20 įdomių faktų apie žmogaus kūną

Manote, kad žinote savo kūną? Manote, kad jūsų veidas, plaukai, bum, ABS ir skrandžio visi yra į jį?

Na, turime mes turime tam tikrą žinia jums. Žmogaus kūnas yra iš tikrųjų nepaprastai įdomi, ir ten yra tiek daug, kad juo nei ką matome veidrodyje. Ir yra ypač daug daugiau jai nei tai, ką matome ant savęs nuotrauka, net kai mes praleido visą valandą bando išsiaiškinti, kodėl mes tiesiog neatrodo, kad atrodo visa tai puikiai foto-aisiais. Bū.

Taigi, mes ketiname pažvelgti 20 įdomių faktų apie žmogaus kūną, siekdami smūgis jūsų protas ir jums galvoti apie daug daugiau, nei kodėl tavo plaukai tiesiog nebus ištiesinti, nepaisant to, kad jūs turite data vakarą! Pažiūrėkime.

load...

1. Esate bent 1 cm Taller ryte nei bet kuriuo kitu taškas diena

Ar žinote, kad esate ne jūsų aukščiausias, kai pirmą kartą pabusti? Tai nuostabi, bet tiesa yra tai, nes per dieną mūsų kelio kremzlės suspausti, todėl daro mus trumpesnis.

Bet kadangi mes neturime nieko daryti naktį, išskyrus miego (nebent jūs turite karštą dieną!), Mūsų kremzlės grįžta į normalų, todėl mums aukštesni. Tai yra gana kietas tai turėti omenyje, kai jūs atsistoti ryte, nes galite gana pažodžiui „Stand tall“ ir jaustis taip, lyg jūs galite imtis pasaulio.

Kol trauktis vėl vidurdienį. Hmm.

2. Pirštais yra neįtikėtinai Jautrus

Dar vienas įdomiausių faktų apie žmogaus kūną yra ta, kad jūsų pirštai yra neįtikėtinai jautri. Esame linkę manyti, kad mūsų skonio svogūnėlis yra jautriausia dalys mūsų kūno, atidžiai stebėjo mūsų speneliai. Nors tai gali būti tiesa, mūsų pirštai taip pat yra tokia jautri, kad jei jie buvo mūsų planetos dydį, mes galėtų pasakyti tarp automobilio ir namo skirtumą.

Ar tai taip pat reiškia, kad jei mūsų kalbos buvo žemės dydis, mes norime pajusti paprikos galios daug daugiau ūmiai? Oi, mes nenorime sužinoti!

3. Jūsų akys taip pat super Jautrus

Žmogaus akis yra nuostabi, tačiau tai taip lengva gauti nusivylė su jūsų regėjimas, ypač jei jūs turite dėvėti akinius. Bet atėjo laikas duoti žmogaus akis pertrauką, nes žmogaus akis yra iš tikrųjų toks jautrus, kad jei žemė buvo kaip plokščia, kaip tai buvo Chris Columbus ‘dieną, jums bus suteikta galimybė vietoje mažytę žvakę mirgėjimas naktį iš mažiausiai 40 mylių.

Nebent jūs turite katarakta.

load...

4. Čiaudint Eiti greičiau nei jūsų hečbekas

Dar vienas įdomiausių faktų apie žmogaus kūną yra ta, kad mūsų čiaudint eiti greičiau nei mūsų hečbekas. Yup, savo automobilį, gali būti gana šaltas žemyn greitkelio, bet jis turbūt negali (teisiškai), negali būti didesnė nei čiaudėti, kuris reguliariai viršūnių 100mph greitį.

Iš tiesų, jūsų hečbekas greičiausiai gali gauti iš poilsio 60mph į maždaug 8 sekundžių, bet čiaudant ten tik apie 3 sekundes, kol maxing iš maždaug 100mph. Tai yra mokslo natūra, kad yra proto-pučia, ir tai tikrai kažką galvoti apie kitą kartą čiaudėjant.

