16 privalo žinoti akių šešėlių triukus, kuriuos reikia išbandyti

Akių šešėliai yra būtina bet makiažas rutina, net nuogas išvaizdą. Tačiau, mes esame tikri, mes žinome tiksliai, kaip tinkamai ją taikyti ir kokios spalvos yra geriausias dėl mūsų? Kai kurie sako, mėlynos spalvos atspalviai yra didžiulis ne-ne, tačiau kiti tuo nesutinka. Kai kurie sako, turėtumėte atitiktų jūsų šešėlis spalva prie jūsų akių spalva, bet tai taip pat diskutuotinas. Štai keletas makiažo patarimų ir gudrybių, kaip naudoti, kai taikote akių šešėliai.

1. Gauti šepetėlį

Putų aplikatoriai ateiti su palete, bet jie nėra geriausia priemonė naudoti. Šepečiai yra švelnesnis ir lengviau maišyti spalvas.

load...

2. Naudoti vietoj akių kontūro

Galite sėkmingai naudoti tamsų akių šešėliai vietoj pieštuką arba skystą akių kontūro. Ką reikia yra kampu šepetys ją taikyti palei jūsų dangteliai krašto. Išsitepti truputį, jei norite, kad viliojanti „nepatogus“ efektą.

3. Viskas eina su migdolų formos akis

Migdolo formos akys yra puikus bet spalvų derinys, ypač dūminis akis. Pasirinkite atspalvių pora iš tos pačios paletės, vienas lengvesnis, kitas tamsesnis. Kuo tamsesnė tęsiasi dangteliai, iki raukšlėtis, o lengvesni eina virš jos.

4. Tiesiog brūkšnelis apvalių akių

Apvaliomis akimis, taip pat akis gobtuvu dangteliai, nereikia per daug į akių šešėliai departamentas. Dėl buvęs, naudokite tik vieną spalvą ir ją naudoti taupiai. Dėl pastarųjų, pasirinkti kažką, kad bus atverti akis, pavyzdžiui, šešėliai atspalviai lengvesni nei jūsų odos.

5. Trys atspalvių siauromis akimis

load...

Siauros akys galėtų padaryti su kai kurių papildomų gylio, todėl mišinys tris spalvas iš vienos paletės, su tamsiausias vyksta mažiausias, tai yra arčiausiai jūsų dangteliai krašto, po vidutinio atspalvio ir tada lengviausias viršuje.

6. Lengvas apie kontrasto

Teisingiau jūsų oda, tuo daugiau atsargūs, jums turėtų būti giliai, tamsiai šešėliai. Nors kontrastas yra kartais ką jums reikia, tai daugiausia pasakytina apie sunkiųjų, Grimas. Kiekvieną dieną jūs geriau prilimpa prie šviesesnė, daugiau natūraliai atrodančius atspalviai.

7. Tamsiai ir dramatiškas 

Tiems, tarp mūsų su tamsesnės odos, sodrūs atspalviai yra geriausias pasirinkimas. Galų gale, iš akių šešėliai tikslas yra papildyti veidą, o ne išsiskirti savo. Taigi, kaip tikroji oda gerai dera su šviesiai šešėliai, tamsiai eina nuostabus su giliai tie.

8. Naudojant tik vieną spalvą 

Dėl to, galite naudoti arba platų teptuką ar jūsų pirštų. Taikomas nuo jūsų viršutinio voko krašto kelių milimetrų virš raukšlėtis. Pradėkite dangčio, įsitikinkite, kad yra kur dauguma akių šešėliai bus eiti. Kuo didesnis, tuo mažiau šešėlis.

9. Dviejų spalvų maišymas

Galite derinti neutralų atspalvį, netoli jūsų odos tonas, su tamsesnės arba šviesesnės vieną, arba galite sumaišyti du atspalviai iš to paties paletės. Pirmiausia būtų taikomos žiebtuvėlio, o tada tamsesnis vieną. Blend su savo teptuku, todėl nėra aštrių linija tarp spalvų.

10. Trijų spalvų maišymo

Tai iš esmės yra tas pats kaip dviejų spalvų maišymo. Svarbiausia yra įsitikinti, kad spalvos susilieja viena su kita nepriekaištingai, ir tai, kodėl naudojant teptuką yra labai svarbi.

11. Padaryti paskutinis

Be to, naudojant aukštos kokybės šešėliai, o ne pigių žemos klasės tie, vienas kitas būdas užtikrinti ilgaamžiškumą yra pirmasis įdėti gruntas ant dangčių. Yra specialūs akių gruntai, o ne tuos, kuriuos reikia naudoti ant veido.

12. Wide awake

Vienas patarimas, kad veikia nuostabiai, kai jums atrodo pavargę yra įdėti šiek tiek labai lengvas šešėlis virš viduje Patarimas jūsų akis. Žiebtuvėlis atspalvis, tuo geriau, bet ne užversti jį, žinoma.

13. Dūmo akių

Be akių kontūro tai būtina dėl dūminis akis, tiek viršutinės ir apatinės dangteliai, raktas į sėkmę yra išlaikyti tamsiausias akių šešėliai žemiau akies raukšlę. Jūs nenorite, kad ji išnyks į raukšlę ir padaryti liniją.

14. Browns už žalios akys

Šilti rudi yra geriausias paletę, kuri papildo žalios akys. Tamsiai pilkos taip pat tinka šio akių spalvą, taip pat raudonos. Tai paskutinis iš tikrųjų atrodo gerai su bet kokios spalvos akis, bet tai ypač gražus su žali.

15. Gold rudos akys

Auksiniai atspalviai puikiai tinka rudos akys, kaip ir tamsiai persikų atspalviai ir žalumynai. Mėlyna yra ne iš klausimo, bet išlaikyti ją ypatingomis progomis, kai norite, kad kontrastas. Kaip jau minėjome, Violetinė taip pat yra geras pasirinkimas už rudos akimis ponios.

16. Varis ir mėlynos akys 

Spalvos oranžinė-raudona paletės yra puikiai tinka mėlynomis akimis. Ne ryškiai oranžinis, galbūt, kurie atrodys geriau su tamsiomis akimis, tačiau bronzos-line atspalviai ir varis šešėliai visi puikiai su mėlynomis akimis. Tamsiai mėlynos spalvos taip pat yra geras pasirinkimas, bet galbūt ne šviesos mėlyna, nebent jūs jį naudoti daugiau kaip akių kontūro.

Kokie jūsų mėgstamiausi Akių šešėliai gudrybės?

load...