20 gerų pirmosios dienos idėjų… ir jis nesėdėjau restorane

Kiek kartų jums išdėstyti eiti į pasimatymą su žmogumi, tik jiems pasiūlyti Popping į dėl gėrimo bare? Jis buvo kietas pirmą kartą aplink, ir tai buvo net gerai antrą kartą. Bet iki to laiko dešimtas vaikinas pasiūlė turėtumėte tiek eiti gerti, tai visi staiga nėra gerai.

Tai nuobodu ir nesveika!

Natūralu, kad dabar jūs norite išbandyti kažką kitą. Bet kas?!

load...

Nors tai gali būti kova laikyti ant ateina su šviežių pažinčių idėjų, kad neapima barai, restoranai, kino teatrą ir jo mama, siekiant pagerinti jūsų šansai data iš tikrųjų yra sėkmingas dėlei, galbūt atėjo laikas jums paėmė pažvelgti į mūsų sąrašą 20 įdomus, geri pirmąjį pasimatymą idėjas.

Jei vietoje barą ten, mes pažadame visą kompensaciją!

1. Maisto gaminimas klasė

Gerai, maistas yra puikus per pirmąjį pasimatymą, bet maisto restorane yra šiek tiek uninventive ir ji netgi kartais gali būti šiek tiek nepatogu.

Ir todėl, kad vyksta į savo namus tegul krabždesys jus valgomieji gydyti dar nepatogi, kodėl gi ne padaryti kažką įdomus ir tarp jų, pavyzdžiui, virimo klasės?

Maisto ruošimo klases skatinti pokalbį ir įdomus, ir jie visada baigti kaip krizenimas kartą jums sukurti didžiausią pasaulyje SOUFFLE.

2. Pabandykite Vyno degustacija

Dar vienas geras pirmąjį pasimatymą idėjų yra išbandyti vyno degustacija kartu. Kaip pirmiau pasiūlymą, tai vienas variantas ant nuvalkiotas Pažintys tema: gerti. Užuot ėmusis datą į vietinį barą, kodėl gi ne priimti juos į vyno degustacijas sesijos, todėl jūs galite gauti pasilinksminti į visiškai unikalų situacijoje?

Vyno degustacijos gali būti šiek tiek brangesnis, ir jei tai yra už jus problema, kaip apie „pasidaryk pats“ vyno degustacijos? Galite ir atsinešti 2 butelius ir mėgautis bando kiekvieną butelį vyno, raštu iki pastabas ir apsimeta esate ekspertas. Tiesiog nereikia klaidinti savo Clarets jūsų Bordo.

load...

O palauk …

3. Eiti į parke

Jei jūs abu linkę į nuotykių ir suvirpinti ieškojimu, kas geresnis būdas šiek tiek gauti savo smūgių nei pramogų parko? Turėsite daug įdomus ir ten bus daug galimybių pokalbį, ledų ir užkandžiai.

Dar geriau, jei tarp jūsų abiejų chemija yra gerai, jis gali net įdėti savo ranką aplink jus ant vaiduoklių traukiniu.

Nebent jis didelis naivuolis. Tokiu atveju, jūs turite padaryti pagyrimu.

4. Eiti dviračiu

Teikti galite tiek važiuoti, miela, idiliškas dviračiu yra dar viena gerų pirmąjį pasimatymą idėjas. Jums reikia gauti, ir apie, tyrinėti naujas vietas kartu, ir ten bus daug galimybių pokalbį.

Be to, jūs taip pat galėtų imtis iškylą kartu ir valgyti labai lauke. Tokia situacija tikrai gali paskatinti klijavimui ir jūs netgi galite lenktyniauti vienas kitą už tiek įdomus.

5. Išgerti kavos Pasivaikščiojimas

Kiekvienas, kuris turi kavos, vaikščioti ir kalbėtis mėgsta gerą kavos pėsčiomis. Užuot sėdėti patalpoje ne kavinėje, kodėl gi ne galva ne su takeout kavos pora ir eiti miela pasivaikščioti ir bendrauti?

Dar geriau, jei pasirinksite paskirties abu esate susipažinę su, tai gali paskatinti nuotykių jausmą. Ir jei jūs prarasti, tai reiškia, jums sukurti awesome, juokinga atminties!

Nebent jums tikrai neteko.

6. Pasiklysti

Jei jūs neturite problemų su vis TIKRAI prarado per pirmąjį pasimatymą idėja, tada kodėl gi ne pasirinkti miestą, jūs niekada nebuvo ir eiti tyrinėti kartu? Tai atvers akimirkas už pokalbį, ir tai padės jums ir sukurti komandinio darbo ir klijavimui jausmą.

Jums nereikia, kad iš tikrųjų prarasti (nors jis gali būti įdomus – kol sutemus bent jau), tačiau tik ieškant naujų parduotuvių ir orientyrus, yra puikus būdas praleisti pirmą dieną kartu.

