20 būdų, kaip laimingos poros sudaro savo santykius naujus, linksmus ir gražius

Švieži, įdomus ir gražus santykiai ne tik atsitikti; ji turi būti dirbo. Tiesiog kaip jūsų kūnas bus tik palaikyti formą, jei jūs valgyti teisė maisto produktų ir mankštos, santykiai bus tik išlikti sveikiems, jei daryti teisingus dalykus.

Jei tikitės, kad būtų galima grįžti namo iš darbo, kad vakarienė ir žiūrėti Netflix tyloje su savo partneriu kiekvieną dieną, rutina griauti savo santykius. Net jei prisiglausti.

Su vis daugiau skyrybų įvyksta dabar, nei kada nors anksčiau, tai pats laikas, kad poros sužinojo, kaip atlaikyti pakilimų ir nuosmukių. Ten bus visada būti audros bet santykiams, ir ten visada bus momentai stagnacijos ir nuobodulio. Išlaikyti dalykų šviežia, įdomus ir visada gražus, Paimkime pažvelgti 20 dalykų, kuriuos galite padaryti.

load...

Kalbėtis tarpusavyje Atvirai

Tą akimirką, kai judviejų sustabdyti bendrauti atvirai yra momentas, jūsų santykiai pradeda eiti į skaidrę. Jei manote, kad taip, tarsi jūs negalite kalbėti vienas su kitu apie svarbius dalykus iš baimės, kad argumentas bus kaltis, tai tikras ženklas, kad esate ne su dalykų teisingą kelią.

Laimingi poros apkabinti konfliktą; jie nori išgirsti, ką kitas asmuo turi pasakyti, ir jie bus ginčytis savo taškus konstruktyviai.

Tačiau tai taip pat mažai dalykų, kuriuos reikia prisiminti, kad kalbėti apie. Pernelyg dažnai, pokalbiai sutrikdė mūsų telefonus ir nešiojamuosius kompiuterius. Nepamirškite įjungti savo elektroninius prietaisus išjungti dabar ir tada ir pasikalbėti su savo partneriu apie tai, kaip jaučiatės. Paklauskite jų, kaip jų diena buvo.

Imtis atostogas kartu

Viena iš priežasčių, iš santykių daug nukentėjo akmenis, nes poros tiesiog neina atostogauti pakankamai. Vienas iš jūsų visada yra užimtas su darbu, ir jūsų tvarkaraščiai tiesiog konfliktas. Tiesą sakant, tik kartą jums turėti bet kurios pertraukos natūra kartu yra per Kalėdas, kai anyta pop turo iš Scrabble žaidimą.

Jums reikia imtis atostogas kartu dažniau išlaikyti dalykų šviežia ir įdomus. Jūs gaunate atsipalaiduoti kartu, nagrinėti kartu, eiti į nuotykius kartu, pasiklysti kartu, ir net susitikti naujų draugų kartu.

Juoktis kartu!

Juokas iš tiesų yra geriausias vaistas. Tai daro viskas atrodo daug geriau.

Jeigu jūsų santykiai yra truputį nuobodus, tikriausiai reikia imtis dalykų šiek tiek lengviau ir priimti juoką. Stotelė yra tokia rimta, ir padaryti kažką, kad jūs žinote padės jums tiek Kikenimas. Žiūrėti komediją kartu, žiūrėti kai kurie juokingi YouTube „vaizdo įrašus kartu; išdykauti vienas nuo kito, eikite apgauti ar gydyti kartu, pasakykite vieni kitiems anekdotus, ar žaisti tag parke, o seni žmonės jus žiūrėti ir stebėtis, kas vyksta. Išlieti vaiką jūsų viduje ir pašviesinti!

Mylėtis įvairiose vietose

Tai tikrai svarbu, kad poros turėti tam tikrą įdomus po lapais, bet ilgalaikius santykius ji yra dažnai mylėjimasis dalis, kuri gauna atstumtas. Viskas tampa taip įprasta, kad toli gražu mylėdamiesi 4 kartus per savaitę nebėra, esate laimingas, jei jūs gaunate kartu vieną kartą per mėnesį.

Atsigaivinti viską, kodėl gi ne pabandyti yra šiek tiek rizikingesnis ir mylėdamiesi skirtingose ​​vietose? Naršyti tarpusavyje, bet ir ištirti skirtingose ​​vietose. Galite pabandyti virtuvėje, dušas, atsarginį miegamasis, prieškambario… Ir jūs netgi galite pabandyti jį kažkieno namuose. Rizikos padidins malonumą.

Perjungti Iki vaidmenys

Taigi, jūs ieškote švirkšti įdomus į savo santykius tiek; Tokiu atveju, kodėl gi ne pereiti vaidmenis?

Jei virėjas, tegul jūsų partneris kepkite vieną kartą. Jei jis vairuoja, turėtumėte važiuoti vietoj. Jei tai visada iki jums pasirinkti filmus, tegul pasirinkti filmus. Jei jis visada eina į žaidimą, jums reikia eiti į žaidimą ir pamatyti, kas svabiausia.