5. Jūs Dalytis pusę savo DNR su bananais

Woah! Ką? Net tai vienas pagavo mus nustebino!

Dabar mes visi žinome, kad mus žmonės pasidalinti 98% mūsų genuose su šimpanzėmis, tačiau tik nedaugelis iš mūsų žino, kad mes taip pat pasidalinti 50% mūsų DNR su bananais. Be to, mes taip pat pasidalinti 60% mūsų genuose su šių grisus vaisių muses, 80% mūsų genų su karvėmis, ir 75% iš jų su pelėmis!

Realybė yra tai, kad mus žmonės nėra tokie skirtingi, kad kitų gyvų būtybių, kaip mes norėtume galvoti. Tiesą sakant, mes turime daug bendro.

Ir, ne, ši žinia nereiškia, kad vieną dieną žmogus gali pagimdyti bananu. Bent jau mes nemanome, ji…

6. Kai laižo antspaudą, jūs geriau Žiūrėti Jūsų kalorijų

Antspaudai tikrųjų yra 1 – 10th kalorijų. Taigi kiekvieną kartą, kai jūs laižymas antspaudą, jūs iš esmės Kalorijų skaičiavimo nuo dabar. Nors 1 – 10 iš kalorijų neturi skambėti kaip daug, jie tikrai gali pridėti iki, jei dirbti pašte, arba jei jūs turite visa krūva Kvietimų išsiųsti.

Geriausia tiesiog prilimpa prie paštu nuo dabar.

7. Jūs Angaras 18 kilogramų odos Per visą savo gyvenime

Kitas vienas iš įdomiausių faktų apie žmogaus kūną yra ta, kad vidutiniškai žmogus skrenda apie 18 kg odos per visą gyvenimą. Pagalvokite apie tai. 18 kilogramų. Tai yra daug. 18 kilogramų savo skiną! Oi. Jūs manote, kad jūs turite jokio odos kairę!

Geros naujienos yra tai, kad visi jūsų oda yra pakeistas, ir visus savo išorinį odos keičiama kiekvieną mėnesį. Taigi oda jūs dėvi šiandien yra ne tas pats odos wore į kiną pernai. Ei, bet tai tikrai jums tinka, nors, jūs turėtumėte nešioti jį dažniau!

8. Jūsų kraujo Kelionės Beveik 20.000 km spinduliu aplink jūsų kūno per vieną dieną

Kiekvienas, kuris yra šiek tiek pykina, gali nenorite skaityti šį vieną, bet nuostabus dalykas apie mūsų kraujyje yra ne tik, kad ji išlaiko mus gyvas, bet jis taip pat puikus keliautojas.

Žiūrėti, kraujas keliauja keturis kartus atstumas iš Kalifornijos į Floridą per vieną dieną, o tai yra labai puikus. Taigi kitą kartą jūs išleidžiate per dieną vamzdžių valymas iš priešais „Netflix valgyti junk maisto, atsarginės minties į savo prastos senas kraujyje. Ak, gerai, ne poilsio nedorėliai!

9. Barzdos augti sparčiau nei kas nors kitas

Dar vienas įdomiausių faktų apie žmogaus kūną yra ta, kad barzdos yra iš esmės panašus į Džeko beanstalk kad tik augti sparčiai ir augti amžinai (nebent vaikinas pjauna juos). Jie yra viena iš sparčiausiai augančių plaukai ant žmogaus kūno, ir jeigu vidutinis Joe nebuvo sumažinti barzdą net vieną kartą, tai per savo gyvenimą turėtų augti daugiau nei 9 metrų.

Tai neįtikėtinas stat, ir mes tikrai norėčiau pamatyti tą tai išbandyti. Visi mokslo, mokslinių tyrimų ir komedijos žinoma pavadinimu.

10. Vaisiaus įsigyja jų pirštų atspaudai vos po trijų mėnesių

Yup, tai užima daug vaisių, vos per tris mėnesius įsigyti savo pirštų atspaudus. Protingas smulkmenos! Jie bus vaikščioti ir kalbėti ne kartą!

