14 patarimų, kaip lengvai ir be galo numesti svorio

1) kramtyti maistą kruopščiai, ne mažiau kaip 25 kartų, kol ryti, kaip tai jums bus valgyti lėčiau ir jūsų maistas bus suvirškinti daug lengviau ir geriau.

2) pakeisti vieną patiekalą kiekvieną dieną su sveika detoksikuojanti Pochlebca, tai bus ne tik padėti jums numesti svorio, bet taip pat padės jūsų virškinimo sistema veikia kaip turėtų. Jei tai skamba per daug ekstremalus jums, galite pakeisti savo vieną patiekalą sveikų šviežių Pochlebca tik kartą per dvi dienas arba kas antrą dieną.

Čia yra paprastas receptas nuostabus detoksikuojanti Pochlebca – mesti šiuos ingredientus į jūsų maišytuvo: – 1 puodelio petražolių, – 2 žalios kapotos obuoliai, – 1 prinokęs bananas, – 1 puodelio kopūstai, – pusė smulkaus saldus ir sultingas melionas ( jei melionas yra per mažas, galite įdėti visą vieną). Neprivaloma: galite pridėti šiek tiek vandens ir medaus pagal savo skonį, bet jei melionas yra saldus ir sultingas pakankamai, praleiskite pridedant vandens ir medaus. Tai Pochlebca yra ne tik detoksikuojanti ir supakuota su vitaminais, bet ir yra labai skanus!

load...

3) Jeigu jūs einate į vakarėlį ar banketą, ir jūs žinote, kad jums bus „apsuptas“ pagal skanus ir gausus maistas, valgyti 2 virti kiaušiniai prieš ten eiti; Šis patarimas padės jums valgyti mažiau ir jūs pajusite stipresnį susiduria pagundai persivalgymo.

4) Kiekviena diena valgyti bent vienas patiekalas paruoštas tik iš šviežių daržovių, juose gausu ląstelienos ir vitaminų, mažai kalorijų, todėl šis patarimas gali efektyviai padėti jums numesti svorio.

5) Kai jums sumažinti duonos, dešros ar sūrio, pabandykite sumažinti plonais griežinėliais (gerai,… Plonesnis, nei jūs paprastai padaryti), tokiu būdu jūs turėsite tą patį skonį ir jūs suvartoja mažiau kalorijų… Šis triukas padės jums pastangų „apgauti“ savo pilvuką!

6) Kai kurie sako, kad vienas obuolys per dieną saugo daktaras toli. Šis žodis yra labai teisinga. Valgyti obuolių (arba kitų šviežių vaisių daug ląstelienos) reguliariai gali ne tik padėti jums išlaikyti savo svorį čekį, bet ir padidinti virškinimo procesą ir praturtinti jums vitaminų.

7) Niekada eiti maisto apsipirkti alkani, nes jei tai padarysite, jums bus pagunda pirkti daug daugiau produktų, kad jūs iš tikrųjų reikia. Todėl valgyti, o paskui, apsipirkti.

8) užkandžiauti džiovintais vaisiais. Kai jaučiatės alkanas tarp valgio, galite valgyti porą griežinėliais sauso abrikosų, obuolių ar braškių. Džiovintus vaisius padės jums jaustis mažiau alkanas.

9) Jei dievina dykumas ir saldumynai, kaip aš galiu padaryti, pabandykite pakeisti savo desertą iki paprasto jogurto sumaišyti įmaišyti medų ir šviežių vaisių. Jūsų sveiko saldus „malonumas“ skonis nebus mažiau nuostabi nei pyragų, tačiau jūs gausite daug daugiau vitaminų ir daug mažiau kalorijų. Pabandyk tai! Nuostabu!

load...

10) Kartą ar du kartus per mėnesį jūs galite turėti „šviežių kokteilius diena“; tai diena, kai valgote, arba į tiksliau, gerti kokteilius, pagamintus iš šviežių vaisių ir daržovių; Taip pat galite įtraukti paprastą vandenį ir žalios arbatos… Dėl tokios dienos, čia galėsite lengvai prarasti apie 500 gramų svorio, bet nedaryk šių dienų natūra dažnai, nes tai nėra sveika.

11) Išgerkite stiklinę vandens 15 minučių prieš valgant. Vanduo ne tik drėkina jus iš vidaus, bet taip pat bus sumažinti savo jausmą bado. Pabandyk tai! Tai veikia!

12) naudoti mažesnį plokšteles. Tai svorio patarimas buvo dalijamasi tiek daug kartų apie jau šią svetainę, bet ji vis dar verta paminėti, nes tai labai veiksminga! Jei valgyti iš mažesnių plokščių, jūs natūraliai mažiau valgyti, ir taip numesti svorio, net nepastebėdami jį. Tačiau nereikia perdėti su porcijų anketa mažinimo, jums vis tiek reikia energijos gyventi!

13) Prancūzų mitybos įpročiai. Prancūzijos žmonių linkę turėti gana lieknas ir tinkami skaičiai, tiek vyrams, tiek moterims. Jie turi labai specifinių mitybos įpročius ir ritualus, kurie natūraliai ir lengvai padėti jiems likti puiki forma skaičių. Vienas iš šių įpročių yra valgyti salotas su savo valgio ar net po jo. Salotos padeda užpildyti skrandį, todėl, kad jūs valgyti mažiau maisto gausu kalorijų ir ji taip pat padeda suderinti virškinimo procesą.

14) Ir pagaliau, valgyti dažniau, bet mažesnių porcijų, padės padidinti jūsų medžiagų apykaitą greitį; Todėl, pabandykite valgyti, bent jau apie 5 kartus per dieną ir gerti daug vandens.

Tikiuosi, jums rasti tai naudinga. Prašome nedvejodami pasidalinti savo patarimais, kaip numesti svorio lengvai ir efektyviai komentarus skyriuje žemiau.

load...