį 50%.

Miežiai Paimama žarnyno Moving

Kitas vienas iš didžiausių naudą sveikatai miežių yra tai, kad jis gauna savo nuoširdumo juda.

Tikėkite ar ne (ir tikriausiai patikėti), mes tiesiog mėgsta kalbėti apie mūsų tuštinimasis. Jei mes, turintys žarnyno problemų, mes negalime tiesiog laikyti jį sau; mes turime pasidalinti ja su savo draugais!

Jie atsakyti pasakoja mums apie savo žarnyno problemų!

Sprendimas Jūsų ir Jūsų draugams virškinimo sutrikimų, tokių kaip vidurių užkietėjimas ir žarnyno anomalijos, galima rasti vos. Miežiai prideda nefasuotos išmatose tiek ir paslaugiai sumažina savo riziką gaubtinės žarnos vėžio ir hemorojaus. Gauk jį.

Miežiai Suteikia sveikesniems plaukuotumas

Mes visi norime gerą, sveiką ieškote plaukus, kad šviečia. Iš tiesų, blogas Plaukų diena yra pakankamai, kad mus patalpose.

Lengvas būdas skatinti plaukų sveikatą ir išeidami į miestą su pasitikėjimu yra vartoti vos kasdien.

Gausu geležies, miežiai padeda skatinti plaukų augimą ir suteikia jai, kad laimėti spindesį mes visi norime. Tai geriau ne jį tiesiogiai kreiptis į plaukus, nors, kaip jis gali dirginti savo folikulus!

Miežiai Privalumai Nėštumas

Jei esate nėščia, ar kada nors buvo nėščia, jūs žinosite viską apie ryte ligos, pykinimas ir svyruoja cukraus kiekis kraujyje. Nė vienas iš šių yra gražus.

Gali būti išeitis, nors, jei geriate barley water reguliariai.

Vos gali gydyti užsikemša poras

Užsikemša poros ir uždegimas odos gali būti tikrai erzina, kaip gali spuogai ir odos dėmės. Nė vienas iš mūsų nori juos; jie atrodo šlykštus, skaudėti, o kartais ir mūsų oda niežti tiek daug, kad jis vairuoja mus iš proto. 

Miežiai vanduo yra awesome priemonė. Galite gerti ar taikyti jį į savo nukentėjusių odos išvaryti spuogai, dėmės ir uždegimas, o azelaino rūgšties kiekis padeda atblokuoti užsikemša poras. Mes mylim tai!

Miežiai suteikia jūsų imuninę sistemą boost

Mes visi remtis imuninei sistemai palaikyti mus pažymint daugiau. Tai mūsų imuninė sistema, kuri gelbsti mus, kai mes kenčia nuo kažko kaip Małostkowy kaip peršalimo, ar kažkas didelis, pavyzdžiui, pneumonija.

Sveikata Privalumai miežių taip pat stipresnę imuninę sistemą. Mūsų pati imuninė sistema turi būti elgiamasi, ir gali padaryti tik savo darbą, jei mes nuolat užtaisymo su ginkluote. Norėdami tai padaryti, galite suvartoti daugiau miežių – jūsų imuninė sistema tikrai ačiū už tai.

Kadangi miežiai turi aukštą Vitamino C kiekis (du kartus, kad arba apelsinų), jis gali stiprinti savo imuninę sistemą, savo ruožtu sumažinti iš jūsų rizika susirgti gripu.

Miežiai Reguliuoja Jūsų cholesterolio kiekį kraujyje

Prieš dvidešimt metų, cholesterolio buvo retai iš naujienų. Tai buvo kažkas, kad reikia bijoti, ir žmonės su aukšto cholesterolio kiekį kraujyje buvo ant kilimo. Tada kartu atvyko Tipas – 2 tipo diabetu, ir mes pamiršo apie cholesterolio!

Bet jis vis dar ten, ir plėtoti aukštos cholesterolio kiekį kraujyje rizika vis dar yra labai reali. Kadangi miežiai yra netirpios ląstelienos, tai labai gerai išlaikyti mažas cholesterolio kiekį kraujyje.

Miežiai gali atkurti savo plaukų spalvą

Ar jūsų plaukų spalva šiek tiek ne tuo momentu?

Taip atsitinka.

Bet jei jūs norite gauti atgal, iš kur jūs pradėjote, vartoja žalią miežius gali tai padaryti už jus. Tai yra todėl, kad jame yra vario aikštelė, kuri yra būtina, kad pigmento, kad spalvos plaukus gamybai.

Ar žinote kitų grožio ir sveikatos naudą miežių?

load...