20 motyvacinių minčių, kurios pakeis jūsų gyvenimą

1) Sužinokite, kas jums patinka daryti (kas įkvepia Jus) ir rasti laiko tai padaryti kiekvieną dieną.

2) mokytis užsienio kalbų – bus nepaprastai praturtinti savo gyvenimą.

3) atsisakyti priimti „šiukšles“ iš bet kokios rūšies, ar tai šiukšlių maisto (ar greito maisto), šiukšlių-gėrimai, rūkymas, ir tt…

load...

4) Skaityti knygas. Dažnai, žmonės nustoja mokytis, kai jie palieka mokyklą ar universitetą… Bet sėkmingiausi pasaulio žmonės niekada negali sustoti mokytis ir skaityti knygas.

5) Nustatyti aiškius tikslus savo gyvenime: tikslus per savaitę, per metus 5 metus tikslus ir 10 metų tikslus… Ir parašyti juos (tai labai svarbu užsirašyti ant popieriaus… Tai per ilgas paaiškinti, kodėl tik pasitikėjimą man). Be to, įsitikinkite, kad žinote pagrindinį prioritetą ir tikslas visą savo gyvenimą.

6) Pamirškite praeitį. Daugeliui žmonių praeities nesėkmių trukdyti ateities sėkmę. Tegu tai bus ne taip jums. Sužinokite pamiršti ar tiesiog ignoruoti praeitį, sakydamas: „… Ir tai kas ?!“; sutelkti savo energiją į dabarties akimirką, džiaugsmingai svarsto ateities…

7) Ar ne eikvoti savo savaitgalius, juos planuoti ir naudoti šią laisvą laiką auga įvairiose gyvenimo srityse, ar tai protiškai, kūrybiškai, fiziškai ar dvasiškai.

8) Niekada „nužudyti“ savo laiką, nes laikas yra vienas iš tų brangių daiktų pinigai negali nusipirkti… Taigi, atsisakyti kompiuterinius žaidimus, sustabdyti išlaidų begalines valandas socialinės žiniasklaidos svetainių (pavyzdžiui kaip „Facebook“, pavyzdžiui), ir išvengti beprasmiška ir goalless naršymas internete… Išmokite lobis savo gyvenimą ir jį naudoti tikslingai.

9) Padaryti „Naujienos Detox“. Taip, nustoti skaityti naujienas kiekvieną dieną. Naujienos yra, paprastai, alsuoja negatyvumo ir numatyti „protų plovimo“ gyventojų potvynių žmonių protuose su baime ir nerimauti. Jei negalite iškirsti naujienas iš savo gyvenimo visiškai, galite pabandyti eiti į „Naujienos dietos“ ir žiūrėti juos taupiai.

10) Sužinokite pabusti anksti. Žmonės, kurie turi šį gerą įprotį linkę atlikti, todėl pasiekti žymiai daugiau nei mėgėjams val būdravimo langų.

load...

11) Pabandykite apsupti save su sąžiningas, protingas, optimistiškas, patikimų ir sėkmingų žmonių, nes mes, žmonės, linkę nesąmoningai imituoti savybes žmonių, su kuriais mes praleidžiame didžiąją dalį savo laiko. Tai kodėl, dažnai, vyras ir žmona, atrodo ir elgiasi panašiai…

12) dažnai keliauja. Vieni sako, kad kelionės yra vienas iš geriausių ir labiausiai naudingų dalykų galima nusipirkti už pinigus. Kai mes keliaujame, mes plečiame mūsų protas sienas ir gauti praturtintas naujų inspiracijų. Jei jūs neturite galimybę keliauti toli, tyrinėti savo šalį ar net, savo miestą… Eiti vietas jūs niekada nebuvo iki…

13) Šiukšlių baimės. Niekada nebijokite, visi kliūtys jūsų sėkmei gyventi tik viduje savo proto.

14) Pradėti daro kai sporto ar kitų fizinio aktyvumo rūšies, ji padės padidinti jūsų energijos lygį, todėl galėsite pasiekti daug daugiau…

15) Pirkti kamera ir pradėti fiksuoti šio pasaulio grožį.

16) atsikratyti netvarkos. Išmeskite nereikalingus prekes iš savo namų, kaip tai turėsite daugiau laisvos vietos ir galbūt, net fiziškai, pradeda jausti lengvesni ir laisvesni.

17) Visada suteikti daugiau (kokybės) nei prašoma iš jūsų. Kuo daugiau gera jums suteikti kuo daugiau geros gausite atgal (nebūtinai iš to paties šaltinio, kur jūs duodate).

18) Išmokite investuoti, nes investicija daro ką auga… Ar tai jūsų laikas, praleistas su artimaisiais, savo pinigus ar savo darbą.

19) „nesipriešinkite piktam, bet nugalėk pikta gerumu“, – ši pamoka buvo suteiktas mums Jėzų Kristų. Tai taip tiesa! Jei mes atsispirti kažką – mes tik mano, kad tai daugiau mūsų energiją, kuri padeda tai labai dalykas augti. Tai kodėl Mother Theresa, pavyzdžiui, visada sakė: „. Aš niekada dalyvauti anti-karo mitingą, jei turite taikos mitingą, pakviesti mane“

20) Ir galiausiai, nepamirškite šypsotis kasdien, jis atneš gausių teigiamų emocijų į savo pasaulį.

Tikiuosi, jums rasti tai naudinga. Prašome nedvejodami palikti komentarus ir pasidalinti savo motyvacines mintis.

load...