20 mielių vardų, kad paskambintų savo merginai

Saldūs vardai partneriais nieko naujo; Poros buvo tai daro per amžius! Dauguma saldūs pavadinimai yra nemokami, kai kurie yra šiek tiek kvaila, o kiti yra tiesiog idiotiškas, bet jis pranoksta skambina savo draugei ponia Smith visą laiką. Čia yra dvidešimt pavadinimų, kad jūs galbūt norėsite skambinti savo draugei, o ne įskaitant pavadinimus, kad jums skambinti jai, kai pamatysite bendrą kredito kortelės ataskaitoje!

1. Puošnus

Leiskite žaisti saugu pradėti. Tai šiek tiek sena skrybėlę, bet ne mergina gali įsižeisti ne vadinamas puošnus, todėl tai yra gera vieta pradėti.

2. Cutie pie

Cutie pie yra dar vienas mielas pavadinimų skambinti savo draugei. Mes vis dar apie saugų žemės čia. Lytis nenustatyta mergina, kad ji yra cutie pyragas, ji atrodo patraukli, net pirmas dalykas ryte, kai gana atvirai, ji neturi, visada uždirbti jums keletą taškų.

load...

3. Darling

Jūs tikrai negali suklysti su šiuo vienu arba, nors ji gali skambėti šiek tiek aukštesnės klasės ir senamadiškas.

4. Cuddle Re

Tai vienas tų mielų akimirkų, kai visi jūs norite daryti yra prisiglausti priešais televizorių ir šiltą ugnį.

5. Medus Bunch

Kas gali būti saldesnis nei medaus krūva? Bet tada vėl, nebūtų medaus krūva pat bus paliegęs, saldus, žąsis netvarka?

6. Burbulas Butt

Negalima net ten! Nebent, žinoma, jūs jaučiatės ypač drąsus ar tiesiog norite greitai nutraukti santykius.

7. Saldus mažai kukulis

Jūs ketinate turi būti atsargūs su šiuo vienu. Jūsų draugė gali būti ir patogiai su savo Kreivi figūra, bet tai priklauso nuo to, balso tonas, ir konteksto, kad jūs naudojate su šiuo pavadinimu. Tai gali būti arba naudojama frazė, kaip „jūs mano mielas kukulis“ ar galima sakyti „jūs nieko, bet Big Fat Klecko“!

8. Vaisių kilpa

Tai gali skambėti saldus ir mielas, bet ką jūs iš tikrųjų sako? Jūs manote, kad jūsų draugė turi keletą psichikos sveikatos problemų? Būkite atsargūs su šiuo vienu!

9. Šuniukai

Kačiukas yra dar vienas saldus ir mielas pavadinimų skambinti savo draugei. Na, kačiukai yra mielas, Džiugu ir žaismingas, tad jei kuris apibūdina savo draugei, tai yra pavadinimas, kad galėtumėte naudotis.

load...

10. Lėlės veido

Tai Oldie ir artimas ryšys su „Baby Doll“, arba tiesiog „lėlės“. Jums gali būti suprantama, kad ji turi gražus veidas, bet jis taip pat gali būti teigiama, kad ji turi imtis tam tikrų makiažo pamokos!

11. Angel eyes

Kas gali būti geriau pasakyti jai, kaip speciali ji yra ne palyginti ją su angelu. Plius, komplimentus any girl akis visada bus nugalėtojas.

12. Mažylį

Tai yra pavadinimas, kuris yra geriausias saugomos asmeniniam naudojimui, nes jei skambinti mergina, kad jums nereikia žinoti, gerai „mažylį“, ji gali įsižeisti. Be to, šis pavadinimas buvo potencialiai sužlugdė filmo apie Talking kiaulė!

13. Dreamboat

Taip pat galite skambinti savo draugei Dreamboat. Ką tai iš tikrųjų turėtų vidurkis yra tik spėlioti, bet tai skamba gerai vistiek.

14. Blynai

Mielas, bet įsitikinkite, kad ji nemano, jūs nuoroda į pupą!

15. Tinka

Tai dar vienas vardas draugių, kad turi keletą gana keista reikšmes, jei jums buvo žodis pažodžiui. Ar tai, kad ji yra mielas ir Džiugu ar tai, kad jūs nuolat ją dėl griežtų pavadėliu?

16. Meilė mano gyvenime

Dar vienas puikus ir mielas pavadinimų skambinti savo draugei yra mano gyvenimo meilė. Jei norite žaisti saugu, tai yra už jus vienas. Jokių paslėptų prasmių, jokių galimų nesusipratimų, tik nenaudokite ant mergina tiesiog atitiko, ar jis neskambės tiesa.

17. Meilužis mergina

Geras senamadiškas meilužis mergina. Bent jau šis pavadinimas bus mums atokiau nuo nusilpusiems saldus tie, o ir kas nebūtų patenkintas komplimentą apie savo meistriškumą kaip meilužis!

18. Medaus zuikis

Saldus, mielas ir Džiugu; ji negali įsižeisti ne tai, be abejo.

19. Brangioji

Senieji dažnai geriausias ir mylimųjų tik asocijuosis vaizdai vaikystės meilę; nekaltas ir paprasta.

20. Moliūgų

Mes ketiname baigti čia su kitu absurdiškas, dar populiarus vardas. Redaktorius norėjau pridėti paaiškinimus iš šių pavadinimų, bet kaip dauguma jų, kaip ir moliūgų, nepaklusti jokio loginio paaiškinimo, kad manimi buvo rūšies sunku padaryti. Bet tada, saldžiosios vardai neturėtų būti logiška, jie yra? Ir, kaip šie saldūs pavadinimai yra tik tarp judviejų, who cares!

Kokie jūsų mėgstamiausi mielas vardai skambinti savo draugei?

load...