15 mieli vardai, kad galėtum paskambinti savo mergaitei

Sveiki!

Gerai, kad jums nuobodu ir nuoroda į jūsų draugei pateikė savo tikruoju vardu visą laiką. Jūs norite maišyti jį šiek tiek. Jūs norite, mielas vardas.

Galbūt jūs pastebėjote, kaip jūsų draugas turi mielas pavadinimą savo draugei. Taip pat pastebėjau, kad jums patinka šis mielas vardas. Ir jūs taip pat galite pastebėti, kad jūs norite jūs turite sugalvoti su tuo mielas vardą savo draugei.

load...

Tai per vėlu, nors. Jei pradėsite jį naudoti, jūs iš esmės vagia. Jis gavo ten pirmas.

Taigi, jūs grįžti prie braižymo lentos ir galvoti apie tikrai beviltiškai pavadinimų jūs atėjote su iki šiol:

Vieta.

Gėlių.

Tigras.

Burbulas Bot. (O DIEVE)

Vištienos. (Ką?!)

load...

Sweet Cheeks. (Tiesiog ne)

Karšto mama (Gerai, palikti dabar)

Visi jie yra bejėgiai bandymai, žinoma. Taigi jūs esate čia, nes jūs turite mielas vardą savo draugei, kad iš tikrųjų turi tam tikrą prasmę, ir kuris nebus jums dempingo, nes jūs įžeidė ją. Laimei, mes čia norėdami padėti jums! Čia yra 10 mielas vardai skambinti savo draugei.

Saulės šviesa

Jūsų draugė yra saulės spindulių, kuris šviesina savo dieną. Ji daro jus laimingą ryte, po pietų ir vakare. Ji kaip saulė, kuris suteikia jums gyvenimą ir laimę.

Džuljeta

Džuljeta yra tapatinama su tragiškiausias meilės istorijų, bet nėra nieko tragiška apie savo meilę: vietoj to, galite skambinti savo draugei Džuljeta, nes ji yra jūsų pasakėčia herojė. Jūs esate jos „Romeo ir esate tiek pati romantiškiausia pora planetoje, kurie kovojo prieš visas šansai būti kartu.

Arba, kad arba ji atrodo kaip Džuljeta tiek.

Mygtukas

Jei jūsų draugė yra kaip mielas kaip mygtukas (ir kodėl gi ne ji bus ?!), žavinga slapyvardis jai yra mygtukas.

Kaip ir dauguma iš pravardžių čia, tai turbūt geriausia, kad jums nereikia naudoti jį per dažnai viešumoje, nors.

Sausainis

Tai dar vienas mielas pavadinimų skambinti savo draugei. Slapukai yra saldus. Jūsų draugė yra saldus. Taigi skambinti jos slapuku ir ji patiks jums amžinai.

Ir ne, jūs negalite skambinti sau Pienas, nes visai Slapukai & Milk dalykas. Pienas yra ne mielas slapyvardis.

Ėriena

Ar yra saldesnis, labiau žavinga gyvūnų nei avinėlis? Na, galbūt yra, bet ten tikriausiai yra ne per daug, kad būtų mielas pavadinimą savo draugei.

Meškėnas niekam?

Jei tavo mergina tikrai yra saldesnis mažai ėriukų, jums tikrai turėtų apsvarstyti šį vieną.

Kačiukas

Kačiukas yra sudėtinga slapyvardis kad jums reikia naudoti tik tada, jei esate įsitikinę, Super, kad ji patiks.

Kačiukas susidaro įspūdis, kad jūsų draugė yra iš Minx, kurie mėgsta gauti jos nagai iš dabar ir tada, ypač miegamajame tiek.

Jei esate įsitikinę, šis mielas ir seksualus slapyvardis eis audra su savo partneriu, jums tikrai turėtų pabandyti. Jei batų priepuoliai ir visa tai…

Spalvingas

Tai turbūt iš mūsų mėgstamų mielas pavadinimų skambinti savo draugei. Kiekviena mergina nori būti pasakyta, kad ji yra spalvingas. Jei priima tai kaip mielas vardas, ir naudoti jį dažnai, ji bus tai patinka. Naudokite jį ryte per pusryčius, o kai grįšite namo iš darbo. Ji bus padaryti ją jaustis mylimas, norėjo ir seksualus.

