13 subtilių ženklų, kuriuos jis myli jums ne tik tavo kūnui

Sunku kartais pamatyti žemiau paviršiaus ir įsitikinkite, kad jūsų Boo yra tikrai meile su jumis, o ne tik mėgautis savo kūną. Nors tai tiesa, kad vyrai nėra tokie žodžiu išraiškingas kaip moterys, tai taip pat tiesa, kad yra Signalinės lemputės požymių, kad gali parodyti jums, kad jis tikrai yra į tave, o ne tik jūsų kūnas. Čia yra pats geriausias iš jų:

1. Jis palaiko ryšį

Jis gali būti labai užimtas, bet jis visada randa laiko paskambinti, net jei tai nėra įsteigti datą. Tai yra tikras ženklas, kad jis domisi daugiau nei tik fizinės dalį savo santykius, tai rodo, kad jis nori žinoti, kaip jūs darote, kai nesate kartu ir išgirsti apie savo dieną. Štai rūpestinga.

load...

2. Jis jaudina

Dar vienas subtilių ženklų jis patinki daugiau nei tik savo kūną, kai jis rūpinasi ir rūpesčių apie jus. Žmogus, kuris myli jūs nerimauti jums, kai esate serga ir duos jums savo švarką, kai esate šaltas, net jei tai žiemos viduryje ir duoti jums savo švarką reikš, kad jis bus įšaldyti ir susirgti. Kartais jie netgi tapti pernelyg susirūpinę, kuris gali dirginti, bet tai, kaip vyrai.

3. Jis prašo jūsų patarimų

Nepriklausomai nuo ploto – drabužiai, gimtadienio dovana šeimos nariui ar draugui, ką – tai, kad jūsų Boo nori išgirsti jūsų nuomonę šiuo klausimu yra aiškus požymis, kad jis tikrai yra į tave, kad jis gerbia tave ir ką jūs manote, ir jūs turite didelę vietą savo gyvenime.

4. Jis supranta Jūsų poreikius 

Štai dalis visai pagarbos dalykas, kuris daro iki stebėtinai didelę dalį tikrosios meilės. Jei vyras yra įsimylėjęs jums, jis bus neprieštaraujate savo Photoshop, jis bus priprasti prie jų, be daug šurmulio. Be to, jis bus daug daugiau dėmesio, ir tai, ką norite, nei jo draugų ir ko jie nori.

5. Jis yra pasirengęs eiti į kompromisą

load...

Kitas vienas iš subtilių ženklų jis patinki daugiau, nei tiesiog jūsų kūnas yra tada, kai jis yra pasiruošęs eiti į kompromisą. Mes visi iš esmės savanaudiškas, bet kai mes įsimylėti, tiek vyrai, tiek moterys, mes tampame daug labiau linkę į kompromisus nei kitaip. Taigi, jei jūsų vaikinas prisiima eiti į romcom vietoj trileris jis jau nori pamatyti ilgą laiką, pavyzdžiui, tuomet jūs žinote, jis yra labai rimtas apie jus.

6. Jis paliečia jus

Vyrai, kurie yra tik dėl gerai, važiuoja, yra ne liesti moterį ne miegamajame įpročio. Jei jis turi savo ranką, apima jus ir trunka kiekvieną mažai galimybių, paliečia ką nors dalį iš jūsų, tai reiškia, kad jis neabejotinai ne tik už miegamojo įdomus.

7. Jis visada turi laiko už jus

Dar vienas subtilių ženklų jis patinki daugiau nei tik savo kūną, kai jis turi laiko už jus. Svabiausia prioritetų. Svarbesnis ką nors ar kažkas yra už jus – ar jūsų vyras – tuo labiau tikėtina, esate, kad laiko jį, tiesa? Taigi, jei jis randa laiko, kad pamatytumėte jus po įtemptos dienos pabaigoje, net šiek tiek, tada tikri, kad esate ne tik Fling.

8. Jis džentelmenas

Net roughest, sunkiausias vyras ten būtų stebuklingai virsta riteris, kai jis tikrai į moterį. Laikant duris jums, ekranavimas jus nuo lietaus ar sniego, iš esmės todėl, kad nieko blogo nors atsitiks jums, o jūs su juo yra, kas išskiria žmogų iš meilės iš flirtuoti.

9. Jis nori, kad jūs patenkinti savo šeimą

Vaikinas, kurie tik mato jus kaip miegamojo priemonės niekada net galvoti apie vartojate jums susitikti su savo šeima. Vaikinas kas rimta, tačiau negali laukti, kad tai padaryti. Nebent, žinoma, jis atokiau nuo tėvų ir brolių ir seserų. Jis tiesiog nori svarbius žmones savo gyvenime pažinti vienas kitą.

10. Jūs esate savo ateitį

Dar vienas subtilių ženklų jis patinki daugiau nei tik savo kūną, kai jis mato jus savo ateitį. Jeigu vaikinas yra rimtas apie jus, jis leidžia jums dalį visų jo ateities planus, ir kad reiškia ne tik kitą vasarą atostogų. Jūs taip pat jo ilgalaikius planus, ir jis nebijo pasakyti tai, arba bent užuomina ją. Ar jums tikrai reikia papildomos įrodymą jis į tave?

11. Jis gina jus

Tai reiškia, kad net jei jūs klystate, jis niekada pasakyti priešais kitų žmonių, jam reikia ginti savo poziciją. Tada, privatus, jis gali kritikuoti jus, bet jis bus švelnus apie tai, o ne padaryti didelį sandorį iš jo. Jei tu teisus, jis bus jūsų staunchest gynėjas.

12. Jis sako „mes“

Kai „mes“ pakeičia „I“, jūs žinote, jūs turite vartininką. Pridėti į tai jo išsiplėtę vyzdžiai kiekvieną kartą, kai jis mato jus – Gerai, jūs turite priartėti prie jo pastebėti tai, suteikta – ir bet kurio iš minėtų požymių, ir jūs galite oficialiai visą įmonę su savo „vienos“ statusą.

13. Jis sako: „Aš tave myliu“

Nors tai tiesa, kad yra vyrai, kurie sakyčiau, kad tai jums į lovą, jie nėra dauguma, jokiu būdu. Iš tiesų, daugelis vyrų mano, kad tai labai sunku verbalise savo jausmus, todėl visas ženklus mums reikia, kad būtų galima perskaityti. Bet kai jis randa drąsos pripažinti savo meilę jums, galite įdėti visas savo abejones miegoti.

Kas yra ir kitų subtilių ženklų jis patinki daugiau nei tik savo kūną?

load...