12 puikių pragyvenimo pamokų ir gyvenimo taisyklių

Kai jūs manote apie tai, kad yra labai mažai, kad gali sustabdyti niekam gražu aukštos pirmūnas. Gerai, kai turi geresnį išsilavinimą nei kiti, kai kurie pasisekė pertraukas, bet jei žmogus iš tikrųjų nustato savo protą nuo kažko ir eina už jį, tada beveik viskas yra įmanoma. Kas iš tikrųjų nustato, išskyrus aukštos besimokančių nuo likusio pasaulio yra jų proto rinkinys. Pirma, jie tikrai norite pasiekti, ir, antra, jie gyvena savo gyvenimą su taisyklėmis, kurios padeda palengvinti savo pasiekimus rinkinys. Jei pažvelgti į kai kurių milijardierių išvaizdą, sėkmingai politikai ar pasaulio skaičiai, jūs tikriausiai pastebėsite, kad jie po dauguma, jei ne visi, šių 12 gyvenimo pamokų ir gyvenimo taisykles, siekiant padėti jiems gauti į viršų:

1. Jie skrupulingai organizavo

Paimkite į aukštos besimokančių namuose ar biure išvaizdą ir jūs rasite viską savo skirtoje vietoje ir ne griozdai ir sumaištį. Jie organizuoja pobūdžio, tačiau tai tvarkingumas taip pat turi praktinę paskirtį – jie vertina savo brangų laiką ir jie nenori švaistyti ją ko nors.

load...

2. Mažiau kalbėti, klausytis daugiau. „Mirtis ir gyvenimas yra liežuvio galioje: ir kas jį mėgsta, valgys jo vaisių.“ (Patarlių 18:21)

Aukštos besimokančių žino, kaip sutramdyti jų liežuvis, jie paprastai klausytis daug daugiau tada jie kalba, jie kalbame tik tada, kai jie turi kažką vertingo ir svarbaus pasakyti, o ne tik užpildyti nepatogių tyloje.

3. Jie mėgsta mokytis ir išmokti ją mylėti

Vienas iš vyriausiojo besimokančių „gyvenimo taisykles gyventi yra tai, kad jie niekada nenustoja mokytis naujų dalykų. Jūs manote, kad viršutinis verslininkas šalyje būtų žinoti viską, ką galima žinoti apie verslą, bet jūs galite lažintis, kad jis vis dar yra aistringas skaitytojas. Aukštos besimokančių Niekada nemanykite, kad jie žino viską, ką galima žinoti, jie yra nuolat Lookout už gerų idėjų, kad jie gali padaryti savo; aukštos pirmūnas traukiniai jo / jos smegenis mylėti mokymosi, nes jie žino, kad žinios yra galia.

4. Sveika dvasia sveikame kūne

Aukštos besimokančių suvokti atsižvelgiant gerą rūpintis ne tik savo proto svarbą, bet ir apie savo kūną, nes jie mano, kad sveikata yra turtas. Jie mėgsta reguliariai darantis ar plaukimas, ir jie įsitikinkite, kad išlaikyti savo mitybą sveikas ir švarus, nes šie veiksniai lemia jų energijos lygį ir tokiu būdu, produktyvumą.

5. Jie neturi daryti vien

Vienas iš svarbių gyvenimo taisyklių aukštos besimokančių IS – nereikia daryti visi vieni. Sportininkas turi treneris, bauda aktorius turi direktorius ir verslo žmogui reikia buhalterių, teisininkų ir patarėjus. Asmuo, kuris yra aukštos pirmūnas niekada bijo prašyti pagalbos, ypač specializuotą plotą ir, visų pirma, didelės besimokančių vertiname turintys gerą komandą žmonių aplink juos naudos.

6. Jie ne pavydas kitiems, jie turi vaidmenų modeliais, o ne

Vienas iš įkvepiančių ir konstruktyvus gyvenimo pamokų sėkmingų žmonių yra tai, kad jie pasirinko gyventi pavydas-laisvą gyvenimą. Aukšto pirmūnas gali turėti vaidmenų modeliais, tačiau jie pavydėti ne vienas. Jų tikslas yra gauti į gyvenimo dalykus, kad jie nori, o ne nerimauti apie tai, ką kažkas turi.

load...

7. Net neteisingas sprendimas yra geriau nei ne

Kitas puikus gyvenimo pamoka, kad mes visi galime išmokti iš aukštos besimokančių yra tai, kad jie nebijo priimti sprendimus. Eiti geteriai pasaulio yra lemiamas, jie tai jų gyvenimo taisyklė būti, kad taip ir jie dirba prielaida, kad priimant sprendimą neturi kur kas blogiau, nei padaryti klaidingą vieną.

8. Aukštos besimokančių yra žinomi Vartai derintojai ir planas kūrėjai

Taip pat tvarkinga namo ir biuro aplinką, besimokančių turėti tvarkingą protą. Dienoraščiai, sąrašai, tvarkaraščiai… Jie nuolat viską, kad ir užrašyti ir jie padaryti sąmoningą sprendimą likti visiškai kontroliuoti kiekvieną dieną, taip pat savo likimą.

9. Jie stumti save į ribą arba mokėti kitus žmones juos stumti

Kokia ji yra, jie, darbe ir žaisti, aukštos besimokančių niekada nieko neduokite mažiau nei 110%. Jie gyvena pagal senas posakiu: „Jei tai verta daryti, tai verta daryti gerai“, ir, antra geriausia yra tiesiog ne jų pasirinkimas; tai kodėl aukšti besimokančių apsupti save su trenerių ir mentorių ir mokėti juos stumia juos iš savo komforto zonos, nes tai yra, kai ko gauti padaryta!

10. Jie nekreipia dėmesio į tai, ką kiti galvoja apie juos, nes jie, tikriausiai, savo griežtesne kritikas

Aukštos besimokančių tikėti savimi ir žinau, kad tik kritika, kad tikrai svarbiausia yra savikritika. Tai nereiškia, kad jie visi yra arogantiškas, nes jie tikriausiai savo sunkios kritikas, bet tai nereiškia, kad jie tegul nenaudojamas gandas atgrasyti juos nuo jų tako.

11. Nedėkite visų kiaušinių į vieną krepšį

Vienas iš atsargias gyvenimo taisykles aukštų besimokančių ir sėkmingų žmonių yra – nereikia įdėti visus savo kiaušinius į vieną krepšį. Jie gali būti go-geterius ir rizikos gavėjų, bet jie visada išlaiko savo atsargūs ir sveria tas rizikas iki pirmosios. Aukštos besimokančių nereikia rizikuoti viską vienu metimu iš kauliukai; jie išplito savo statymus, o užtikrinti, kad vienas gedimas yra tik žingsnis atgal, o ne pilnas nelaimė.

12. Jie vertina sąžiningumą, tačiau nereikia tikėtis, kad visada gauna tai

Sėkmingas žmogus žino, kad, net jei jie yra sąžiningi patys, o ne tikėtis, kad sąžiningumas ir visi kiti, ir kai jie rasti dorą žmogų, jie tikrai gerbia ir vertė, kad. Tai liūdna atspindys žmogaus būklę, tačiau aukštos pirmūnas tiki niekas netiesiogiai, išskyrus save.

Ar žinote, kai kurių kitų gyvenimo pamokas ir gyvenimo taisykles, kad aukšti besimokančių gyventi? Prašome pasidalinti žemiau esančioje komentarų skiltyje.

load...