Kuri yra būtent tai, ką mergina turi pirmas dalykas ryte ir vakare… Ir visą laiką…

Žemuogė

Braškės ir žemuogės yra spalvingas, viliojantis, ir kupini saldaus skonio. Jei jie jums priminti savo draugei, jums turėtų apsvarstyti galimybę priimti šį vieną.

Bū bū

Ne visai tikras dėl šio vieno kilmės, bet tai daugiau žodžio, kuris yra mielas garsas.

Boo boo buvo populiarus septintajame dešimtmetyje JAV Animaciniai Yogi Bear charakteris, ir jis taip pat naudojamas, kai kas nors padarė klaidą. „Aš padariau Boo Boo“.

Nepaisant to, jis skamba vaikas-kaip ir mielas, ir tikrai gali būti naudojami savo draugei.

„Leiskite praleisti naktį kartu, Boo Boo“.

Nagi, kaip miela daro, kad garsas?

Lucky Charm

Jei tavo mergina daro visas skirtumas jūsų gyvenime – ji atneša visą laimę! – ji yra tikrai vertas savo vardo. Įsitikinkite, kad ji žino, kad ji atneša jums laimę, ir ji bus tikrai nuolat derinant ją.

Tiesiog nereikia nors skambinti jai savo nelaimingas Charm jei viskas pradeda negerai. Nėra grumping leidžiama!

Princesė

Tai dar vienas neįtikėtinai mielas pavadinimų skambinti savo draugei. Daug merginų nori būti princesės. Kai kurie net galvoti, jie yra princeses!

Jei einate su mergina natūra, kurie svajoja žmona princas į bokštą, jums tikrai turėtų naudoti šį vieną priminti jai, kaip speciali ji yra ir ką ji reiškia jums. Padaryti ją jaustis gerai šiandien.

Širdelė

Sweetheart yra tik klasika, kuri niekada pasireiškia senas. Jei jūsų mergina tikrai ir tikrai yra jūsų brangioji, naudojant tai vienas bus gyvinti tiek savo dienas.

Lobis

Lobio dažnai laikomas fantastinis atradimas; tai yra kažkas, kad buvo prarasta dėl amžiaus, yra reta, ir kuris leis mums turtingas. Iš esmės, rasti lobį gali pakeisti mūsų gyvenimus.

Tai iš esmės reiškia, kad jūsų draugė yra jūsų pamestas lobis, kad jūs jau ieško visą šį laiką. Ji ketina padaryti jūsų gyvenimą baigtas, ir jūs ketinate padaryti, kad ji tai žino.

Tiesiog būkite atsargūs, ne naudoti jį per daug. „Lobių! Kodėl mano VAKARIENĖ NOT READY ?! „tiesiog neveikia. Kontekstas turi būti teisinga.

Wifey

Wifey yra neabejotinai vienas jūs turite būti atsargūs, apie naudojant. Kreipiamės į naują draugę Wifey tiesiog neveiks, nes tai reikš, kad jai, kad jūs jau planuojate tuoktis jai – nors jūs ką tik susitiko!

Wifey yra vienas iš tų mielų pavadinimų skambinti savo draugei, kuris yra tikrai žmona medžiaga arba kas yra jūsų sužadėtinis.

Brangus

Kaip brangų jūsų draugė su jumis? Leiskite jai žinoti!

Tai tikrai nuostabu, kaip gera pavadinimas gali padaryti ką nors jaustis. Nurodydama savo partneriu kaip Brangieji, jums bus priminti jai, kaip speciali ji yra, ir kiek ji pakeitė jūsų gyvenimą. Jei jūs prarasite savo, jums tikrai bus prarasti kažką labai brangaus iš tikrųjų.

Kokie jūsų mėgstamiausi mielas vardai skambinti savo draugei?

load...