7. Pabandykite Karaoke

Dar vienas geras pirmąjį pasimatymą idėjų yra eiti į karaoke vietoje kartu. Gerai, tai yra už ekstravertai. Žinoma, ne kiekvienas yra pasirengęs keltis ir diržą su Whitney Houston dainą, net jei jie kabo su savo draugais. Taigi jie bus dvigubai atsargūs atsistojus ten ir krekingo iš melodija ar du per pirmąjį pasimatymą.

Tačiau, jei jūs tikrai norite pabandyti kažką kitą ir turėti gerą juoktis, karaokė yra awesome pasiūlymas. Jūs pramogauti vienas kitą, valiutų Kpinkować per savo įtemptų balso stygų, ir jūs netgi galite pabandyti romantišką duetą.

8. Eikite anksti pusryčiai

Nedaug žmonių yra rytą liaudies, ir, jei galite pasiūlyti savo dieną, kad jūs abu turi atitikti mega anksti, jie gali dejavimas sau ir manote, kad esate nesveikas.

Bet jei jūs galite juos įtikinti, kad priimant pastangas valgyti pusryčius, kol kas nors kitas jau atvyko, jums gali rasti sau atsižvelgdamas kamuolys. Ne tik jums bus sužavėtas vienas kitą pastangų, bet jūs taip pat turite pakankamai laiko sau kalbėtis.

9. Turėti bash At The Arcades

Kitas vienas iš gerų pirmąjį pasimatymą idėjų yra turėti ne Arkada bash. Arkadiniai žaidimai yra fantastinis būdas už jus abu įsitraukti su kažkuo interaktyvios, kad yra įdomus ir konkurencingas tuo pačiu metu. Jūs juokiatės, nes jūs kiekvienas klystame, ir jums tiek reikia nustatyti pranokti kita.

Arkadiniai žaidimai globos Pramogos ir jie idealus būdas sukurti prisiminimus įdomus supakuoti pirmąjį pasimatymą. Jūs netgi galite sukurti mini turnyras, tokių kaip geriausią iš 5 laimi.

10. Savanorių Kartu

Čia yra dar vienas geras pirmąjį pasimatymą idėjų – savanorystė. Siūlome savanorystę kartu su sriuba virtuve, tačiau yra daug kitų vietų, kur galite savanoriškai. Jei pasirinksite savanoriauti ne sriuba virtuvėje, jūs iš esmės dirba šalia kito kartu visą dieną. Ir kaip super cool darbo kolegomis, kurie sugyventi iš karto, jūsų diena bus Sparkle su pokalbio ir juoko. Darbas kartu su sriuba virtuvė suteikia Jums idealią platformą, kuri geriau pažinti vienas kitą, ir jūs abu jaučiasi teigiami žinant, kad visa tai dėl rimtos priežasties.

11. Įsilaužti į namą

Jūs tikriausiai įdomu, kaip įsilaužti į namą, gali būti geros pirmos dienos idėjų sąrašą. Gerai, mes ne iš tikrųjų sakau jums įsilaužti į kieno nors nuosavybė. Bet namai, kurie yra iš statomas procesą, bet kurios nėra dalyvavo galime padaryti gana įdomus dalykas daryti per pirmąjį pasimatymą, jei galite tiesiog pasivaikščioti viduje.

Jūs iš esmės gauti žaisti namą name, kad neturi savininkas dar ir šansas, kad jūs tiesiog gali užstrigti padidina riziką ir jausmą įdomus ir nuotykius. Jei jūs naudojate savo vaizduotę, taip pat galite aptarti baldų idėjas, taip pat tapetų. Išbandykite ją, tai smagu!

12. Groti Truth Or Dare

Gerai, mes žinome, tai tikriausiai kažkas jums padarė kelią atgal, kai jums buvo dešimt metų senumo, bet groja tiesą ar išdrįstų per pirmąjį pasimatymą tikrai gali būti, kad nėra nepatogios tyla, ir ji gali užpildyti spragą, jei ten yra užliūliuoti pokalbis.

Plius ji gali būti tiesiog linksmas! Galite pastebėti, kad jūs abu atverti daugiau vienas su kitu ir jaustis ramiai. Ir priemoka? Galite gauti galimybę išdrįstų juos pabučiuoti tave pabaigoje! (Mes tai skruosto bučinys, žinoma! Tai tik jūsų pirmoji diena!)

13. Eiti į Knygynas

Kitas vienas iš gerų pirmąjį pasimatymą idėjų yra eiti į knygyną kartu. Norėtume naudojamas knygynuose, bet jūs tikrai galite eiti į naują knygyne, jei norite. Jei jūs abu į knygų, pataikyti knygynas gali būti tikrai romantiškas būdas nustatyti judėjimo dalykų. Galite pasidalinti knygas jūs abu patinka, rekomenduoju vienas kitam knygas, ir jūs galite turėti visai daug malonumo suklupimo visoje naują medžiagą jūs abu domina.

Knygynai yra puiki vieta prijungti, ir jums gali rasti, kad jūs turite daug daugiau bendro su savo pirmąjį pasimatymą, nei jūs net tikėtis.