Kompromisus

Santykiai niekada negalėjo būti gražus, jei nėra kompromisų. Jei esate santykius, kurie suklesti šūkiu „Mano būdas arba Highway“, jis gali pasirodyti esąs vienas gana negraži santykiai.

Laimingi poros kompromisus. Jie aukotis. Vaikinas gali nenorite nepastebėti jo 70. Iš eilės „Lakers“ žaidimas šį savaitgalį, bet jei jo partneris pareiškimo su juo eiti ir pamatyti savo motiną savo gimimo dieną su ja, jis tai padaryti, nes jis rūpinasi ir žino, kad raktas į laimingas santykiai yra kompromisas. Tai gali būti „man man man“ visą laiką. Ten turi būti šiek tiek duoti.

Nustebinkite vienas kitą

Kas žudo santykius yra visa tai banalybė. Rutina. Kai žinote, ko tikėtis, dieną ir dieną, jums augti taip pripratę prie visko, kad jums tapti nutirpęs į jį. Jūs tampate nuobodu.

Štai kodėl jums turėtų nustebinti vienas kitą dabar ir tada. Turėtumėte grįžti iš darbo vieną vakarą su savo partneriu, kad jūs žinote bus gyvinti savo dieną staigmena. Ir jie turėtų daryti tą patį už jus.

Staigmenos ne tik nuostabus, kas jie yra, tačiau jie taip pat priminti, kad esate mylintis santykius su žmogumi, kuris rūpinasi.

Ditch rutinos

Jūs visada turite makaronus pirmadienį, jums mylėtis sekmadienį, ir turi judėti naktį šeštadienį.

Ar ne laikas jums sumušė pažįstamas rutinos ir mišrių viską šiek tiek?

Jų šeima yra Jūsų šeimos

Jei norite, kad jūsų santykiai būtų gražus, tai būtina, kad jūs gaunate kartu su savo partneriu šeimos, ir kad jie taip pat gauti su jūsų. Net jei esate šiek tiek nežinote apie juos ne pirmas, turėtumėte stengtis pažinti juos ir kaip jie. Rasti kažką su jais kalbėtis apie, pirkti jiems dovaną, įsiteikti sau su jais. Jūsų partneris bus dėkingi pastangų, ir tai leis jūsų santykiai daug stipresnis.

Pasakykite „AŠ TAVE MYLIU“ Dažnai

Jei pasakyti „Aš tave myliu“ visą dieną, kiekvieną dieną, jis pradės prarasti savo prasmę.

Bet jei tu sakai: „Aš tave myliu“, kai labai retai, o kitas asmuo pradės abejoti savo jausmų.

Taigi jums reikia rasti tinkamą pusiausvyrą. Daugiau: „Aš tave myliu’S“ yra geriau nei mažiau, ir tik nedaugelis iš mūsų (jei toks yra) gauti serga klausos šiuos tris žodžius. Jie tiesiog neturi pasenti. Pabandykite pasakyti, kad tai bent kartą per dieną su savo partneriu, ir galvoja kaip jį sako išradingai. Palikite meilės dėmesį ryte prieš darbą, arba rašyti ant vonios veidrodį.

Būkite ten, kai jie Ligos

Niekas nemėgsta vėmimas. Kai mes serga, mes manome, neįtikėtinai pažeidžiamas ir mes esame priklausomi nuo kitų asmenų pagalbos. Jūsų partneris remiasi, kai jie serga, o tai reiškia, kad jūs tiesiog turite būti ten už juos. Tai reiškia atšaukti planus, išeidami į lietaus pasiimti vaistus ir maisto ruošimo pietūs.

Jūs neturėtumėte skųstis. Santykiai yra tik gražus, jei esate pasirengę įdėti pastangų, kai laikai gauti sunku.

Dalintis didžiąją dalį savo laiko su savo partneriu

Nesakome, kad reikia pasidalinti visa savo laiką su savo partneriu, ir iš tikrųjų aukoti kiekvieną futbolo žaidimas sutuoktiniu yra prakeiktas Hardcore futbolo gerbėjų; bet tai, ką mes sakome, yra tai, kad didžiąją dalį savo laiko visiškai turėtų būti skirta jūsų partneris.

Jei jūs ir jūsų partneris yra tik praleisti bitai ir vienetų savo laiką kartu, jūsų santykiai kaip visuma bus visada kenčia. Laimingi poros poros, kad praleisti laiką kartu. Jie neturi vakarienė kartu kiekvieną naktį ir mano, kad tai būti ilgalaikiai santykiai pamatas; jie išeina už vaikšto kartu, virti valgį kartu, eiti į atostogas kartu ir pasidalinti viena kitos interesus ir pomėgius.

Išbandyti naujus dalykus kartu

Nėra geresnio būdas išlaikyti santykius šviežia nei bando kažką naujo kartu. Ne sau, bet su savo partneriu.

