15 įdomių ir įdomių plaukų faktų

Jūs nukopijuokite jį, jums nervintis per jį, jūs neviltyje apie tai ir tada nuplaukite jį su vandeniu, sprogimo su karšto oro ir jį padengti plaukų priežiūros produktus. Bet ar jūs kada nors tikrai maniau apie tai? Ar žinote, kad, pavyzdžiui, kai įjungiate plaukų produktą, jūsų plaukai turi laiko prisitaikyti? Per pirmąsias kelias dienas po perjungimo plaukų produktą, galite rasti, kad jūs patiria plaukų slinkimas tiek. Tai visiškai natūralus ir nieko nerimauti, ir čia yra keletas kitų įdomių ir įdomus plaukų faktai, kad jūs negalite žinoti apie jūsų spynos:

1. Tai stiprus

Visą galvos plaukų yra pakankamai stiprūs, kad palaiko iki 10 – 12 tonų. Štai du drambliai lygiavertis!

2. Yra jo partija

Plaukų vidutinio asmens vadovas yra maždaug 100,000 150,000 plaukų sruogų, todėl nerimauti, jei matote vieną arba du savo šepetys.

load...

3. Tai visur (beveik)

Plaukai auga ne tik ant galvos, bet beveik visur per savo kūną. Vienintelė vieta, kad jis neturi – tai ant savo kojų, lūpų, vokų padais ir jūsų delnų. Vidutinis žmogus turi apie 5 mln plaukų folikulus visame kūne.

4. Visi plaukai yra garbanoti

Jei manote, kad turite tiesūs plaukai, tada pagalvokite dar kartą. Visi plaukai yra iš tikrųjų garbanotas, mažesniu ar didesniu mastu, nes visiems plaukų posūkiais, kaip jis auga.

5. Jis auga

Nenuostabu sužinoti, kad plaukai auga, bet ar žinote, kad jis auga ne iš 0,04 mm per dieną normos vidutiniškai, kad sudaro apie 1,2 cm (arba 0,5 colių) kiekvieną mėnesį. Be šilto klimato plaukai auga greičiau, kad šaltu vieną.

6. Gyvena ilgą laiką

Nebent jums atnešti savo gyvenimą į priešlaikinę pabaigoje kai per entuziastingą šepečiu, vieno kryptis plaukai gali gyventi iki septynerių metų.

7. Tai vėl auga

Kiekvieną kartą, kai plaukai iškrenta jis vėl auga, ir tai darys iki dvidešimties kartų gyvenime.

8. Jis auga greitai

Jūsų plaukai yra antra sparčiausiai auganti audinių jūsų kūno. Vienintelis dalykas, kuris pranoksta ją yra kaulų čiulpų.

9. Plaukų lyg skrybėlę

Kada nors susimąstėte, kodėl mes turime plaukus ant galvos? Mūsų galva yra viena iš nedaugelio vietų, mūsų kūno kur mes neturime riebalų sluoksnis saugo mus šilta, todėl mūsų plaukai yra ten saugo mus šilta per tuos ledinis metų mėnesius.

load...

10. Plaukai yra elastinga, kai drėgna

Šlapias plaukai tampa labai elastinga, kai jis šlapias ir gali išsitempti iki 30%, be pažeidimų.

11. 35 pėdų barzda

Jei žmogus niekada skustis barzdą, gyvenime jis turėtų augti iki maždaug 30 – 35 pėdų.

12. Kas pirmasis pradėjo pašalinti nepageidaujamus plaukus?

Pirmieji žmonės, kurie pradėjo pašalinti nepageidaujamus plaukus buvo egiptiečiams.

13. Ilgiausias plaukai

Xie Qiuping yra Kinijos moteris su ilgiausią pasaulyje plaukams, kuris pradėjo augti jos spynos nuo 13 metų ir buvo įtraukta į Gineso rekordų knygą; jos plaukai, išmatuotas per 5 m (virš 18 pėdų).

14. 6 ištisos dienas per metus!

Vidutiniškai moterys išleidžia apie 3 valandas per savaitę plovimas, blowdrying ir stiliaus savo plaukus, todėl daugiau kaip 6 ištisas dienas per metus.

15. Prarasti 25 – 150 plaukus per dieną? Nesijaudinkite, tai yra normalu! 

Kiekvienas skrenda nuo 25 iki 150 plaukų sruogų kasdien. Tai normalu. Jūsų plaukai atsinaujina, tai regrows.

Čia jūs turite jį. 15 įdomių ir įdomus plaukų faktai, kad jūs tikriausiai nežinojo apie savo spynos! 🙂

Jei esate susipažinę su kai kuriais kitais plaukų faktus, nedvejodami pasidalinti savo žiniomis į žemiau esantį komentarą skyriuje.

load...