14. Iškylą po žvaigždžių

Tai vienas iš tų gerų pirmąjį pasimatymą idėjų, kurios taip pat yra itin romantiškas, ir galbūt net manau, kad tai pernelyg romantiška už pirmąjį pasimatymą. Bet jei jau susidarė įspūdis, kad jūs tikrai ketina sugyventi su šia nauja asmeniui, ir jūs norite daryti kažką kitą, piknikas po naktinį dangų gali būti kažkas, kad yra tikrai nuostabi.

A naktį iškylą tikrai kažkas labai skirtingi, ir tai suteikia jums galimybę sukurti awesome atmintį su nauja data. Naktiniai piknikai, skiriasi nuo ko nors kito, o galbūt net gauti palinkėti ant žvaigždė!

15. Būkite Crafty

Nors įsivaizdavo atsižvelgiant keramikos klasę, ar tapybos klasę? Na, jei jūsų dienos jaučiasi taip pat, dabar yra jūsų šansas!

Atsižvelgiant amatų klasę kartu, jūs gausite galimybę obligacijų, bendrauti, ir pagirti / juoktis vienas kito gatavų vienetų. Taip pat sužinosite apie tai, kaip įspūdingai jis su savo pirštais. Ir jei jis tikrai šiukšlės, gerai, kad tik reiškia, kad jis yra dievinamas, tiesa?

16. Galva į akvariumą

Kitas vienas iš gerų pirmąjį pasimatymą idėjų yra eiti į akvariumą kartu. Iš tiesų, jei jūs galite rasti akvariumą, kuris jungia jūra gyvenimą su Creepy crawlies, turėsite dar daugiau sprogimo! Ėjimas „Oooooh“ ir „aaaaah“ visuose skirtingų žuvų ir vorai yra puikus būdas turėti sprogimo per pirmąjį pasimatymą. Plius jūs taip pat gausite galimybę laikyti tarantulai ir imtis savo dienos nuotrauką ieško išsigandusi kaip gyvatė ričių pati aplink savo kaklą. Nuostabu!

17. Hit paplūdimio

Kas geresnis būdas sumažinti spaudimą ir atsipalaiduoti nei pataikyti į paplūdimį? Tiesiog žiūrėti ir klausytis bangų, o saulė beats žemyn jums užtenka atsiskaityti jums tiek žemyn ir padaryti jums jaustis patogiau vienas su kitu, ir dėl šios priežasties antrašte į paplūdimį per pirmąjį pasimatymą tampa populiarus pasirinkimas.

Taip pat yra daug įdomus veiklos padaryti per, pavyzdžiui, statyti smėlio pilis kartu ir valgo ledus asortimentas.

Tiesiog nereikia būti vienas iš tų, kurie visada turi sėdėti ten skaitant knygą. Jis nebus dėkingi!

18. Eiti Žuvis!

Geri pirmąjį pasimatymą idėjos ne visada turėtų būti pernelyg sudėtinga. Žvejyba gali skambėti nuobodu, bet tai iš tikrųjų gali padaryti gana nuostabų pirmąjį pasimatymą. Žiūrėti, žvejyba yra labai idiliškas ir rami, ir ypač jei samdyti valtis tai tik iš jūsų dviejų esant visam dieną ežero viduryje. Garsai romantiška, tiesa?

Geriausia yra tai, kad jis bus įdėti savo rankas ant jūsų, jei jūs iškrauti didelį ir negali ritės jį. Tokiu būdu, žvejyba skatina bendravimą ir daug įspūdžių ir tikintis jausmą. Jūs negalite eiti negerai!

19. Lipti į oro balionu

Jei nė vienas iš jūsų proto aukštumų ir jums tiek patinka tiesiai stiklinę šampano (arba 2), kodėl gi ne apynių į oro balionu ir patikrinti keletą nuostabiu vaizdu?

Driftingo karšto oro balionu daro nuostabų pirmąjį pasimatymą, ir ji tikrai skatina pokalbį. Be to, jei jūs šiek tiek alkoholio ten su jumis jums bus daug nuotaikos, turintys senas geras pokalbis ir pažinti naują žmogų.

20. GIG

Koncertą gali neleidžia už pokalbį atsitiktinai per muziką, bet ten bus daug laiko prieš ir po koncerto.

Jei nuspręsite eiti į laikrodį grupę, kad jūs abu meilė, jums tikrai reikia kuriant nuostabus atmintį ir turintis absoliučią kamuolio. Dar geriau, jei jis kviečia jus stebėti grupę jis myli, jis bus labai dėkinga jums, kad jis patiks jums amžinai.

Kuris yra puikus, jei jūs tikrai patinka jį!

Whatever you do, kad ir kur jūs einate, vienas iš geriausių būdų, kaip padaryti data tikrai įsimintina yra pirkti vieną kitą suvenyrą, todėl, kad jūs galite prisiminti datą už metus į priekį. Tai gali būti prizas jums laimėjo pramogų parko, arba jis gali būti paveikslą galite nudažyti į meno klasę.

Ar turite kitų gerų pirmąjį pasimatymą idėjų?

load...