15 geriausių maisto produktų, skirtų svorio netekimui

Nors geras sveika mityba yra laikoma geras dalykas, dabar svorio nereikalauja, kad jūs visiškai nustoti valgyti.

Šiandien pakalbėkime apie 15 geriausių maisto produktų svorio.

Yra būdų, kaip numesti svorio nerengiant save nuo valgymo. Žemiau yra 15 geriausių maisto produktų sąrašas valgyti prarasti svorio; Kitą kartą jums padaryti kelionę į prekybos centrą, įsitikinkite, kad išlaikyti šį sąrašą savo mintis:

load...

• Vaisiai ir daržovės – Vandens tikrai gali padėti jums numesti svorio. Vaisiai ir daržovės, kurie yra gausu vandens kiekis gali užpildyti jus; tai yra geras būdas numesti svorio, nes tai maisto rūšies nereikia būti parengtas; galite valgyti šviežių vaisių ir daržovių, jei norite. Pagrindinis patarimas: įsitikinkite, kad maistas jums pasirinkti yra gausu vandens kiekio ir skaidulinių medžiagų.

• Salotos – Vienas svaras salotos yra tik 60 – 70 kalorijų; tai labai mityba draugiškas maistas. Salotos yra puikus šaltinis magnio, kalcio, geležies, vitaminų A, B – 6 ir C ir folio rūgšties. Tai padeda reguliuoti cukraus kiekį kraujyje ir yra geros imuninės sistemos.

• Ridikėliai – Ridikėliai patiko salotoms ir kopūstų salotos. Jie yra pripildyta folio rūgšties, kalio ir antioksidantų. Ridikėliai taip pat yra sieros junginių, kurie padeda virškinimo sistema dirbti geriau. Ridikėliai šaknis yra gerai, bet taip pat yra tai žali, nes jie yra kalcio ir vitamino C.

• Špinatai – Špinatai turi daug privalumų; jis gali būti naudojamas salotoms, žalia kokteilius ar valgyti su kitais patiekalais. Jame yra kalcio, geležies, magnio ir vitaminų A, B – 6, C ir K.

• Greipfrutų – Greipfrutų visada turėtų būti laikoma, kai planuojate numesti svorio. Daug vitamino C, tai gerai, širdies ir su kalio, folio rūgšties ir jos pluoštai, ji taip pat labai gerai dėl svorio.

• Žiediniai kopūstai – Restoranai šviežių žiedinių kopūstų, arba žalias ar įtraukti jį į sriubas, yra geras šaltinis Foliate, magnio ir vitamino C.

• Kopūstų – Kopūstų yra geras maisto šaltinis, kuris gali sustiprinti imuninę sistemą. Jis gali būti vartojamas daugeliu būdų; jį naudoti salotų ar kopūstų salotos, bet kuriuo atveju, tai vienas iš geriausių maisto produktų valgyti prarasti svorio.

load...

• Brokoliai – Brokoliai taip pat yra puikus maistas, kuris gali padėti jums sąsiauris svarų; ji yra kalcio ir pluoštų. Pridėti jį prie savo patiekalų prarasti svorio greičiau.

• Pupelės – Vienas būdas numesti svorio yra likti visiškai ilgesnį laiką. Pupelės gali padaryti šį triuką; juose yra baltymų ir yra daug skaidulų. Jie virškinami lėtai, kuri saugo jus nuo vartoja daugiau maisto.

• Riešutai – ne tik pagrindinių valgymų, atsižvelgiant sveikus užkandžius, taip pat gali padėti jums plonas žemyn. Valgyti žemės riešutų, pekano riešutai, migdolai arba graikiniai riešutai leis jums valgyti mažiau, kai jūs imtis maistą.

• Obuoliai – valgyti žalio obuolius gali padėti jums daug efektyviau numesti svorio, nei, pavyzdžiui, geriamojo obuolių sulčių. Žalios vaisiai yra skaidulų, kurios vargu ar galima rasti kitų formų. Valgyti obuolį užpildys jums greitai. Be to, visi žino, kad „Apple“ per dieną saugo daktaras toli. 😉

• Sriuba – sriuba yra sveikas ir atsižvelgiant jį prieš valgį jus nuo persivalgymo. Tai yra viena iš geriausiai saugomų sveikos mitybos paslapčių Azijos dietos. Įsitikinkite, kad sriuba yra sultinys pagrindu ir nereikia pridėti jokių papildomų įdaras padidinti kalorijų. Laikykite jį iki didžiausių 150 kalorijų.

• Jogurtas – Jogurtas taip pat gali padėti numesti svorio; Daugelis tyrimų jau įrodyta, kad teisinga. Jį valgo, kaip jums patinka, ir tai padės barsto svarų. Pavyzdžiui, jei jūs manote, alkanas naktį, imtis jogurtą, o ne mėgaujasi spageti Bolognese.

• Tamsiai šokoladas – tai puiki naujiena visiems šokolado mėgėjams. Ne tik tamsiai šokoladas yra labai skanus, bet ir tai daug antioksidantų. Paimkite tamsaus šokolado tarp valgymų, ir jums bus baigti valgyti mažiau greito maisto.

• Granatai – Granatai yra mažai kalorijų ir yra daug skaidulų ir vitaminų. Į juos taip mažai užkandžiai tarp valgymų gali neleisti jums valgant daugiau kalorijų. Granatai yra sultinga ir turi nuostabų skonį. Argi tai ne puikus užkandis ?!

Jei nori sąsiauris svarų ir jūs nesate sunkus fizinis daryti, tada geresnis pasirinkimas už jus būtų valgyti veislių maisto produktus, kurie gali padėti jums numesti svorio ventiliatorius. Yra daug daugiau maisto ten, kad gali padėti jums plonas žemyn. Losing svoris reikalauja paprastą logiką: siekiant sąsiauris kūno svorį, turėsite valgyti mažiau kalorijų, nei ką deginti. Daugelis rūšių maisto produktų, arba žaliavos ar pagaminti galite įdėti papildomo svorio ant jūsų kūno. Užuot valgant mažiau valgyti teisė maisto rūšies padės jums numesti svorio, taip pat išlaikyti savo energijos lygį.

Be to, nevalgyti šlamšto ir perdirbtų maisto produktų ir įsitikinkite, kad gerti daug vandens, jei jūs norite turėti ilgalaikį svorio netekimas sėkmės.

Tikiuosi, jums rasti šį geriausias svorio netekimas maisto produktų ir šių sveikos mitybos patarimų naudingų sąrašą.

Kokie kiti geriausi maisto produktai, svorio netekimas jums patinka, įskaitant dietos? Nedvejodami pasidalinti savo mintimis į žemiau esančią komentarų skiltyje.

load...