Leiskite face it, santykiai gali sustingti; jie gali pradėti pasiduoti rutinos. Tai natūralus; juk jus abu turite užimtas gyvenimą, ir kaip pasekmė, Jums sunku rasti ką nors naujo daryti.

Bet tai yra iš esmės svarbu, kad jūs abu tai rasite kažką naujo daryti. Tai gali būti bet kas, nuo pradėjimo naktiniai klases remti naują sporto komandos. Daugiau nei kas, naujos viskas yra smagu.

Kalbėti apie savo svajones ir idėjas

Sapnai yra įdomus; jie suteikia mums vilties ateičiai, ir mes būtume niekas be vilties.

Tačiau užuot išlaikyti savo svajones sau, jums reikia pasidalinti su savo partneriu. Bendri svajonės ir idėjos gali reignite santykius, lašinant jį su vaizduotę ir įkvėpti.

Su iš santykių daug problemų yra tai, kad svajonės tiesiog nėra aptarti; mes nuolat dalykų sau, tikėdamiesi, kad mes niekada galės realizuoti svajones vistiek. Juos dalintis, jūs suteikiant Jums ir Jūsų santykiai kažką dirbti į.

Likti tame pačiame puslapyje

Santykiai gali būti gražus tik tada, jei jūs abu juda ta pačia kryptimi. Jei vienas iš jūsų yra traukiant į vieną pusę, o kitas traukia kitą būdą, jūs ketinate būti out of sync. Tai gali sukelti konfliktų ir nelaimių.

Būna tame pačiame puslapyje reikalauja sąžiningumo, atvirumo ir bendravimo. Bus kovų, ir ten bus nesutarimų. Bet būna sinchronizuoti svarbu stiprios santykiams, ir jūs galite tai padaryti tik kalbame apie savo planus su savo partneriu.

Jūs turite būti pasiruošęs Atleisk

Mes visi klystame. Jūsų partneris padarė klaidų praeityje, ir taip turi jus. Bet jei nė vienas iš jūsų yra pasiruošęs atleisti kitą asmenį ir judėti į priekį, jūsų santykiai bus bėdų.

Laimingi poros žinoti atleidimo vertę, ir jie yra pasirengę priimti atsiprašymą ir pereiti dėl santykių gerovės. Jie gali matyti didesnį vaizdą, ir jie gali pamatyti, kaip nepasitenkinimą tik rakštis į ilgainiui santykius.

Atėjo laikas pribaigti savo išdidumą ir atleisk savo partnerį. Tai bus atkurti harmoniją ir pasitikėjimą.

Jūs turite būti pasirengę tarnauti savo partnerį

Sulaužytas santykiai yra viena, kur, jei jūs paprašykite savo draugu pop į SKIRTA vakarienė ingredientų parduotuvėse, jis bus skundžiasi, kad jis į kažką ant jo Xbox viduryje ir užsisakyti išsinešimui vietoj.

Be stiprių, laimingų santykių, poros yra visada pasiruošęs eiti mylią už savo partnerio. Jei tai reiškia, pristabdę filmą NIP į bakalėja, todėl ją. Jei tai reiškia, Maisto gaminimas vakarienė vakarą, nes jūsų partneris įstrigo kamščiuose, todėl ją. Ir jei tai reiškia, trūksta pingvinai, nes jūsų motina-in-law yra stopping by, todėl ją!

Data naktys yra būtina

Kaip minėta anksčiau, poros yra labiau užimti nei kada nors anksčiau 2017 Mes praleidžiame daugiau mūsų laikais su mūsų kolegų, nei mes darome su mūsų partneriu, ir tai tikrai užknisa.

Dėl šios priežasties, tai labai svarbu, kad jums planuoti datą naktį bent kartą kas 2 savaites. Data naktys padėti santykiai būtų išvengta Małostkowy įtrūkimų iki atneša jums arčiau vienas kito. Jūs galite eiti į romantišką valgio, imtis komedija naktį, arba eiti vakare diską.

Prarasti savo blogų įpročių

Kai mes gauname kartu su žmogumi, jie turi keletą įpročių, kad mums nepatinka, bet nepastebi. Bet kaip laikas vilki ir mes į rimtų santykių su jais, mes norime tikrai nori, jei jie ditched šių blogų įpročių.

Laimingi poros aptarti šiuos įpročius ir yra pasirengę prarasti juos už santykių labui. Šie įpročiai gali apimti valgyti mėsą, kalbėti garsiai viešai, rūkyti ar gerti per daug alkoholio. Kokie jie bebūtų, jūs turėtumėte būti pasirengę padaryti pakeitimus savo partneriu.

Atlikti Maži gerumo

Tai jūsų partnerio diena darbe, bet jūs turite būti už 9am biure. Galite grump apie tai ir padaryti jūsų partneris jaučiasi kalti, arba galite daryti teisingus dalykus ir padaryti jiems pusryčius lovoje parodyti jiems, kiek jums rūpi jų ir kad jie nusipelno savo laiką nedirbti.

load...