14 dalykų, kuriuos žmonės daro dušu… ir tai ne tik skalbimas

Kiekvienas mėgsta ilgas, karštas dušas; tai taip atsipalaiduoti ir gydomoji. Tai taip pat puikus būdas gauti šiek tiek laiko atskirai ir padaryti šiek tiek mąstymą, bet ką dar jūs gaunate iki duše? Pasirodo, kad daug žmonių tai padaryti kur kas daugiau, nei tiesiog plauti savo dušai ir mes ne tik kalbame apie dainavimą, nors tai turbūt populiariausia dušas pramoga pasaulyje! Čia yra 14 iš o daugiau neįprastų dalykų, kad žmonės po dušu, išskyrus tik plauti (nesiimsime tai pernelyg rimtai).

1. Įsitikinkite, tarsi fontanu

Vienas iš būdų, kad žmonės praeiti laiko po dušu yra apsimesti fontanas. Strike poza ar du, su didžioji jūsų rankos ir sau atrodyti elegantiška statula Romos fontanu. Tai vienas iš nedaugelio kartų, kad jums mėgautis savo fantazijas, tai kodėl gi ne?

2. Blowing nosį

Daugelis žmonių taip pat pripažįsta, kad pučia savo nosį tiesiai į savo rankas, kai jos yra duše. Garsai bruto, mes žinome. Čia nėra pasirinkimo daug tikrai, yra ten? Galų gale, audinio būtų gana nenaudingas ir kuris nori išeiti, gauti džiovinti, pūsti savo nosį ir tada gauti tiesiai atgal duše vėl?

load...

3. Dainavimas

Yra kažkas labai keista apie vonios kambario akustika, kuri leidžia kiekvieno balsas skamba puikiai ir dušai tiesiog atrodo, kad buvo padaryta už dainavimą. Kas nėra susprogdino iš savo mėgstamą skaičių duše? Kai kurie netgi imtis dar vieną žingsnį ir įsišaknijęs save meno pop vaizdo, dainuoti lietuje.

4. Nuplaukite keletą drabužių

Nors keletas mums būtų pripažinti, kad tai, dauguma žmonių bent išskalauti per kojinių poros duše, ne jie? Kai kurie netgi dingo kiek darai drabužių skalbimo pluoštas duše, bet skambėjimo juos po to turi būti darbas.

5. Išvalykite dantis

Tai vienas prasmę ir ji taupo laiką, jei valyti dantis po dušu. Tai gana turbūt mažiausiai keistai visų dalykų, kad būtų galima daryti po dušu. Skutimosi duše galite sutaupyti laiko per daug, ir daugelis žmonių sako, kad skutimosi duše yra efektyvesnis, bet mes gauti į jį…

6. Valgomasis užkandžių

Kai kurie žmonės taip pat pripažįsta, kad valgyti užkąsti po dušu taip pat. Viskas eina, atrodytų, iš šokolado slapukus ir triukas atrodytų, įdėti visą užkandis burnoje, kol gausite duše ir tada žiaumoti atokiau ir mėgautis!

7. Pee

Tai skamba dar keistai nei pučia nosį… Bet gerai, kas neturi? Ir, jei jūs sakote, kad jūs niekada padaryti, tada mes netikime jums!

8. Skutimosi jums kojos

Dušas yra puiki vieta skutimosi kojas, nes šiluma iš vandens padeda suminkštinti odą, taip pat plaukus, kuri leis skutimosi visai daug lengviau. Nepamirškite drėkina vėliau, nors gauti, kad nuostabiai minkštas ir švelnus odai.

load...

9. Pleiskanomis

Kitas grožio dalykas, kad jūs galite padaryti, duše yra pleiskanomis jūsų odą. Tiesiog sumaišykite alyvuogių aliejų su kai naudojami kavos tirščiai (arba sumaišyti kokoso aliejus su kai cukraus arba jūros druska) ir patrinti mišinį viso kūno pasiekti nuostabiai minkšta ir spindinčią odą.

10. Ar kūrybines mintis

Daug žmonių ataskaita turėjęs keletą savo geriausių idėjų dušas ir tai momentas, kai jie yra jų kūrybos geriausias. Atrodo, kad šis visiškai atsipalaidavę jausmas, kad dušo būtybių, leidžia protą laisvai paleisti. Vienintelė problema yra tai prisiminti visus tuos nuostabius mirksi įkvėpimo, kai jūs gaunate iš naujo.

11. Nuvalykite dušas

Jūs galite nužudyti du paukščiai vienas akmuo jei valyti dušas ir save tuo pačiu metu. Tai tikriausiai vienintelis kartas, kai jūs gaunate arti prie dušo detalių per daug, todėl, kad pats laikas, kad jums galėtų padaryti su gera švarios ir lenkų kalbomis.

12. Prisiminti visus dalykus, kuriuos norite jūs turite sakė tuo metu

Dušo taip pat atrodo, kad puiki vieta sugalvoti lustinės comebacks jums linkiu jums turėjo sakė argumentas, tačiau to nepadarė. Annoyingly, tai bus per vėlu šį kartą, tačiau, jei jūs bandote ir prisiminti juos, bent jau būsite ginkluoti ir pasiruošę kitą kartą.

13. Make up repo

Šie vonios akustika taip pat puikiai tinka pastuksenti ir, kaip niekas klausytis, ar taip jūs tikitės, dušas yra vieta, kur Jūs galite treniruoti savo pastuksenti įgūdžius per daug.

14. Susėsti

Sėsk ir imtis savo laiką duše, siuntos žmonių turi padaryti. Vanduo toliau kristi, taip pat, taigi, galėsite gauti geresnę dušas, taip sėdėti atgal, atsipalaiduoti ir tegul pasaulis vykdyti be tavęs tam tikrą laiką.

Kokie kiti dalykai daryti duše, išskyrus tik plauti?

load...