Trys mėnesiai yra super greitai laikas, ir tai iš esmės reiškia, kad turite mažiau nei 3 mėnesius savo gyvenimą, kuriame nusikalsti, o ne gauti sugauti.

Vaisiaus plėšia bendrą parduotuvės, anyone? Ne, mes nemanome, policininkai kris, kad arba. Nebent…

11. Jūsų rankų ir kojų nagų lėtai Pretendentai

Kai kurie iš mūsų patinka ilgi nagai, o kai kurie iš mūsų nori trumpesnių nagai. Bet mes visi neapkenčia ilgas nagai. Yra tik kažką apie ilgus nagai, kurie yra šlykštus ir tiesiog EĮO.

Geros naujienos yra tai, kad mano kojų nagų geras šešis mėnesius augti nuo pagrindo iki galiukų, ir jis taip pat užima daug nagu ta pati suma laiko ziedēt iki. Taigi, kai kitą kartą jūs prarasite nagu, tik atminkite, kad jis bus atgal į savo teisėtą vietą ieškote visi gana ne kartą.

12. Jūsų skrandžio rūgšties Gal esmės Burn You To Death

Kitas vienas iš įdomiausių faktų apie žmogaus kūną, kad jūsų skrandžio rūgštis yra neįtikėtinai stiprus. Gerai, čia dalykas. Randama skrandžio rūgštis yra toks stiprus, kad ji galėtų ištirpti razorblades. Dabar, niekas iš tikrųjų išbandė tai atlikti, tačiau mokslininkai nustatė, kad mūsų skrandis rūgštis yra neįtikėtinai stipri ir kad jei ji kada nors nutekėjimas, mes galime iš tikrųjų turėti didelį situaciją mūsų rankose! (Ar ne kada nors pabandyti praryti skustuvo ašmenys nors).

13. Jūsų kūnas yra sudarytas iš atomų, kurie yra daugiau nei 13 milijardų metų senumo

Neįtikėtina, tačiau 7,000,000,000,000,000,000,000,000,000 atomai, kurios sudaro jūsų kūną yra tie patys atomai, kurie buvo aplink per mūsų Visatos formavimosi prieš 13,8 milijardų metų (pagal vieną teoriją). Tai gali būti sunku nuryti, ir tai tikrai diskredituoja idėją „fontanas jaunimo.“

Taigi, net kai esate jauni esate tikrai ne jaunas. Jūs iš esmės senovės. Skirtumas tarp jūsų ir jūsų 78 metų močiutė yra niekas, palyginti su 13,8 mlrd metų. Blaivykla mintis, ar ne?

14. Nervų impulsus Kelionės greičiau už Formulės-1 Car

Čia yra dar vienas neįtikėtinas ir įdomių faktų apie žmogaus kūną: Jūsų nervinių impulsų keliauti greičiau nei Formulės 1 automobilio. Rimtai, Lewis Hamilton nieko apie savo nervinių impulsų. Šie madingas smulkmenos tikrųjų gali keliauti į ir iš savo smegenis 250mph. Tai neįtikėtinas greitis, kurį tik kraštai iš F1 automobilį, ir visiškai tirpdomos savo hečbeką.

 15. Visas šlapimo pūslės yra teniso kamuoliuko dydžio

Kada nors turėjo pilną šlapimo pūslę? Žinoma, jūs turite. Mes visi turime, ir mes visi žinome, kaip skausmingomis jis gali jaustis. Ką gali gauti taip blogai, kad mes tikimės, kad mes ketiname sprogo, bet kuriuo metu, ir visą šlapimo pūslės gali ypač būti žiaurios problema, jei mes įstrigo eismo ir tiesiog negali eiti!

Bet ar jūs kada nors susimąstėte, kiek didelis pilna šlapimo pūslė? Na, tai iš teniso kamuoliuko dydžio, ir mes jokių mokslininkus, bet mes manau turintys teniso kamuoliuką mumyse yra ne kietas! Taigi kitą kartą jūs turite tualetą, tiesiog įsitikinkite, kad jūs gaunate į tualetą prieš ištinti.

16. Nosį gali prisiminti iki 50000 Kvapai

Kitas vienas iš įdomiausių faktų apie žmogaus kūną, kad jūsų nosis gali prisiminti tūkstančius skirtingų kvapų. Galbūt ne prielaida, kad yra net 50000 kvapai ten, bet yra ir jūsų nosis gali prisiminti visus ’em. Iš atskirų gėlių prie įvairių pyragų ir pyragaičių, jūsų nosis gali atskirti vieną kvapą nuo kito.

17. Kiekvieną kartą, kai jūs gaunate svaras riebalų, Jūsų įgyti naujų kraujagyslių

Bet jūs ne tik gauti vieną ar dvi naujas kraujagysles. Ne, jums įgyti septynių mylių „verta naujų kraujagyslių. Taigi, jei kraujagyslės yra jūsų dalykas, ir jūs norite vis daugiau ir daugiau iš jų, nuolat nurijimas riebalus. Prieš jį žinote, jūs turite zillions kraujagyslių!

18. Jūs esate geriausias bėgikas planetos

Gerai, jūs akivaizdžiai nėra. Tačiau jums gali būti, ir jūs esate teorija.

Žiūrėti, žmonės iš tikrųjų yra labiausiai fiziškai, galintys ilgų distancijų bėgikai žemėje. Mūsų protėviai prieš tūkstančius metų naudoja aplenkti savo grobį, kol miršta nuo išsekimo. Deja, laikai pasikeitė, ir mes ne dingo, kaip evoliucija būtų norėję. Mes griebėsi žaidimų, televizijos ir keletą šviesos ryte jogs dabar ir tada.

Vis dėlto, tai gana tvarkingas manote galėtų būti daugiau atlikti bėgikas nei gepardo, tiesa?

19. Yra 100.000 plaukai ant galvos odą

Kada plauti plaukus ir pažvelgė į kriauklę tik rasti aibės ir aibės plaukų sruogų? Tai gana nerimą laikas, ir tai lengva daryti prielaidą, kad jūs prarasti savo plaukus, ir kad jūs būsite nuplikęs ir ne visą laiką.

Bet ten tikrai nereikia jaudintis, nes čia yra dar vienas iš įdomiausių faktų apie žmogaus kūną: jūsų galvos 100.000 plaukus ant jo, kad viskas pažymint per gražiai. Be to, kas paprastai atsitinka, kai jūs prarasite plaukų yra tai, kad ji pakeitė nauju vistiek. Yay už galvos odai!

20. Jūsų kūnas yra aukso kasyklos

Jei esate šiek tiek trūksta pinigų, visada gali kasti savo kūną kai aukso. Žiūrėti, viduje kiekvienas iš mūsų yra 0,2 miligramo aukso. Dauguma tai saugomi mūsų kraujyje.

Neigiama? Na, jums reikia maždaug 40.000 liaudies kasti pakankamai aukso, kad netgi padaryti vieną 8g moneta. Taigi, nors mūsų kūnai yra aukso, ten tikrai nepakanka šauklys Gold Rush.

Ir mes galvojome mes galime gauti turtingas greitai. Velnias kad parauj.

Taigi jūs turite jį. Žmogaus kūnas yra puikus dalykas, kad turi potencialo būti dar didesnė, nei ji yra dabar. Problema yra ta, kad mes tiesiog nereikia naudoti jį pakankamai. Užuot būtų geriausias tolimojo bėgikas planetos, mes nori gauti traukinys į darbą. Užuot augti barzdos 9 metrų, vaikinai nori apkarpyti ją, siekdami „atrodo gražiai.“

Ir, o ne mano mūsų kūnus aukso, mes mieliau tiesiog žaisti loto. Vis dėlto, mes galime paguosti save su tuo, kad mūsų nosis gali prisiminti 50000 kvapai, tiesa? Ak, bet galite net pavadinti daugiau nei šimtą kvapai? Nagi, give it a go!

Ar žinote kitų įdomių faktų apie žmogaus kūną?

load...